آموزش زبان انگلیسی

یادگیری زبان آلمانی

 • یادگیری زبان آلمانی

  تاریخ : ۹۷/۰۵/۱۰

  زبان آلمانی یک زبان هندو اروپایی است و بیشتر در اروپای مرکزی رواج دارد.


  زبان آلمانی

   

  برای یادگیری اصولی این زبان و تلفط درست کلمات باید گرامر و حروف بیصدا و صدادار این زبان را به خوبی یاد بگیریم و فیلم ها و فایل های صوتی این زبان را زیاد گوش دهیم. برای یادگیری لغات این زبان حتما آنها را در غالب جمله یا به صورت تصویرسازی یاد بگیرید.

   

  پیشینه

   

  زبان آلمانی از خانواده زبان های ژرمنیک می باشد و پیشینه زبان آلمانی شامل سه بخش آلمانی کهن , آلمانی میانه و آلمانی امروزی است و همواره دارای دو لحجه اصلی علیا و سفلی است و به دلیل تحت سلطه بودن آلمان توسط رومیان , این زبان تاثیر زیادی از زبان لاتین گرفته است. زبان آلمانی امروزه ریشه در زبان لوتر دارد.

   

  ویژگی های گرامری این زبان

   

  در زبان آلمانی اسامی سه جنس مذکر , مونث و خنثی میتوانند داشته باشند.در این زبان سوالات یا با کلمه سوالی همراه هستند یا بدون کلمه سوالی میباشند که با بله یا خیر جواب داده می شوند و برای منفی کردن جملات میتوان از nicht یا kein استفاده کرد. جملات در این زبان میتوانند 6 حالت زمانی (حال , گذشته ساده , حال کامل , گدشته کامل , آینده , آینده کامل) داشته باشند.

  حروف الفبا آلمانی شامل : A , Ä , B , β ,  C , D ,E , F , G , H , I , J , K , L , M ,N , O , Ö , P , Q , R , S , T , U , Ü , V , W , X , Y , Z

  الفبا زبان آلمانی بسیار شبیه به زبان انگلیسی است و فقط ذر تلفظ برخی حروف متفاوت است و کلمات در این زبان به همان صورت که نوشته میشودخوانده میشود اما یادگیری این زبان به این دلیل که همه اسامی آن دارای جنسیت میباشد کمی پیچیده است و همچنین جمع بستن کلمات در زبان آلمانی دارای قواعد پیچیده ای است.

   

  چه کشورهایی به زبان آلمانی صحبت میکنند؟

   

  کشورهای آلمان زبان عبارتند از آلمان , اتریش و لیختنشتاین  اما کشورهای دیگری نیز وجود دارند که جمعیت قابل توجهی از آنها بهاین زبان صحبت میکنند مثل بلژیک ، ایتالیا ، سوییس ، لوکزامبرگ ، دانمارک و...

  امروزه یادگیری این زبان به دلیل پیشرفت های زباد در علم و تکنولوژی اهمیت بسیاری دارد.

  The Pulpit Rock
  آموزش زبان آلمانی

   

  چه آموزشگاه هایی زبان آلمانی تدریس میشود؟

   

  1. آموزشگاه سویگل زبان

  2. آموزشگاه زبان های خارجی ادبا 

  3. موسسه زبان کیش ایر 

   

   

  آزمون های زبان آلمانی

   

  آزمون زبان ZD برای تعیین سطح افراد در زبان آلمانی در سه بخش شنیدن و گفتن و نوشتن اجرا میشود و مدرک این زبان برای کسانی که قصد ادامه تحصیل یا کار در این کشور را دارند مناسب است.

  آزمون زبان ÖSD در 5 سطح و 8 آزمون برگزار میشود و توانایی های فردی که آزمون میدهد را بررسی میکند.

   

  کتاب های یادگیری زبان آلمانی

   

  کتاب Teach yourself German: که به صورت ابتدایی این زبان را آموزش میدهد. این کتاب صحبت های پایه و روزمره را در 23 درس آموزش میدهد و کتابی مناسب برای کسانی که میخواهند این زبان را از ابتدا یاد بگیرند میباشد.

  کتاب German language of 128 Million: زبان آلمانی را از ابتدا تا سطح پیشرفته به سادگی آموزش میدهد.

  کتاب آموزش آلمانی (Learn German the Fast and Fun Way (Fast and Fun Way Series: برای کسانی که قصد سفر به کشورهای آلمان زبان را دارند مناسب است و کتابی است برای آموزش سریع و فهمیدن صحبت های روزمره که این آموزش ها را درغالب بازی و پازل آموزش میدهد.


  کلمات کلیدی
  آلمانی - آموزش زبان آلمانی - یادگیری زبان دوم - یادگیری سریع زبان آلمانی -
  جهت درج نظر و ورود به سیستم اینجا کلیک کنید
زبان انگلیسی، زبان فرانسوی، زبان ایتالیایی، زبان آلمانی، زبان ترکی استانبولی، زبان هلندی، زبان سوئدی، زبان هندی، زبان روسی
کاملترین و مجرب ترین مدرسین زبان انگلیسی، زبان فرانسوی، زبان ایتالیایی، زبان آلمانی، زبان ترکی استانبولی، زبان هلندی، زبان سوئدی، زبان هندی، زبان روسی در ایران