آموزش زبان انگلیسی

یادگیری زبان انگلیسی

 • یادگیری زبان انگلیسی

  تاریخ : ۹۷/۰۵/۱۱

  از آنجایی که این زبان یک زبان بین المللی است و روابط سیاسی , تجاری ,اقتصادی و... با این زبان انجام میشود یادگیری این زبان بسیار اهمیت دارد.


  زبان انگلیسی

   

  از آنجایی که این زبان یک زبان بین المللی است و روابط سیاسی , تجاری ,اقتصادی و... با این زبان انجام میشود یادگیری این زبان بسیار اهمیت دارد. برای کمک به یادگیری سریع تر و روان تر این زبان فیلم ها و فایل های صوتی  انگلیسی زبان میتواند کمک بسیاری کند و همچنین برای یادگیری لغات بیشتر میتوان نام اشیایی که در طول روز با آنها سروکار داریم را روی کاغذهایی کوچک نوشته و روی همان وسیله بچسبانیم تا وقتی این وسایل را میبینیم نام انگلیسی آنها نیز در ذهنمان تداعی شود. نکته بسیار مهمی که همواره باید به خود یادآوری کنیم این است که هیچ لغت انگلیسی معادل فارسی ندارد پس بجای اینکه به دنبال معادل برای کلمات باشیم باید سعی کنیم با تصویرسازی کلمات را به خاطر بسپاریم. یکی دیگر از روش های یادگیری سریع زبان این است که سعی کنیم صحبت های روزمره خود را به انگلیسی تبدیل کنیم و سعی کنیم آنها روان بیان کنیم و باید به یاد داشته باشیم که روان بیان کردن جملات از بدون غلط بیان کردن آنها اهمیت بیشتری دارد.

   

  پیشینه


  زبان انگیسی از زبانهای هندو اروپایی و از خانواده ژرمنی غربی است. این زبان به دلیل مهاجرت آلمان ها به بریتانیا در گذشته بسیار شبیه به آلمانی باستان بوده است. امروزه این زبان به عنوان مهمترین زبان در عرصه سیاسی , اقتصادی , تجاری و... است و یادگیری این زبان به همه افراد توصیه میشود و در بسیاری از کشور ها زبان انگلیسی به عنوان زبان دوم به رسمیت شناخته میشود.

   

  The Pulpit Rock
  آموزش زبان انگلیسی

   

  ویژگی های گرامری این زبان

   

  در زبان انگلیسی اسامی جنسیت ندارند. و ترتیب جمله بندی به صورت فاعل + فعل +  مفعول +‌ قید حالت + قید مکان + قید زمان است که با توجه به نوع جمله هرکدام از اقسام جمله میتوانند حذف شوند.

  در این زبان برای جمع بستن اشیا به انتهای کلمات S  یا es اضافه میشود.

  حروف الفبا انگلیسی از 26 حرف تشکیل شده است که شامل : A , B , C, D , E , F , G , H , I , J , K , L , M , N , O ,P , Q , R , S , T ,U , V , W ,X , Y , Z

   

  چه کشورهایی به زبان انگلیسی صحبت میکنند؟

   

  کشورهایی که انگلیسی زبان رسمی آنها است عبارتند از:

  استرالیا , فوجی , جزایرمارشال , نیوزیلند , جزایر سالامون , گوام , جزایر میاریانا شمالی , میکرونزی , هند , پاکستان , سری لانکا , سنگاپور , فیلیپین , انگلیس , بریتانیا , اسکاتلند , ایرلند , ونیز , کامرون , کنیا , نیجریه , زیمباوه , گامبیا , رواندا , موریتیوس , لسوتو , اوگانده , بوتسوانا , غنا , لیبریا , زامبیا , مالاوی , سیشل , کانادا , آنگولا ,باربادوس , دومینیکا , جاماییکا , جزایر ویرجین  و بریتیش آیلند , گیانا , جزایر کیمن , باهاما , آنتیگوا و باربوداس.

   

  چه آموزشگاه هایی زبان انگلیسی تدریس می شود؟

   

  1. آموزشگاه سویگل زبان

  2. آموزشگاه زبان ایرانمهر 

  3. موسسه علامه قطب راوندی 

  4. موسسه زبان سفیر گفتمان 

   

  آزمون های زبان انگلیسی

   

  آزمون IELTS : این آزمون مهارت های شنیداری , گفتاری , درک مطلب و نوشتاری فرد را در 9 سطح برسی میکند. این آزمون دوبخش عمومی و آکادمیک دارد که  افرادی که تصمیم مهاجرت دارند آزمون عمومی و کسانی که قصد تحصیل دارند آزمون آکادمیک را میدهند. در صورت قبولی در این آزمون این مدرک دو سال اعتبار خواهد داشت.

  آزمون TOEFL: این آزمون به صورت آنلاین 4 مهارت شنیداری , گفتاری , درک مطلب و نوشتاری را برسی میکند و تقریبا   2هفته بعد از امتحان نتایج اعلام میشود و در صئرت قبولی این مدرک دو سال اعتبار خواهد داشت.

  آزمون MCHE: این آزمون فقط در ایران معتبر است و برای ورود به مقطع دکتری این مدرک ضروری است. این آزمون تستی بوده و در سه بخش (ListeningComprehension,Structure and Written Expression و Reading Comprehension ) برگزار می شود.

   

  The Pulpit Rock
  آزمون های زبان انگلیسی

   

  کتاب های یادگیری زبان انگلیسی

   

  کتاب English Grammar in use: این کتاب در سه جلد نوشته شده است و برای یادگیری گرامر برای کسانی که قصد شرکت در آزمون های کنکور و آیلتس , تافل و ... را دارند مناسب است.

  کتاب های سری تاپ ناچ: این سری کتاب ها برای آموزش مهارت های نوشتن و شینداری و گفتاری و درک مطلب و خواندن از مبتدی تا پیشرفته مناسب است. این کتاب گرامر و کلمات را به صورت سطح بندی شده و به سادگی آموزش میدهد.

  کتاب Speak English like an American: این کتاب به کسانی که زبان انگلیسی را تا حد خوبی یادگرفته اند توسیه میشود زیرا دارای اصطلاحات پرکاربرد است و تلفظ با لحجه آمریکایی افراد را تقویت میکند.

  کتاب New Insight into IELTS: این کتاب به افرادی که قصد شرکت در آزمون آیلتس را دارند به عنوان کتاب اولیه برای مطالعه توصیه میشود. این کتاب 4 مهرت اصلی را برای شرکت در آزمون آموزش میدهد.

  کتاب ETS Official TOEFL IBT Tests: این کتاب برای کسانی که در سطح مقدماتی قرار دارند توصیه نمیشود. این کتاب شامل چند سری از آزمون های تافل است و به همین دلیل یک منبع مناسب برای کسانی که میخواهند در آزمون تافل شرکت کنند میباشد.


  کلمات کلیدی
  زبان انگلیسی - یادگیری سریع زبان - یادگیری زبان دوم - آموزش سریع زبان انگلیسی -
  جهت درج نظر و ورود به سیستم اینجا کلیک کنید
زبان انگلیسی، زبان فرانسوی، زبان ایتالیایی، زبان آلمانی، زبان ترکی استانبولی، زبان هلندی، زبان سوئدی، زبان هندی، زبان روسی
کاملترین و مجرب ترین مدرسین زبان انگلیسی، زبان فرانسوی، زبان ایتالیایی، زبان آلمانی، زبان ترکی استانبولی، زبان هلندی، زبان سوئدی، زبان هندی، زبان روسی در ایران