آموزش زبان انگلیسی

یادگیری زبان چینی

 • یادگیری زبان چینی

  تاریخ : ۹۷/۰۵/۱۱

  از آنجایی که چین از نطر اقتصادی دومین کشور جهان است یادگیری زبان چینی به خصوص برای کسانی که قصد سرمایه گذاری های بین المللی پرسود را دارند بسیار اهمیت دارد.


  زبان چینی

   

  از آنجایی که چین از نطر اقتصادی دومین کشور جهان است یادگیری زبان چینی به خصوص برای کسانی که قصد سرمایه گذاری های بین المللی پرسود را دارند بسیار اهمیت دارد. این زبان جز زبان هایی است که در سازمان ملل مورد استفاده قرار میگیرد. از آنجایی که زبان چینی جز سخت ترین زبان های موجود است سیستم "پین این" به وجود آمده است که از زبان لاتین برای نوشتن کلمات چینی استفاده می  شود.

   

  پیشینه

   

  زبان چینی جز زبان های سیتی تبتی است. خط چینی به دو بخش چینی سنتی که در گذشته در بین مردم رواج داشته و چینی ساده شده ای که ساده شده همان خط سنتی است و در چین از این خط ساده استفاده می شود.

   

  ویژگی های گرامری زبان چینی

   

  سختی زبان چینی در یادگیری سیمبل ها و خواندن و نوشتن کلمات است در حالی که گرامر زبان چینی بسیار ساده است و کلمات جنسیت ندارند. ضمایر در این زبان بسیار محدود هستند  و ضمایر مفرد شامل wǒ, nǐ, tā و جمع ها شامل wǒ men, nǐ men, tā men است. هر فعل در زبان چینی برای تمامی حالات مفرد وجمع یکسان است و صرف فعل نداریم.

  زبان چینی الفبا ندارد که از ترکیب آنها کلمه با معنی ایجاد شود بلکه دارای نمادهای معنی دار است.

   

  چه کشورهایی به زبان چینی صحبت می کنند؟

   

  زبان های چینی شامل چندین نوع هستند و زبان رسمی مردم چین, چینی ماندارین می باشد و کشورهایی نظیر تایوان، اندونزی و سنگاپور نیز از این زبان استفاده می کنند.

   

  چه آموزشگاه هایی زبان چینی تدریس می شود؟

   

  1. آموزشگاه سویگل زبان

  2. آموزشگاه زبان ایران آکسفورد    

  3. آموزشگاه گاما     

  4. موسسه آموزش زبان چینی بنیاد چین   

   

  چه آزمون هایی برای زبان چینی وجود دارد؟

   

  آزمون زبان چینی HSK : این آزمون تنها آزمون برای سنجش مهارت های زبان چینی است. این آزمون در دو بخش کتبی و شفاهی به زبان چینی ساده برگدار می شود. کسانی که نمره بالا در این آزمون کسب کنند میتوانند بورسیه دانشگاه های چین را دریافت کنند. این آزمون در سه بخش(مبتدی, متوسط و پیشرفته) و هر بخش در سه سطح برگذار می شود.

   

  منابع مناسب برای یادگیری زبان چینی چیست؟

   

  کتاب Modern Mandarin Chinese Grammar: این کتاب به زبان انگلیسی و به سادگی به توضیح ساختار گرامر زبان چینی می پردازد. این کتاب به افراد مبتدی که علاقه به یادگیری زبان چینی دارند توصیه می شود.

  کتاب Barrons Chinese language and culture

  کتاب  Integrated Chinese Character Workbook


  کلمات کلیدی
  زبان چینی - کتاب آموزش زبان چینی - آموزشگاه زبان چینی - آموزش زبان چینی -
  جهت درج نظر و ورود به سیستم اینجا کلیک کنید
زبان انگلیسی، زبان فرانسوی، زبان ایتالیایی، زبان آلمانی، زبان ترکی استانبولی، زبان هلندی، زبان سوئدی، زبان هندی، زبان روسی
کاملترین و مجرب ترین مدرسین زبان انگلیسی، زبان فرانسوی، زبان ایتالیایی، زبان آلمانی، زبان ترکی استانبولی، زبان هلندی، زبان سوئدی، زبان هندی، زبان روسی در ایران