آموزش زبان انگلیسی

یادگیری زبان فرانسوی

 • یادگیری زبان فرانسوی

  تاریخ : ۹۷/۰۵/۱۱

  زبان فرانسه جز زبان های هندوادو اروپایی است.


  زبان فرانسوی

   

  زبان فرانسه با توجه به داشتن جنسیت برای اسامی و قواعد پیچیده ای که برای تلفظ کلمات دارد جز زبان های سخت به شمار میرود و برای یادگیری این زبان نیاز به تمرین بیشتری است اما یادگیری این زبان برای کسانی که به زبان های لاتین مثل ایتالیایی آشنایی دارند کار راحتتری است. زمان افعال در زبان فرانسه معادلی در زبان فارسی ندارد و کسانی که قصد یادگیری گرامر این زبان را دارند باید گرامر را در غالب جملات و مثال های مختلف یاد بگیرند.

   

  پیشینه

   

  زبان فرانسه جز زبان های هندوادو اروپایی است. فرانسه کنونی در گذشته بخشی از سرزمین گل را تشکیل میداده است که اقوام گل به زبان کلتی صحبت میکردند تا اینکه رومی ها به سرزمین های اروپایی حمله کردند و زبان لاتین در بین اروپاییان رواج یافت . رفته رفته در طول تاریخ تغییراتی در این زبان به وجود آمد تا اینکه به زبان فرانسوی کنونی تبدیل شد.

   

  ویژگی های گرامری این زبان

   

  برای صرف کردن افعال در زبان فرانسه پسوند های مناسب را به مصدر افعال اضافه میکنیم اما این گونه نیست که این پسوندها برای همه افعال یکی باشد در واقل دسته بندی برای افعال وجود دارد که با توجع به آنها پسوند مخصوص صرف فعل را اضافه میکنیم.

  برای ساخت جمله سوالی در این زبان میتوان جای فاعل و فعل را تغییر داد یا با اضافه کردن Est-ce-que به اول جمله , جمله سوالی را ایجاد کرد.

  اسامی در زبان فرانسه دارای جنسیت هستند و جنسیت اسامی موجودات زنده مثل جنسیت خودشان است و جنسیت اشیا با توجه به قواعد پیچیده ای از حروف آخرشان تشخیص داده میشود و اسامی جمع در این زبان جنسیت ندارند.

  حروف الفبا در زبان فرانسه مشابه زبان انگلیسی است ولی در تلفظ متفاوت است پس یادگیری الفبا فرانسوی بسیار راحت است.

   

  The Pulpit Rock
  آموزش زبان فرانسوی  چه کشورهایی به زبان فرانسوی صحبت می کنند؟

   

  در 29 کشور زبان رسمی زبان فرانسوی میباشد که عبارتند از :

  فرانسه , کنگو , ماداگاسکار , کانادا , ساحل عاج , کامرون , بورلینافاسو , مالی , نیجر , سنگال , بلژیک , گینه , هائیتی , بنین , سوئیس , بروندی , چاد , رواندا , آفریقا مرکزی , کنگو , گابن , جیبوتی , وانواتو , موناکو , سیشل , وانواتو , توگو , لوکزامبورک و گینه استوایی

   

  چه آموزشگاه هایی زبان فرانسوی تدریس می شود؟

   

  1. آموزشگاه سویگل زبان

  2. مرکز زبان فرانسه تهران  

  3. مرکز آموزش ایران کانادا

  4. آموزشگاه ایرانمهر

   

  چه آزمون هایی برای زبان فرانسوی وجود دارد؟

   

  آزمون DELF: این آزمون مقدماتی شامل 4 سطح است که مهارت های  چهارگانه (شنیدن , گفتن , نوشتن و خواندن) را بررسی میکند

  آزمون DALF: این آزمون , آزمون پیشرفته زبان فرانسه است که در 2 سطح 4 مهارت اصلی هر فرد را برسی میکند.

  آزمون TCF : این آزمون سطح زبان فرانسه کارکنان فرانسه و کانادا را می سنجد. این آزمون در 6 سطح برگذار میشود که کسانی که قصد تحصیل در کشور فرانسه را دارند باید نمره قبولی را در سطح مورد قبول دانشگاه مد نظر دریافت کنند. اعتبار این آزمون 2 سال است.

   

  منابع منابع برای یادگیری زبان فرانسه چیست؟

   

  کتاب Learn French Vocabulary 2001: از آنجایی که برای شروع یادگیری هر زبان یادگیری لغات پرکاربرد آن زبان بسیار مهم است این کتاب به کسانی که قصد یادگیری زبان فرانسه را دارند توصیه میشود. در این کتاب کلمات به همراه تصویر و معنی انگلیسی کلمه آموزش داده میشود و همچنین کلمه در غالب چند جمله نیز قرار گرفته شده است تا زبان آموز کاملا به معنی کلمه پی ببرد.

  کتاب Teach yourself French: این کتاب برای کسانی که در سطح مبتدی یا متوسط میخواهند زبان فرانسه را یاد بگیرند مناسب است. این کتاب زبان فرانسه را در غالب چندین درس آموزش میدهد و در هر درس کلمات پرکاربرد و مهم به صورت تصویری آموزش داده میشود و سپس گرامر و نکات مهم زبان فرانسه توضیح داده میشود.

  کتاب Entre Amis: این کتاب برای افراد مبتدی و متوسط مناسب است. این کتاب با ارائه دروس با متد جدید و متفاوت کلمات و گرامر زبان فرانسوی را به افراد آموزش میدهد.

   


  کلمات کلیدی
  زبان فرانسوی - کتاب آموزش زبان فرانسوی - آزمون های زبان فرانسوی - آموزش زبان فرانسوی -
  جهت درج نظر و ورود به سیستم اینجا کلیک کنید
زبان انگلیسی، زبان فرانسوی، زبان ایتالیایی، زبان آلمانی، زبان ترکی استانبولی، زبان هلندی، زبان سوئدی، زبان هندی، زبان روسی
کاملترین و مجرب ترین مدرسین زبان انگلیسی، زبان فرانسوی، زبان ایتالیایی، زبان آلمانی، زبان ترکی استانبولی، زبان هلندی، زبان سوئدی، زبان هندی، زبان روسی در ایران