آموزش زبان انگلیسی

یادگیری زبان هلندی

 • یادگیری زبان هلندی

  تاریخ : ۹۷/۰۵/۱۴

  زبان هلندی

   

  این زبان از نظر گرامری شباهت زیادی به زبان انگلیسی دارد و از نظر لغات , لغات زیادی را از زبان فرانسه وام گرفته است وشباهت بسیاری هم به زبان آلمانی دارد و یادگیری این زبان برای کسانی که به زبان های فرانسوی و آلمانی آشنایی دارند راحت است.

   

  پیشینه

   

  زبان هلندی از خانواده زبانهای هندو اروپایی و از بخش ژرمنی است.

   

  The Pulpit Rock
  آموزش زبان هلندی  چه کشورهایی به زبان هلندی صحبت می کنند؟

   

  در کشور های هلند , بلژیک , سورینام، سنت مارتن و کوراچاو زبان هلندی زبان رسمی مردم است.

   

  چه آموزشگاه هایی زبان هلندی تدریس می شود؟

   

  1. آموزشگاه سویگل زبان

  2. آموزشگاه ایران آکسفرد    

  3. آموزشگاه ایران کمبریج   

  4. آموزشگاه زبان گات      

   

  آزمون های زبان هلندی

   

  آزمون Staatexamens NT2: این آزمون در دو سطح برگذار میشود و مهارت های چهاگانه فرد را بررسی میکند. کسانی که قصد کار یا تحصیل در کشور هلند را دارند باید در سطح یک آزمون نمره قبولی را کسب کنند و کسانی که قصد تحصیل عالیه رادارند باید در سطح دوم نمره قبولی را کسب کنند.

   

  منابع یادگیری زبان هلندی چیست؟

   

  کتاب Hugo in three month Dutch: این کتاب برای کسانی که قصد یادگیری زبان هلندی در سطح مبتدی را دارند مناسب است. این کتاب از زبان انگلیسی برای آموزش استفاده میکند.

  مجموعه صوتی Michel Thomas: این مجموعه شامل  دوره مقدماتی و پیشرفته و جمله سازی و مرور است که هر بخش  تکمیل کننده آموزش هلندی است. از آنجایی که این مجموعه به صورت صوتی ارائه شده میتواند برای یادگیری زبان به صورت خودآموز بسیار مفید تر از کتاب باشد.


  کلمات کلیدی
  زبان هلندی - آموزش زبان هلندی - کتاب آموزش زبان هلندی - آزمون زبان هلندی -
  جهت درج نظر و ورود به سیستم اینجا کلیک کنید
زبان انگلیسی، زبان فرانسوی، زبان ایتالیایی، زبان آلمانی، زبان ترکی استانبولی، زبان هلندی، زبان سوئدی، زبان هندی، زبان روسی
کاملترین و مجرب ترین مدرسین زبان انگلیسی، زبان فرانسوی، زبان ایتالیایی، زبان آلمانی، زبان ترکی استانبولی، زبان هلندی، زبان سوئدی، زبان هندی، زبان روسی در ایران