آموزشگاه زبان انگلیسی در تبریز

 • آموزشگاه زبان انگلیسی در تبریز

  تاریخ : ۹۷/۰۵/۱۵

  یادگیری زبان‌های خارجی برای ارتباطات و توسعه تعاملات خارجی-بخصوص در شهرهای دارای بستر‌های اقتصادی- بسیار حائز اهمیت است.تبریز نیز از این قاعده مستثنا نیست و تلاش‌های بسیاری در سطح کلان برای آموزش زبان خارجی صورت پذیرفته است.


  شهر زیبای تبریز که مرکز استان آذربایجان شرقی می‌باشد، با فرهنگی غنی و زبان و گویشی منحصربفرد مانند نگینی در شمال غرب ایران می‌درخشد.

  این شهر از سمت شمال‌،شرق،جنوب به کوهستان و از غرب به دشتی همواره و معروف به دشت تبریز و شوره‌زارهای تلخه‌رود ختم می‌شود.ارتفاع تبریز از سطح دریا بین 1348 تا 1561 متغییر است.

  تبریز شهری آذری‌نشین و یکی از مراکز فرهنگی‌،اقتصادی‌،‌صنعتی و بازرگانی_توریستی است که جزو شریان های اصلی ارتباطی بین کشور های همسایه و شهر های همجوار می‌باشد.

  از جمله عناوین این شهر عبارت‌انداز: شهر اولین‌ها، شهر بدون گدا، شهر زیرگذرها و روگذرها، پایتخت گردشگری اسلامی در سال ۲۰۱۸، امن‌ترین شهر ایران، سالم‌ترین شهر ایران، مهد‌ سرمایه‌گذاری ایران.

  یادگیری زبان‌های خارجی برای ارتباطات و توسعه تعاملات خارجی-بخصوص در شهرهای دارای بستر‌های اقتصادی- بسیار حائز اهمیت است.تبریز نیز از این قاعده مستثنا نیست و تلاش‌های بسیاری در سطح کلان برای آموزش زبان خارجی صورت پذیرفته است از جمله این اقدامات تاسیس و تدریس زبان در آموزشگاه‌ها و در قالب رشته‌های دانشگاهی با گرایشات گوناگون می‌باشد،مانند: "تبریز آیلتس" ،"آموزشگاه زبان سفیر"،"آموزشگاه زبان گلدیس"،"کانون زبان ایران"، "آموزشگاه زبان محقق" و..... می‌باشد. همچنین رشته زبان های خارجی در دانشگاه‌ تبریز، دانشگاه آزاد تبریز، موسسه آموزش عالی نبی‌اکرم(ص)، با گرایشات مختلف و در دو نوبت روزانه و شبانه تدریس می‌شود.

  شایسته است از اساتید بنام این شهر به نام های: آقایان رامین قاسمی شایان‌،حسام نادری‌،‌پرویز آژیده تقدیر و تشکر شایسته ای بابت تمام خدمات خود در عرصه زبان به عمل آید.

  تلاش های صورت گرفته درباره این امر مهم در شهر تبریز بسیار ضروری بوده است اما برای ارتقای سطح توانمندی زبان باید کارهای بیشتر و تخصصی‌تری صورت گیرد. در این راستا آموزشگاه سویگل زبان به همراه کادر مجرب خود و با بهره گیری از فناوری های جدید در امر آموزش زبانهای خارجه(زبانهای ایتالیایی ،فرانسوی ،آلمانی ،هندی،هلندی،روسی،کره ای و...) همانند کلاس های مجازی،‌آماده است تا با یاری مردم عزیز این دیار بکار تدریس و ترویج زبان با استفاده از کلاس‌های مجازی بپردازد.

  شایان ذکر است بگوییم شیوه آموزشی سویگل زبان بر مبنای مکالمه صرفا به زبان انگلیسی می‌باشد و در پی دست یابی به شعار:"مکالمه طبیعی به زبان انگلیسی در کمتر از یکسال" می‌باشد.

   

  The Pulpit Rock
  آموزش مجازی در تبریز

   

  آدرس شعبه مجازی تبریز: بلوار شاهد،بعد از پارک منظریه، منظریه دوم

  (لطفا از مراجعه حضوری خودداری نمایید و صرفا از تماس تلفنی یا ربات تلگرام @suiglezabanbot استفاده نماید.)

  شماره تماس شعبه مجازی: 09196707611


  کلمات کلیدی
  آموزش زبان در تبریز - آموزش زبان انگلیسی در تبریز - شعبه مجازی آموزش زبان در تبریز - زبان انگلیسی در تبریز -
  جهت درج نظر و ورود به سیستم اینجا کلیک کنید
زبان انگلیسی، زبان فرانسوی، زبان ایتالیایی، زبان آلمانی، زبان ترکی استانبولی، زبان هلندی، زبان سوئدی، زبان هندی، زبان روسی
کاملترین و مجرب ترین مدرسین زبان انگلیسی، زبان فرانسوی، زبان ایتالیایی، زبان آلمانی، زبان ترکی استانبولی، زبان هلندی، زبان سوئدی، زبان هندی، زبان روسی در ایران