آموزشگاه زبان انگلیسی در لاهیجان

 • آموزشگاه زبان انگلیسی در لاهیجان

  تاریخ : ۹۷/۰۵/۱۸

  آموزشگاه سویگل زبان در نظر دارد تا با استفاده از فناوری کلاس مجازی خدمتی هر چند کوچک برای مردمان مهربان این دیار انجام دهد.


  لاهیجان، شهری با مردمان خون‌گرم و دوست‌داشتنی که تپه های آن پوشیده از چای و مرکز چای ایران است. این شهر از غرب و شمال غرب با آستان اشرفیه و رشت، از جنوب با سیاهکل ، از شرق با لنگرود و از شمال با دریای‌خزر همجوار است.

  آب و هوای لاهیجان در تابستان گرم و مرطوب است. در زمستان ابتدا بادهای گرم شدید می‌وزد و سپس برف می‌بارد. رطوبت نسبی 77 درصد بوده و گاهی به صد درصد می‌رسد.

  این شهر از هفت محله تشکیل شده است.این محلات بیشتر بر اساس حرفه افراد ساکن آنجا نامگذاری شده است و شامل: شعربافان

  ، خمیرکلایه و گابنه؛ و برخی بر پایه نزدیکی به عوارض جغرافیایی همانند پرده‌سر؛ و بعضی بر پایه نزدیکی به زیارتگاه‌ها بر پا شده‌اند و نام گرفته‌اند همانند: امیرشهید

  امروزه برای بهبود ارتباطات و آشنایی با فناوری و فرهنگ، زبان آموزی کلید اول برای راه‌یابی به تعاملات بهتر و آشنایی با علوم است. اقدامات موثری در زمینه آموزش زبان انجام شده است که از جمله آنها می‌توان به آموزشگاه‌های:" زبانهای خارجه کادوس" ،"موسسه زبان روشن مهر" ،"کانون زبان ایران" و "موسسه زبان سیمین" اشاره کرد و نیز دانشگاه آزاد اسلامی واحد لاهیجان با فراهم کردن دو رشته زبان انگلیسی و زبان فرانسه اقدامی شایان در این زمینه به انجام رسانده است. همچنین وجود ساعات کاری بالا و نبود زمان برای رفتن به کلاس از مشکلات پیش‌روی مردم جامعه است و در بسیاری از کارها یادداشتن زبان‌های خارجی یک امتیاز مهم محسوب می‌شود.

  آموزشگاه سویگل زبان در نظر دارد تا با استفاده از فناوری کلاس مجازی خدمتی هر چند کوچک برای مردمان مهربان این دیار انجام دهد. خوب است بدانید آموزش در کلاس‌های سویگل زبان صرفا با زبان انگلیسی انجام می‌شود.

   

  The Pulpit Rock
  آموزش مجازی در لاهیجان  آدرس شعبه مجازی: لاهیجان،خیابان کاشف شرقی،خیابان تربیت معلم

  (لطفا از مراجعه حضوری خودداری نمایید و صرفا از تماس تلفنی یا ربات تلگرام @suiglezabanbot استفاده نماید.)

  شماره تماس شعبه مجازی: 09196707611


  کلمات کلیدی
  آموزش زبان در لاهیجان - زبان انگلیسی در لاهیجان - آموزش مجازی در لاهیجان - شعبه مجازی آموزش زبان در لاهیجان -
  جهت درج نظر و ورود به سیستم اینجا کلیک کنید
زبان انگلیسی، زبان فرانسوی، زبان ایتالیایی، زبان آلمانی، زبان ترکی استانبولی، زبان هلندی، زبان سوئدی، زبان هندی، زبان روسی
کاملترین و مجرب ترین مدرسین زبان انگلیسی، زبان فرانسوی، زبان ایتالیایی، زبان آلمانی، زبان ترکی استانبولی، زبان هلندی، زبان سوئدی، زبان هندی، زبان روسی در ایران