آموزشگاه زبان انگلیسی در لنگرود

 • آموزشگاه زبان انگلیسی در لنگرود

  تاریخ : ۹۷/۰۵/۱۸

  آموزشگاه سویگل زبان با همراهی مدرسین توانمند خود و با استفاده از تکنولوژی پیشرفته کلاس مجازی که از هر نقطه از ایران-بخصوص لنگرود- قابل دسترس می‌باشد، خدمات خود را به مردم ارائه می دهد.


  لنگرود شهری در شرق استان گیلان و مرکز شهرستان لنگرود است. ساحل زیبای چمخاله در شمال این شهر مورد علاقه ی گردشگران این شهر است. رودخانه لنگرود از جاذبه های این شهر است که از درون شهر می‌گذرد و منظره ای چشم نواز را برای لنگرود به ارمغان آورده است.

  علاوه بر صید ماهی محصولاتی چون، برنج، چای و صیفی‌جات از تولیدات این شهر محسوب می‌شود. از لحاظ جغرافیایی لنگرود در ارتفاع 21 متری از سطح دریا قرار دارد و از غرب به لاهیجان، از جنوب به سیاهکل و از شرق به املش و رودسر منتهی می‌شود.

  بیشتر مردم این شهر از اقوام گیلکی بوده و از این رو به زبان گیلکی با لهجه بیه پیش تکلم می‌کنند.

  همچنین به خاطر شرایط بندرگاهی اقتصاد این شهر رشد ملموسی داشته است. ازاین رو نیاز به برقراری ارتباط میان سایر همسایگاه امری مهم و تاثیرگزار در معیشت مردم می‌باشد. در نتیجه یادگیری زبان می‌تواند راهی مفید برای این امر باشد.

  به دلیل نیازهای اساسی که در این شهر و توابع آن وجود دارد، دانشگاه های آن به سمت رشته های مریوط به دریا، حقوق و فنی مهندسی سوق پیدا کرده اند.

  البته لازم است بگوییم اهالی و آموزشگاه‌های این شهر در ارتقا سطح زبان زحماتی ارزنده کشیدند که از جمله آن ها: "کانون زبان ایران" شعبه لنگرود و "آموزشگاه زبان روشن" می‌باشند . نیز فرد شاخص این شهر در زمینه زبان‌های خارجی می‌توان به جناب آقای ضرابی اشاره کرد. اما نکته تاسف بار این است که با وجود دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی این شهر، جایی برای رشته زبان از میان رشته های متعدد وجود ندارد تا مردم علاقه‌مند بتوانند از این طریق در رشته زبان تحصیل کنند. در این راستا آموزشگاه سویگل زبان با همراهی مدرسین توانمند خود و با استفاده از تکنولوژی پیشرفته کلاس مجازی که از هر نقطه از ایران-بخصوص لنگرود- قابل دسترس می‌باشد، خدمات خود را به مردم ارائه دهد.

  تدریس در کلاس‌های سویگل زبان با زبان صرفا انگلیسی برای یادگیری هر چه بهتر شما مخاطبان عزیز انجام می‌شود.

  The Pulpit Rock
  آموزش مجازی و حضوری زبان انگلیسی  آدرس شعبه مجازی لنگرود: میدان مادر،بلوار فردوس

  (لطفا از مراجعه حضوری خودداری نمایید و صرفا از تماس تلفنی یا ربات تلگرام @suiglezabanbot استفاده نماید.)

  شماره تماس شعبه مجازی: 09196707611


  کلمات کلیدی
  آموزش زبان در لنگرود - زبان انگلیسی در لنگرود - آموزش مجازی در لنگرود - شعبه مجازی آموزش زبان در لنگرود -
  جهت درج نظر و ورود به سیستم اینجا کلیک کنید
زبان انگلیسی، زبان فرانسوی، زبان ایتالیایی، زبان آلمانی، زبان ترکی استانبولی، زبان هلندی، زبان سوئدی، زبان هندی، زبان روسی
کاملترین و مجرب ترین مدرسین زبان انگلیسی، زبان فرانسوی، زبان ایتالیایی، زبان آلمانی، زبان ترکی استانبولی، زبان هلندی، زبان سوئدی، زبان هندی، زبان روسی در ایران