آموزش زبان انگلیسی

آموزشگاه زبان انگلیسی در سنندج

 • آموزشگاه زبان انگلیسی در سنندج

  تاریخ : ۹۷/۰۵/۱۸

  آموزشگاه زبان سویگل با هدف آموزش زبان های رایج دنیا با بهره‌گیری از سیستم آموزش مجای و حضوری ایجاد گردیده است.


  سنندج، سنه‌دژ و سینه‌دژ نام‌هایی است که به این شهر تاریخی با فرهنگ غنی، مناظر شگرف و چشم نواز طبیعی و اداب و رسوم مخصوص کردی نهاده‌اند. شهر سنندج در میان رشته کوه زاگرس و کوه زیبای آبیدر قرار گرفته است به همین جهت در گذشته آن را سینه‌دژ می‌نامیدند، و نام سنندج نیز برگرفته شده از همین نام است.

  از نظر علمی شهر سنندج به لحاظ وجود دانشگاه کردستان که از جمله دانشگاه‌های مطلوب کشور محسوب می‌شود و زبان‌های خارجه نیز در ‌آن تدریس می‌گردد، دانشگاه آزاد و دانشگاه پیام نور این شهر و دانشگاه فرهنگیان نیز از جمله دانشگاه‌هایی هستند که در آن زبان های خارجه تدریس می‌گردند.

  در شهر ستتدج هم‌اکنون آموزشگاه‌هایی همچون سفیرگفتمان واقع در تقاطع خیابان گلشن و بلوار شبلی، آموزشگاه زبان‌سرا واقع در خیابان شهید تعریف و چندین آموزشگاه دیگر در حال آموزش زبان‌های خارجه هستند.

  از جمله مدرسین زبان در این شهر می‌توان به آقای ادیب نوری کارشناس ارشد زبان و ادبیات انگلیسی، خانم هیوا آریایی نژاد کارشناس ارشد آموزش زبان انگلیسی و خانم شادی برزگر کارشناس ارشد زبان و ادبیات انگلیسی اشاره کرد.

  اگرچه سنندج از جمله شهرهایی درکشور است که به راحتی می‌توان در آن آموزشگاه زبانی یافت و به آموزش زبان پرداخت، و دلیل این امر نیز جوانان با استعداد و جویای دانش این شهر است، اما همواره فقدان آموزشگاهی جامع که توانایی آموزش همه‌ی زبان‌های رایج را داشته باشد، مجهز به زیر ساخت‌های مطلوبی برای آموزش مجازی بوده و از مدرسین زبان‌هایی به غیر از زبان انگلیسی نیز برخوردار باشد، احساس شده‌است.

  امروزه با پیشرفت روزافزون علم، بشر به دنبال بهترین و آسان‌ترین راه‌حل‌ها برای حل مشکلات خویش می‌باشد. آموزش زبان خارجه نیز از این قاعده مستثنی نبوده و راه‌حل آن آموزش مجازی می‌باشد. آموش جامع،کامل و مطابق میل زبان آموزان، تطابق نیاز با هزینه‌ها، تعامل و دسترسی به انبوه مدرسین کارکشته و امکان آموزش انواع زبان‌های خارجه (زبان های ایتالیایی ،آلمانی ،فرانسوی ،چینی ،روسی ،کره ای ،اسپانیولی ،ترکی استانبولی ،هلندی و...)از جمله محاسن این سیستم آموزشی می‌باشد.

  آموزشگاه زبان سویگل با هدف آموزش زبان های رایج دنیا با بهره‌گیری از سیستم آموزش مجازی و حضوری ایجاد گردیده است.

  این آموزشگاه که هم اکنون از زیر ساخت های مناسبی برای آموزش زبان‌های خارجه در اقصی نقاط ایران عزیز برخوردار است، با هدف آموش جامع و کامل و مطابق میل زبان آموزان هم‌اکنون در شهر زیبای سنندج آماده‌ی ارائه‌ی خدمات آموزشی در بحث زبان های خارجه می‌باشد. اگرچه این آموزشگاه هم اکنون فاقد شعبه‌ی حضوری در سنندج می‌باشد، اما با بهره‌گیری از جدیدترین متد آموزش زبان مجازی پاسخگوی هر نوع از نیاز‌های مردم خونگرم سنندج می‌باشد.

  The Pulpit Rock
  آموزش مجازی در سنندج  آدرس شعبه‌ی مجازی سنندج: بلوار شبلی، بلوار قدس ، خیابان قدس تقاطع خیابان هاوین و بهار

  (لطفا از مراجعه حضوری خودداری نمایید و صرفا از تماس تلفنی یا ربات تلگرام @suiglezabanbot استفاده نماید.)

  شماره تماس: 09196707611


  کلمات کلیدی
  آموزش زبان در سنندج - زبان انگلیسی در سنندج - آموزش مجازی در سنندج - شعبه مجازی آموزش زبان در سنندج -
  جهت درج نظر و ورود به سیستم اینجا کلیک کنید
زبان انگلیسی، زبان فرانسوی، زبان ایتالیایی، زبان آلمانی، زبان ترکی استانبولی، زبان هلندی، زبان سوئدی، زبان هندی، زبان روسی
کاملترین و مجرب ترین مدرسین زبان انگلیسی، زبان فرانسوی، زبان ایتالیایی، زبان آلمانی، زبان ترکی استانبولی، زبان هلندی، زبان سوئدی، زبان هندی، زبان روسی در ایران