آموزش زبان انگلیسی

آموزشگاه زبان انگلیسی در مریوان

 • آموزشگاه زبان انگلیسی در مریوان

  تاریخ : ۹۷/۰۵/۲۰

  آموزشگاه زبان سویگل، با بهره‌گیری از جدید ترین متد آموزشی یعنی آموزش مجازی که توانایی ایجاد فرصت‌های یاد شده را داراست، با هدف آموزش زبان های رایج دنیا به صورت مجازی، ایجاد گردیده است.


  مریوان شهری در 125 کیلومتری غرب سنندج  مرکز شهرستانی با همین نام می‌باشد. بزرگترین چشمه‌ی آب‌شیرین دنیا یعنی دریاچه‌ی زیبا و چشم نواز زریبار، مناظر شگرف و بدیع اورامانات که چشم هر بیننده‌ای را به خود جلب می‌کند و آب و هوای مطبوع و معتدل این شهر، مریوان را به شهری خاطره انگیز برای سفر و گردشگری تبدیل کرده است.

  دانشگاه ازاد اسلامی واحد این شهر تنها مرکز دانشگاهی است که زبان انگلیسی تدریس می‌کند.

  موسسات ازادی که در بحث آموزش زبان خارجه در  این شهر فعالیت می‌کنند نه تنها تعدادشان اندک است بلکه کیفیت مطلوبی را نیز ارائه نمی‌دهند. هنگامی که در خرداد ماه سال 95 مدیریت محترم آموزش و پرورش این شهر خبر از پلمپ چند واحد آموزشگاهی به علت تخلفات مالی و رعایت نکردن موازین اسلامی را دادند، اوضاع نامطلوب آموزش زبان در این شهر دوچندان گردید.

  یکی دیگر از مشکلات آموزشی در بحث اخیر، کمبود اساتید مجرب برای آموز زبان می‌باشد، اگرچه همین اندک اساتید قابلیت‌های زیادی را در آموزش زبان در این شهر به شدت فرهنگی از خود نشان داده‌اند، اما هنوز هم کمبودهیی احساس می‌شود.

  با وجود مشکلات اخیر یاد شده، عدم وجود آموزشگاهی جامع و مجهز در این شهر به شدت احساس می‌گردد. علاوه بر این به علت فاصله‌ی زیاد این شهر غربی از مرکزیت، مجهز کردن آن به حضور فیزیکی مدرسین سطح بالای ‌آموزش زبان کاری بس مشکل، هزینه‌بر و تا حدی غیر ممکن می‌باشد.

  با توجه به این کمبود‌ها، استفاده از امکانات جدید آموزشی، که توانایی ایجاد فرصت‌های جدید آموزشی همچون بهرهمندی از اساتید مجرب آموزشی، برقراری تعادل دلخواه میان هزینه و میزان و کیفیت آموزش، تعامل بیشتر میان مدرس و زبان‌آموز و چندین حسن دیگر که کمتر آموزشگاهی بدان مجهز می‌باشد، می‌تواند راهگشا باشد.

  آموزشگاه زبان سویگل، با بهره‌گیری از جدید ترین متد آموزشی یعنی آموزش مجازی که توانایی ایجاد فرصت‌های یاد شده را داراست، با هدف آموزش زبان های رایج دنیا به صورت مجازی، ایجاد گردیده است.

  اگرچه سویگل زبان شعبه‌ی حضوری در شهر زیبای مریوان ندارد، با توجه به بهرهمند از امکانات آموزش مجازی توانایی آموزشی جامع و کامل و البته شایسته‌ی مردم شریف مریوان را داراست.

  The Pulpit Rock
  آموزش مجازی در مریوان  آدرس شعبه‌ی مجازی: بلوار رسالت، تقاطع خیابان سید قطب و بلوار شهدا ، کوچه‌ی بیستم.

  (لطفا از مراجعه حضوری خودداری نمایید و صرفا از تماس تلفنی یا ربات تلگرام @suiglezabanbot استفاده نماید.)

  شماره تماس: 09196707611


  کلمات کلیدی
  آموزش زبان در مریوان - زبان انگلیسی در مریوان - آموزش مجازی در مریوان - شعبه مجازی آموزش زبان در مریوان -
  جهت درج نظر و ورود به سیستم اینجا کلیک کنید
زبان انگلیسی، زبان فرانسوی، زبان ایتالیایی، زبان آلمانی، زبان ترکی استانبولی، زبان هلندی، زبان سوئدی، زبان هندی، زبان روسی
کاملترین و مجرب ترین مدرسین زبان انگلیسی، زبان فرانسوی، زبان ایتالیایی، زبان آلمانی، زبان ترکی استانبولی، زبان هلندی، زبان سوئدی، زبان هندی، زبان روسی در ایران