آموزش زبان انگلیسی

آموزشگاه زبان انگلیسی در آران وبیدگل

 • آموزشگاه زبان انگلیسی در آران وبیدگل

  تاریخ : ۹۷/۰۵/۲۲

  گروه آموزشی سویگل زبان با برخورداری از شعبات گسترده‌ی آموزش مجازی در ایران عزیز و با بهره مندی از کادری مجرب هم‌اکنون در شهر فرهنگی آران و بیدگل آماده‌ی خدمت رسانی به مردم شریف این شهر می‌باشد.


  آران و بیدگل شهری در شمال استان اصفهان و یکی از قدیمی‌ترین شهر‌های ایران به‌شمار می‌رود. این شهر در واقع از دو بخش "اران" و "بیدگل" تشکیل می‌شود، که پس از ویرانی شهر تاریخی "سیلک" که قدمتی هفت هزار ساله دارد، در مکان آن شهر به وجود آمده‌اند. آران و بیدگل از جمله شهرهایی است که آداب و رسوم خاص و منحصربه فرد خود را داراست. از جمله‌ی این آداب و رسوم می‌توان به آیین "هوربابی" که در ماه مبارک رمضان و آیین "سنج زنی" که در شب تاسوعا برگزار می‌گردد، اشاره نمود.

  در آران و بیدگل سه مرکز دانشگاهی شامل دانشگاه پیام‌نور و دانشگاه آزاد واحد این شهر و یک موسسه غیر انتفاعی به آموزش و تدریس دانشجویان می‌پردازند. اما تنها دانشگاه پیام‌نور در این شهر است که آن‌هم تنها در رشته‌ی مترجمی زبان فعالیت می‌کند. اما در بخش آموزشگاهی اوضاع کمی مساعد‌تر می‌باشد. تعداد آموزشگاه‌های زبان و هم‌چنین کیفیتی که ارائه می‌دهند از سطح مطلوبی برخوردار هستند. به علاوه به سبب نزدیکی این شهر به کاشان (فاصله 6 کیلومتری) علاقمندان به آموزش زبان می‌توانند از امکانات این شهر نیز استفاده کنند. ازجمله آموزشگاه‌های این شهر می‌توان به آموزشگاه زبان شکوه و آموزشگاه زبان خارجه آریان اشاره نمود.

  از جمله مدرسین این حوزه نیز می‌توان به خانم مریم نصیری‌ نیا و خانم فائزه صالحیان و آقای امیر محمدیان و آقای حسین ریاست اشاره نمود.

  اما در بخش آموزش مجازی زبان‌های خارجه در آران و بیدگل، آموزشگاهی که توانایی لازم جهت اجرای این متد آموزشی را داشته باشد را نمی‌توان یافت. البته این شهر از پتانسیل ویژه‌ای برای برگزاری این روش آموزشی برخوردار است. آموزش مجازی به روشی از آموزش اطلاق می‌شود که در آن محدودیت‌های جغرافیایی معنایی نداشته و دسترسی به محتوای آموزشی در هر زمان و مکان دلخواه امکان پذیر می‌باشد. از دیگر امتیازاتی که این روش آموزشی نسبت به روش سنتی حضوری برخوردار است می‌توان به حذف زمان آزاردهنده‌ی رفت و آمد به آموزشگاه و البته هزینه‌های مربوطه، بهره مندی از اساتید به نام از سراسر کشور، افزیش چند برابری یادگیری و تمرکز حین آموزش و عوامل بسیار دیگر که سبب تمایل روز‌افزون مراکز علمی و آموزشگاهی به استفاده از این روش آموزشی گردیده است.

  گروه آموزشی سویگل زبان با برخورداری از شعبات گسترده‌ی آموزش مجازی در ایران عزیز و با بهره مندی از کادری مجرب و خبره در زمینه‌ی آموزش زبان‌های رایج دنیا در سطوح و سنین مختلف و با توجه به امکانات سخت‌افزاری و نرم‌افزاری ویژهای که فراهم آورده است، هم‌اکنون در شهر فرهنگی آران و بیدگل آماده‌ی خدمت رسانی به مردم شریف این شهر می‌باشد. این گروه آموزشی اگرچه شعبه‌ی سنتی حضوری در آران و بیدگل ندارد، به شایستگی  قادر خواهد بود تمامی نیازهای علاقمندان به فراگیری زبان در این شهر کهن را پاسخ گو باشد.

   

  The Pulpit Rock
  آموزش مجازی در آران وبیدگل  آدرس شعبه‌ی مجازی آران وبیدگل: خیابان فرهنگ، خیابان پاسداران، خیابان مهارت

  (لطفا از مراجعه حضوری خودداری نمایید و صرفا از تماس تلفنی یا ربات تلگرام @suiglezabanbot استفاده نماید.)

  شماره تماس: 09196707611


  کلمات کلیدی
  آموزش زبان در آران و بیدگل - زبان انگلیسی در آران وبیدگل - آموزش مجازی در آران وبیدگل - شعبه مجازی آموزش زبان در آران وبیدگل -
  جهت درج نظر و ورود به سیستم اینجا کلیک کنید
زبان انگلیسی، زبان فرانسوی، زبان ایتالیایی، زبان آلمانی، زبان ترکی استانبولی، زبان هلندی، زبان سوئدی، زبان هندی، زبان روسی
کاملترین و مجرب ترین مدرسین زبان انگلیسی، زبان فرانسوی، زبان ایتالیایی، زبان آلمانی، زبان ترکی استانبولی، زبان هلندی، زبان سوئدی، زبان هندی، زبان روسی در ایران