آموزشگاه زبان انگلیسی در همدان

 • آموزشگاه زبان انگلیسی در همدان

  تاریخ : ۹۷/۰۵/۲۲

  گروه آموزشی سویگل زبان اگرچه فعلا شعبه‌ی حضوری در همدان ندارد اما با توجه به آموزشگاه مجازی کاملا مجهز آماده‌ی خدمت رسانی به مردم نجیب همدان می‌باشد.


  قدیمی‌ترین شهر ایران و یکی از کهن‌ترین شهرهای جهان، نخستین پایتخت امپراطوری مادها و پایتخت تاریخ و تمدن ایران همه و همه القابی است که تنها در خور این شهر فرهنگی و تاریخی می‌باشد. این کهن شهر تاریخی که تاریخ تاسیس آن به سده‌ی هشتم قبل از میلاد بر‌می‌گردد از لحاظ آثار تاریخی بسیار غنی بوده و میزبان گردشگرانی از سراسر جهان ‌می‌باشد.

  دانشگاه بوعلی سینا در همدان  که از مراکز علمی مهم کشور محسوب می‌گردد در رشته‌ی زبان نیز فعالیت‌های گسترده و مطلوبی را ارائه می‌دهد. به جز این دانشگاه، دانشگاه پیام‌نور و دانشگاه آزاد اسلامی واحد این شهر نیز در رشته‌ی زبان به تدریس دانشجویان می‌پردازند.

  آموزشگاه‌های زبان فعال در همدان نیز از کیفیت مطلوبی برخوردارند و به راحتی می‌توان آموزشگاهی در این شهر یافت و به آموزش زبان دلخواه پرداخت . از جمله‌ی این آموزشگاه‌ها می‌توان به آموزشگاه زبان سفیر گفتمان ، آموزشگاه زبان گاما ، آموزشگاه زبان بامداد، و موسسه زبان کیش اشاره نمود. از مدرسین و اساتید به نام این شهر در بخش آموزش زبان نیز می‌توان به استاد محمد احمدی‌صفا، دکتر مصطفی حسینی، دکتر رضا طاهر خوانی و دکتر علی غلامی‌مهرداد اشاره نمود.

  اما اگر بخواهیم در مورد متد جدید آموزشی یعنی آموزش زبان به روش مجازی سخن بگوییم، همدان با وجود مراکز دانشگاهی و آموزشگاهی در این زمینه با کمبود‌هایی مواجه می‌باشد. آموزش مجازی که آموزشی مبتنی بر تکنولوژی بوده و به مرزهای جغرافیایی محدود نمی‌باشد، با توجه به عواملی سبب برتری نسبت به روش آموزش سنتی حضوری گردیده است. از جمله‌ی این عوامل می‌توان به تعامل بیشتر میان مدرس و زبان‌آموز، صرفه جویی در هزینه و زمان و حذف زمان رفت و آمد به آموزشگاه و سهولت بیشتر یادگیری برای زبان‌آموز اشاره نمود.

  گروه آموزشی سویگل زبان با تکیه بر تجربه‌ی حاصله از ایجاد مراکز آموزش مجازی در سایر شهرهای ایران اسلامی و با توجه به برخورداری از کادری باتجربه و مدرسینی مجرب در حوزه آموزش مجازی زبان های محتلف دنیا(زبان های ایتالیایی ،فرانسوی ،اسپانیولی ،ترکی استانبولی ،روسی،چینی،آلمانی،هلندی،هندی و...) در همدان دایر گردیده و آماده‌ی پاسخگویی به نیاز‌های آموزشی مردم با فرهنگ همدان در همه‌ی بخش‌های آموزشی زبان خارجه می‌باشد. این گروه آموزشی اگرچه فعلا شعبه‌ی حضوری در همدان ندارد اما با توجه به آموزشگاه مجازی کاملا مجهز آماده‌ی خدمت رسانی به مردم نجیب همدان می‌باشد.

  The Pulpit Rock
  آموزش مجازی در همدان  آدرس شعبه‌ مجازی همدان: بلوار ایثار، خیابان فاضل

  (لطفا از مراجعه حضوری خودداری نمایید و صرفا از تماس تلفنی یا ربات تلگرام @suiglezabanbot استفاده نماید.)

  شماره تماس: 09196707611


  کلمات کلیدی
  آموزش زبان در همدان - آموزشگاه زبان انگلیسی در همدان - آموزش مجازی در همدان - شعبه مجازی آموزش زبان انگلیسی در همدان -
  جهت درج نظر و ورود به سیستم اینجا کلیک کنید
زبان انگلیسی، زبان فرانسوی، زبان ایتالیایی، زبان آلمانی، زبان ترکی استانبولی، زبان هلندی، زبان سوئدی، زبان هندی، زبان روسی
کاملترین و مجرب ترین مدرسین زبان انگلیسی، زبان فرانسوی، زبان ایتالیایی، زبان آلمانی، زبان ترکی استانبولی، زبان هلندی، زبان سوئدی، زبان هندی، زبان روسی در ایران