آموزشگاه زبان انگلیسی در خرم آباد

 • آموزشگاه زبان انگلیسی در خرم آباد

  تاریخ : ۹۷/۰۵/۲۳

  سویگل زبان با ارائه کلاس های حضوری و مجازی برای علاقه مندان به یادگیری زبان های مختلف سراسر دنیا (زبان های ایتالیایی اسپانیولی ،آلمانی ،فرانسوی ،انگلیسی ،چینی ،روسی ،کره ای و...)به آموزش زبان می پردازد. البته سویگل زبان هنوز موفق به تشکیل کلاس های حضوری در شهر خرم آباد نشده است اما با ارائه کلاس های مجازی آماده خدمت رسانی به تمامی ساکنین شهر خرم آباد می باشد.


  در گویش لری به خرم آباد خورمووه گفته می شود که پرجمعیت ترین شهر لرنشین در ایران است. این شهر در میان دره ای در رشته کوه زاگرس قرار گرفته است و دارای آب و هوای بسیار مطبوع و دارای بارش بسیار زیاد و طبیعتی بکر و دیدنی است و هرساله گردشگران زیادی برای دیدن این طبیعت بکر و زیبا به این شهر سفر می کنند.

  شهر خرم آباد از نظر علمی نیز پیشرفت زیادی داشته است و وجود دانشگاه های مختلف در این شهر نیز تاثیر بسیاری در رشد علمی این شهر داشته است که از جمله دانشگاه های این شهر می توان به دانشگاه لرستان اشاره کرد که در این دانشگاه رشته زبان و ادبیات انگلیسی به علاقه مندان به یادگیری زبان انگلیسی ارائه می شود و علاقه مندان به زبان انگلیسی صرفا با ارائه سوابق تحصیلی خود می توانند در دوره نوبت دوم این دانشگاه ثبت نام کنند, همچنین این دانشگاه رشته ادبیات و زبان انگلیسی را در مراکز عالی پاکدشت و پلدختر نیز در نوبت روزانه صرفا با سوابق تحصیلی ارائه می دهد.

  از جمله اساتید مجرب در آموزش زبان در شهر خرم آباد می توان به آقای صادق شریعتی فر, امیر اسدی فرد, ابراهیم محمدی, زهرا معصوم پناه, شریعتی فر, سمیه عقیلی, مریم محمدی, علی نوری زاده, سمیرا کیانی, ندا معصوم پناه, سعید علیشاهی و آقای نوراله محمدی اشاره کرد.

  در این شهر آموزشگاه های زبان متعددی نیز وجود دارد, از جمله برترین آموزشگاه های زبان در این شهر می توان به آموزشگاه سفیر خرم آباد, زبان سرای دهکده جهانی خرم آباد و ... اشاره کرد. با این وجود این تعداد دانشکاه و آموزشگاه زبان برای این شهر پر جمعیت کافی نیست و از طرفی وجود گردشگران متعدد از سراسر دنیا الزامی برای یادگیری زبان را برای ساکنین این شهر فراهم می کند اما اکثر آموزشگاه های زبان تنها به آموزش زبان انگلیسی پرداخته اند و به آموزش زبان های پرکاربرد دیگر توجهی نکرده اند.

  سویگل زبان با ارائه کلاس های حضوری و مجازی برای علاقه مندان به یادگیری زبان های مختلف سراسر دنیا با استفاده از اساتید با تجربه و حرفه ای به آموزش زبان می پردازد. از ویژگی های این آموزشگاه وجود مربیانی از کشور های دیگر برای یادگیری زبان می باشد که باعث می شود زبان آموزان با نکات ریز و مهم هر زبان و لهجه کشور های مختلف آشنا شوند و به صورت حرفه ای زبان های مختلف را فرا گیرند. سویگل زبان به آموزش حرفه ای زبان های آلمانی, هلندی, ایتالیایی, اسپانیایی, انگلیسی, چینی, کره ای, هندی, فرانسوی, روسی, عربی و ترکی استانبولی می پردازد و علاقه مندان به یادگیری زبان های مختلف را دعوت به شرکت در دوره های حضوری و مجازی زبان های پرکاربرد دنیا می کند.

  متاسفانه سویگل زبان هنوز موفق به تشکیل کلاس های حضوری در شهر خرم آباد نشده است اما با ارائه کلاس های مجازی برای علاقه مندان به یادگیری زبان های مختلف آماده خدمت رسانی به تمامی ساکنین شهر خرم آباد می باشد.

  The Pulpit Rock
  آموزش مجازی در خرم آباد  آدرس شعبه مجازی خرم آباد: خیابان مطهری - نبش پل دارایی زاده - کوچه شهید امیر صفاری - آموزشگاه زبان انگلیسی سویگل 

  تلفن تماس: 09916577200

  ّ


  کلمات کلیدی
  آموزش زبان در خرم آباد - آموزشگاه زبان انگلیسی در خرم آباد - آموزش مجازی در خرم آباد - شعبه مجازی آموزش زبان انگلیسی در خرم آباد -
  جهت درج نظر و ورود به سیستم اینجا کلیک کنید
زبان انگلیسی، زبان فرانسوی، زبان ایتالیایی، زبان آلمانی، زبان ترکی استانبولی، زبان هلندی، زبان سوئدی، زبان هندی، زبان روسی
کاملترین و مجرب ترین مدرسین زبان انگلیسی، زبان فرانسوی، زبان ایتالیایی، زبان آلمانی، زبان ترکی استانبولی، زبان هلندی، زبان سوئدی، زبان هندی، زبان روسی در ایران