آموزشگاه زبان انگلیسی در کیش

 • آموزشگاه زبان انگلیسی در کیش

  تاریخ : ۹۷/۰۵/۲۵

  سویگل زبان در سراسر ایران زبان آموز می پذیرد و با جدیدترین روش های آموزشی با استفاده از اساتید مجرب داخلی و خارجی به آموزش زبان های رایج دنیا(ایتالیایی ، فرانسوی ،آلمانی ،ترکی استانبولی ،اسپانیولی ،انگلیسی ،عربی ،چینی ،کره ای و...) به صورت حضوری و مجازی می پردازد.


  جزیره کیش از قدیمی ترین جزیره های ایران است و نام قدیم این جزیره قیس بوده است و از زمان هخامنشیان تحت تسط ایران بوده است اما با حمله عربستان به ایران برای مدتی به تسرف خلفای اموی درآمد و بعدها این جزیره و دیگر جزایر خلیج فارس دوباره به ایران باز پس داده شد. آب و هوای جزیره کیش گرم و مرطوب است و بارندگی در این جزیره کم است و اکثر بارندگی ها در زمستان و به صورت رگباری است. این جزیره مشاغلی مربوط به گردشگری مثل هتلداری و مشاغل ساخت و سازی بسیار رونق دارد.

  جزیره کیش از نظر علمی رتبه بالایی در کشور دارد و وجود دانشگاه های متعدد گواه از این امر است. دانشگاه ای این جزیره عبارتند از دانشگاه علمی کاربردی کیش, دانشگاه پردیس شریف کیش, دانشگاه پردیس تهران کیش, دانشگاه پیام نور کیش و دانشگاه آزاد کیش اما با با وجود اینکه این جزیره از نظر گردشگری رونق زیادی دارد و یادگیری زبان دوم یکی از موارد ضروری برای ساکنین این جزیره است. در هیچ یک از دانشگاه های این جزیره زبان تدریس نمی شود بنابراین وجود آموزشگاه های زبان در کیش لازم و ضروری است. موسسه آموزشی علوم و فنون کیش از معتبرترین آموزشگاه های زبان است و شعبه های زیادی در دیگر شهرهای ایران دارد. با این وجود به دلیل اینکه بسیاری از افراد زمان شرکت در کلاس ها را ندارند از یادگیری زبان باز می مانند به همین دلیل بهترین راه برای این افراد استفاده از کلاس های آموزش مجازی زبان است که باعث می شود در هر زمان و از محل کار یا خانه یا حتی در سفر در کلاس های آموزش زبان شرکت کرد و در وقت و هزینه صرفه جویی کرد. از مزایای دیگر کلاس های مجازی خصوصی بودن کلاس هاست که باعث می شود کلاس ها متناسب با سطح زبان آموزان تشکیل شود. با وجود مزایای فراوان آموزش مجازی اما توجه کمی به این حوضه شده است.

  سویگل زبان, آموزشگاه زبان در سراسر ایران زبان آموز می پذیرد و با جدیدترین روش های آموزشی با استفاده از اساتید مجرب داخلی و خارجی به آموزش زبان های آلمانی, هلندی, ایتالیایی, اسپانیایی, انگلیسی, چینی, کره ای, هندی, فرانسوی, روسی, عربی و ترکی استانبولی به صورت حضوری و مجازی می پردازد.

  متاسفانه سویگل زبان با وجود تلاش های بسیار هنوز موفق به برگذاری کلاس های حضوری در جزیره زیبای کیش نشده است اما به علاقه مندان به یادگیری زبان, به صورت مجازی با همان کیفیت کلاس های حضوری آموزش زبان را ارائه می دهد.

   

  The Pulpit Rock
  آموزش مجازی و حضوری زبان انگلیسی  آدرس شعبه مجازی کیش: میدان لارک, خیابان مهتاب

  (لطفا از مراجعه حضوری خودداری نمایید و صرفا از تماس تلفنی یا ربات تلگرام @suiglezabanbot استفاده نماید.)

  تلفن تماس:09196707611


  کلمات کلیدی
  آموزش زبان در کیش - آموزشگاه زبان انگلیسی در کیش - آموزش مجازی در کیش - شعبه مجازی آموزش زبان انگلیسی در کیش -
  جهت درج نظر و ورود به سیستم اینجا کلیک کنید
زبان انگلیسی، زبان فرانسوی، زبان ایتالیایی، زبان آلمانی، زبان ترکی استانبولی، زبان هلندی، زبان سوئدی، زبان هندی، زبان روسی
کاملترین و مجرب ترین مدرسین زبان انگلیسی، زبان فرانسوی، زبان ایتالیایی، زبان آلمانی، زبان ترکی استانبولی، زبان هلندی، زبان سوئدی، زبان هندی، زبان روسی در ایران