آموزشگاه زبان انگلیسی در بندرعباس

  • آموزشگاه زبان انگلیسی در بندرعباس

   تاریخ : ۹۷/۰۵/۳۰

   با بکارگیری روش‌های گوناگون برای آموزش زبان و پیشرفت تکنولوژی دیگر جایی برای شیوه‌های سنتی و ساده قبل باقی نمانده است همین امر موجب شد تا آموزشگاه سویگل زبان با بهره‌مندی از فناوری کلاس مجازی‌ برای تمام سنین اقدام به برگزاری کلاس کند.


   بندرعباس شهری ساحلی با مردمانی دلنشین و مرکز استان هرمزگان است.این شهر واقع در ساحل تنگه‌ی هرمز و از مناطق تجاری و ترانزیتی کشور می‌باشد.از لحاظ جغرافیایی این شهر با حاجی‌آباد از شمال،بندرلنگه از غرب،میناب از شرق و خلیج فارس از جنوب همجوار است. همچنین دارای کمترین فاصله با جزیره قشم از طریق مرز آبی نسبت به سایر شهرهاست.

   زبان مردم بندرعباس نوعی گویش فارسی به شمار می‌رود که ریشه در گویش فارسی کهن در این سرزمین دارد. اما بدلیل روابط تجاری و زیر سلطه بودن انگلیس(دوره قاجار)، برخی واژه ها از کشورهای مختلف وارد این شهر شده است و به سبب وجود قومیت‌های مختلف گویش ها در محله‌های آن با هم تفاوت دارد.

   مطابق مطالب گفته شده به علت ارتباط با کشور‌های مختلف و راه یابی به دریا‌های آزاد تعاملات زیادی با سایر نقاط دنیا در این شهر وجود دارد و همین کافیست تا اهمیت مکالمه به زبان‌های خارجی در اولویت قرار گیرد.

   تلاش‌های بسیار -چه از طریق آموزشگاه‌ها و چه از طریق دانشگاه‌ها- برای ترقی و پیشرفت سطح زبان در این دیار انجام شده است که از جمله این موسسات و دانشگاه‌ها می‌توان به:"موسسه زبان سرای دانش"، "آکادمی زبان گلشهر"، "موسسه زبان آرتا دانش"، "آموزشگاه پویا زبان"، "مرکز زبان دی" و.... و از دانشگاه‌ها: "دانشگاه هرمزگان"، "دانشگاه پیام نور بندر عباس" و "دانشگاه آزاد بندر عباس(رشته زبان عربی)" در مقاطع مختلف دانشجو می‌پذیرد.

   همچنین افراد بر جسته بندرعباس در زمینه زبان عبارتند از: خانم "پریسا باستانی"، "دکتر علی پوردریایی‌نژاد" و "خانم سیما صادقی" که با تلاش خستگی ناپذیر خود در جهت اعتلای دانش زبان این سرزمین کوشیدند.

   با بکارگیری روش‌های گوناگون برای آموزش زبان های مختلف دنیا (زبانهای ایتالیایی ،آلمانی،فرانسوی ،اسپانیولی ،ترکی استانبولی ، روسی، هندی،هلندی و...)و پیشرفت تکنولوژی دیگر جایی برای شیوه‌های سنتی و ساده قبل باقی نمانده است همین امر موجب شد تا آموزشگاه سویگل زبان با بهره‌مندی از فناوری کلاس مجازی‌(آنلاین) و مدرسین ماهر خود برای تمام سنین اقدام به برگزاری کلاس کند.

   از شیوه های آموزش زبان آموزشگاه ما، مکالمه و تدریس صرفا با زبان انگلیسی برای نهادینه شدن زبان در ذهن مخاطب ‌می‌باشد.  همچنین برای کسانی که مدت زمان یادگیری در اولویت کارشان است، با افتخار می‌گوییم که اصل اساسی سویگل زبان: "مکالمه طبیعی به زبان انگلیسی در کمتر از یکسال می‌باشد."

   The Pulpit Rock
   آموزش مجازی در بندرعباس   آدرس شعبه مجازی بندر عباس: کوچه طنین بین بلوار کارگر و بلوار جانبازان.

   (لطفا از مراجعه حضوری خودداری نمایید و صرفا از تماس تلفنی یا ربات تلگرام @suiglezabanbot استفاده نماید.)

   شماره تماس شعبه مجازی: 09196707611


   کلمات کلیدی
   آموزش زبان در بندرعباس - آموزشگاه زبان انگلیسی در بندرعباس - آموزش مجازی در بندرعباس - شعبه مجازی آموزش زبان انگلیسی در بندرعباس -
   جهت درج نظر و ورود به سیستم اینجا کلیک کنید
  زبان انگلیسی، زبان فرانسوی، زبان ایتالیایی، زبان آلمانی، زبان ترکی استانبولی، زبان هلندی، زبان سوئدی، زبان هندی، زبان روسی
  کاملترین و مجرب ترین مدرسین زبان انگلیسی، زبان فرانسوی، زبان ایتالیایی، زبان آلمانی، زبان ترکی استانبولی، زبان هلندی، زبان سوئدی، زبان هندی، زبان روسی در ایران