آموزشگاه زبان انگلیسی در زنجان

 • آموزشگاه زبان انگلیسی در زنجان

  تاریخ : ۹۷/۰۶/۰۱

  آموزشگاه سویگل زبان با بکارگیری نیروهای مجرب خود و تکنولوژی آموزش مجازی هماکنون آماده خدمت رسانی به مردم عزیز زنجان می باشد. 


  زنجان شهری است در شمال غربی ایران با مردمی آذری زبان و راه ارتباطی فلات مرکزی ایران با آذربایجان است.صنایع در این شهر بصورت مولفه‌ای و شامل: سرب و روی، شیر پاستوریزه، تولیدات شیمیایی، نساجی، نخ تایر و فراورده‌های غذایی هستند. رایج ترین سوغات این شهر، چاقو چاروق (نوعی کفش زنانه ایران باستان) و فرش زنجان (با طرحی معروف به ریز ماهی) و ملیله کاری است. از رسوم مذهبی این خطه، دسته‌های خاص عزاداری آن هاست که جزء دهمین میراث معنوی کشور به ثبت رسیده است.

  زنجان شهری با ره‌آوردهای علمی_فرهنگی است و از جمله آنها: 1-کتابخانه سلطانیه منسوب به سلطان محمد خدابنده 2-کتابخانه مسجد چهل ستون زنجان و 3- کتابخانه سهروردی می‌باشد. همچنین از چهره‌های ماندگار آن: علی‌محمد فره‌وشی که از افراد شاخص در زمینه زبان فرانسوی بود.

  اکنون نیز چهره‌هایی همچون: آقای" مهدی محبتی" و خانم " فریده وجدانی" در عرصه زبان این شهر می‌درخشند.

  به علاوه آموزشگاه‌ها و دانشگاه‌های شهر با یاری هم برای ارتقای سطح زبان کوشش های شایسته‌ای انجام دادند. این مراکز عبارتنداز: "آموزشگاه زبان آینده‌گرا"، "موسسه زبان پردیس"، "مرکز تخصصی آموزش زبان رادمان"، "کانون زبان ایران"، "موسسه زبان کیش" و "آموزشگاه زبان گلدیس" از جمله آنها هستند.

  دانشگاه‌هایی همچون: "دانشگاه زنجان"، "دانشگاه آزاد اسلامی زنجان"، "دانشگاه پیام نور زنجان" در زمینه زبان کارهای موثری انجام دادند و در گرایشات مختلف پذیرای دانشجویان بومی و غیربومی است.

  باید توجه داشت که کلاس‌های حضوری با وجود بازدهی مناسب برای تمام اقشار جامعه مناسب نیستند و ممکن است مشکلاتی را در وقت و مسافت داشته باشند. به همین دلیل سویگل ربان برآن شد تا با برگزاری کلاس‌های مجازی دانش زبان را در تمام اقشار جامعه نهادینه کند و نیز با آموزش به صورت کاملا انگلیسی در کلاس جهت پیشرفت آن گام بردارد. اینگونه دیگر نیاز نیست به فکر ترافیک، مکان و زمان خود باشید در هرجا که باشید می‌توانید از خدمات ما بهره‌مند شوید.

  The Pulpit Rock
  آموزش مجازی در زنجان  آدرس شعبه مجازی زنجان: خیابان رهبری، 12متری‌سوم، کوچه‌ی دوم شرقی.

  شماره تماس شعبه مجازی: 09196707611


  کلمات کلیدی
  آموزش زبان در زنجان - آموزشگاه زبان انگلیسی در زنجان - آموزش مجازی در زنجان - شعبه مجازی آموزش زبان انگلیسی در زنجان -
  جهت درج نظر و ورود به سیستم اینجا کلیک کنید
زبان انگلیسی، زبان فرانسوی، زبان ایتالیایی، زبان آلمانی، زبان ترکی استانبولی، زبان هلندی، زبان سوئدی، زبان هندی، زبان روسی
کاملترین و مجرب ترین مدرسین زبان انگلیسی، زبان فرانسوی، زبان ایتالیایی، زبان آلمانی، زبان ترکی استانبولی، زبان هلندی، زبان سوئدی، زبان هندی، زبان روسی در ایران