آموزش زبان انگلیسی

آموزشگاه زبان انگلیسی در سیرجان

 • آموزشگاه زبان انگلیسی در سیرجان

  تاریخ : ۹۷/۰۶/۰۱

  برای یادگیری زبان بصورت گسترده، آموزشگاه سویگل زبان با عبور از همه‌ی موانع و با بکارگیری امکان کلاس مجازی آماده است تا خدمات خود را به تمام هموطنان مخصوصا سیرجانی‌های عزیز ارائه دهد. 


  سیرجان شهری واقع استان کرمان و مرکز شهرستان سیرجان می‌باشد. با وجود قرار گرفتن در ناحیه کویری، نسبت شهرهای بیابانی دیگر از آب‌وهوای معتدل تری برخوردار است و این شاید به دلیل داشتن فضای سبز بیشتر نسبت به سایر شهرهاست.

  از افتخات این شهر "گلیم شیریکی پیج" آن است که در یونسکو ثبت جهانی شده است و بجز صنایع دستی، صنایع دیگری نیز به دلیل ایجاد منطقه ویژه اقتصادی به این شهر راه یافت که این اقدام در سال 1372 انجام شد و تمامی امکانات و تسهیلات لازم برای تولید و تجارت بین‌المللی را یکجا و به صورت قابل دسترسی فراهم آورده است.

  باید توجه داشت که شهرهای دارای بسترهای اقتصادی و معاملاتی باید در طول زمان رونق بگیرند و لازمه این کار کسب ارتباطات بیشتر با دیگران است که اصل اساسی این ارتباط را مکالمه به زبان‌های خارجی تشکیل می‌دهد.

  بهتر است این موضوع از دوران کودکی و نوجوانی پیگیری شود تا در بزرگسالی به تسلط کافی دست پیدا کنند. ساده ترین راه برای یادگیری زبان شرکت در جلسات آموزش زبان است که موسسات و آموزشگاه‌ها برای تحقق این امر دست بکار شدند. آموزشگاه‌های زبان در شهر سیرجان عبارتنداز: "آموزشگاه زبان شهر"، "موسسه زبان ایلیا"، "آموزشگاه زبان پاسارگاد(کیش‌ایر)"(با دوشعبه)، "آموزشگاه زبان ملک‌زاده" و "مدرسه زبان صبا" و از دانشگاه‌ها: "دانشگاه آزاد سیرجان" و "دانشگاه پیام نور سیرجان" با فراهم کردن رشته زبان در دو گرایش پذیرای دوستداران این رشته است.

  جا دارد از افراد شاخص این شهر که در زمینه زبان خدمات زیادی ارائه دادند مانند: خانم الهه رنجبر و آقای مصطفی زیدآبادی قدردانی شایسته‌ای به عمل آید.

  اما با وجود همه این تلاش‌ها به دلیل ازدحام کلاس‌ها و پایین آمدن کارایی آموزشی و عدم تطابق سطح کلاس با سطح زبان‌آموز و مشکلاتی از این قبیل امکان استفاده و یادکیری فراگیر زبان وجود ندارد .

  برای یادگیری زبانهای دوم (زبان ایتالیایی ،اسپانیایی ، فرانسوی ،آلمانی ،انگلیسی ، چینی ، هندی ، هلندی و...)بصورت گسترده، آموزشگاه سویگل زبان با عبور از همه‌ی موانع مطرح شده و با بکارگیری امکان کلاس مجازی آماده است تا خدمات خود را به تمام هموطنان مخصوصا سیرجانی‌های عزیز ارائه دهد. از مزایای این کلاس‌ها همگام بودن سطح زبان مخاطب با سطح مطالب آموزشی و دسترسی آسان در تمام اماکن و سریع و کارآمدی بالای ‌ان می‌باشد.

  The Pulpit Rock
  آموزش مجازی در سیرجان

   

  آدرس شعبه مجازی سیرجان: بلوار امام رضا(ع)، خیابان جوادالائمه

  (لطفا از مراجعه حضوری خودداری نمایید و صرفا از تماس تلفنی یا ربات تلگرام @suiglezabanbot استفاده نماید.)

  شماره تماس شعبه مجازی: 09196707611


  کلمات کلیدی
  آموزش زبان در سیرجان - آموزشگاه زبان انگلیسی در سیرجان - آموزش مجازی در سیرجان - آموزش زبانهای دوم -
  جهت درج نظر و ورود به سیستم اینجا کلیک کنید
زبان انگلیسی، زبان فرانسوی، زبان ایتالیایی، زبان آلمانی، زبان ترکی استانبولی، زبان هلندی، زبان سوئدی، زبان هندی، زبان روسی
کاملترین و مجرب ترین مدرسین زبان انگلیسی، زبان فرانسوی، زبان ایتالیایی، زبان آلمانی، زبان ترکی استانبولی، زبان هلندی، زبان سوئدی، زبان هندی، زبان روسی در ایران