آموزش زبان انگلیسی

آموزشگاه زبان انگلیسی در کرمان

 • آموزشگاه زبان انگلیسی در کرمان

  تاریخ : ۹۷/۰۶/۰۳

   آموزشگاه سویگل زبان با برگزاری کلاس‌های مجازی برای هموطنان و مردم بزرگوار کرمان گام بلندی در عرصه توانمندسازی مردم در زمینه زبان بردارد.


  کرمان شهر کریمان دارای بافت تاریخی کهن و جزء پنج شهر تاریخی ایران می‌باشد.در این شهر اقلیت های مذهبی همچون زرتشتی و کلیمی(یهودی) زندگی می‌کنند و نسبت به شهر های دیگر از آزادی عمل بهتری برخوردارند.

  بنا بر سرمایه گذاری‌های صورت گرفته، این شهر در حال تبدیل شدن به شهری الکترونیکی است و به عنوان پایلوت دولت الکترونیک انتخاب شده است. همچنین دانشگاه شهید باهنر کرمان یکی از دانشگاه های مادر ایران و قطب ریاضیات کشور است.

  از مناطق طبیعی این شهر کویر لوت می‌باشد که مورد توجه ایرانگردان و حتی جهان‌گردان می‌باشد و این به دلیل واقع شدن گرم‌ترین نقطه جهان در این کویر با دمای 70.7 درجه سانتی‌گراد است.

  اکثر مردم این خطه فارس هستند ولی درگذشته اقوام گوناگونی مانند بازمانده‌های مغول‌ها در این شهر سکونت داشتند.

  همانطورکه گفته شده الکترونیکی شدن شهر ها باعث گسترش ارتباطات و تعاملات شده است.از این رو مکالمه به دیگر زبان‌ها یکی از راه های اصلی در برقراری ارتباط است. در کرمان نیز این نیاز وجود دارد.البته موسسات،آموزشگاه‌ها و دانشگاه های این شهر دست در دست هم دادند تا با ایجاد زیرساخت هایی در جهت رشد علمی این شهر بکوشند.این آموزشگاه‌ها و دانشگاه‌ها عبارتنداز: "دانشگاه باهنر کرمان"، "دانشگاه پیام نور کرمان"و از آموزشگاه‌ها: "آموزشگاه زبان شکوه"، "آموزشگاه زبان کیان"، "کانون زبان ایران مرکز سپه"، "موسسه زبان سفیر"، "آموزشگاه زبان استقلال"و...... می‌باشند که خدمات ارزنده ای را ارائه دادند.

  از چهره های معروف زبان این شهر: آقای "زین العابدین کریمی افشار"، خانم "فاطمه پوراحمد" و خانم دکتر " رحیمه روح پرور" می‌باشند که زحمات زیادی برای افزایش دانش زبان این مردمان کشیده اند.

  با وجود افراد شاخص و آموزشگاه های متعدد افراد بسیاری به سمت زبان آموزی سوق پیدا کرده اند که بیشتر زبان‌آموزان را کودکان و نوجوانان تشکیل می‌دهند.علت این امر این است که بزرگسالان به دلیل کمبود وقت و یا عدم تطابق ساعات کلاس با اوقات غیر کاری، از آموزش زبان بازماندند.

  برای رفع نگرانی ها از این بابت آموزشگاه سویگل زبان در نظر دارد تا با برگزاری کلاس‌های مجازی برای هموطنان و مردم بزرگوار کرمان گام بلندی در عرصه توانمندسازی مردم در زمینه آموزش زبان های مختلف (زبان های ایتالیایی ،فرانسوی ،آلمانی ،روسی ،کره ای ،اسپانیولی و...) بردارد. شیوه تدریس و مکالمه در سویگل زبان فقط با زبان انگلیسی برای یادگیری بهتر انجام می‌شود. برای شرکت در کلاس‌ها لازم نیست در مکانی مشخص حضور پیدا کنید بلکه در هرجا که مدنظر شماست با دسترسی به اینترنت و در سریع ترین زمان می‌توانید در کلاس شرکت کنید.

   

  The Pulpit Rock
  آموزش مجازی در کرمان  آدرس شعبه مجازی کرمان: خیابان خرمشهر، خیابان توانیر،کوچه توانیر5

  (لطفا از مراجعه حضوری خودداری نمایید و صرفا از تماس تلفنی یا ربات تلگرام @suiglezabanbot استفاده نماید.)

  شماره تماس شعبه مجازی: 09196707611


  کلمات کلیدی
  آموزش زبان در کرمان - آموزشگاه زبان انگلیسی در کرمان - آموزش مجازی در کرمان - شعبه مجازی آموزش زبان انگلیسی در کرمان -
  جهت درج نظر و ورود به سیستم اینجا کلیک کنید
زبان انگلیسی، زبان فرانسوی، زبان ایتالیایی، زبان آلمانی، زبان ترکی استانبولی، زبان هلندی، زبان سوئدی، زبان هندی، زبان روسی
کاملترین و مجرب ترین مدرسین زبان انگلیسی، زبان فرانسوی، زبان ایتالیایی، زبان آلمانی، زبان ترکی استانبولی، زبان هلندی، زبان سوئدی، زبان هندی، زبان روسی در ایران