آموزش زبان انگلیسی

کلاسهای حضوری زبان انگلیسی

 • کلاسهای حضوری زبان انگلیسی

  تاریخ : ۹۳/۰۸/۲۶

   

  شما می توانید با مراجعه یا تماس با هر یک از شعب آموزشگاه زبان انگلیسی سویگل کلاس حضوری زبان انگلیسی خود را آغاز نمایید. زبان آموزان پیش از هر اقدامی باید در سایت سویگل زبان ثبت نام نموده و کد کاربری دریافت نمایند. در این مرحله تصویر یک عکس پرسنلی به همراه مشخصات شناسنامه ای برای زبان آموزان لازم است.


  ثبت نام برای دوره های آموزشی سویگل زبان و همچنین جلسات بحث آزاد سویگل زبان به روال زیر انجام می گیرد:

   

  1- ثبت نام در سایت سویگل زبان

  زبان آموزان پیش از هر اقدامی باید در سایت سویگل زبان ثبت نام نموده و کد کاربری دریافت نمایند. در این مرحله تصویر یک عکس پرسنلی به همراه مشخصات شناسنامه ای برای زبان آموزان لازم است.

   

  2- پیش ثبت نام در یکی از شعب سویگل زبان

  زبان آموزان برای استفاده از کلاسهای حضوری سویگل زبان نیاز به پیش ثبت نام در یکی از شعب سویگل زبان دارند. در این مرحله تصویر شناسنامه، تصویر کارت ملی و تصویر یک عکس پرسنلی از زبان آموز مورد نیاز است.

   

  3- ثبت نام در دوره آموزشی یک ماهه

  زبان آموزان پس از پیش ثبت نام و دریافت پیام از طرف شعبه مورد نظر باید به آموزشگاه مراجعه نموده و اقدام به ثبت نام برای دوره یک ماهه نمایند و در اولین جلسه دوره یکماهه در کلاس حاضر شوند. دوره یک ماهه شامل ده جلسه است که مدیر شعبه و مدرس اقدام به ارزیابی زبان اموز نموده و در پایان دوره در صورت مفید بودن دوره برای زبان آموز اجازه ثبت نام برای دوره یکساله را برای زبان آموز صادر می کنند.

   

  4- عقد قرارداد و ثبت نام در دوره آموزشی یکساله

  زبان آموزانی که اجازه شرکت در دوره یکساله سویگل زبان را دریافت می کنند، پس از دریافت پیام از طرف آموزشگاه، می توانند به شعبه مورد نظر مراجعه نموده و برای یک دوره یکساله اقدام به عقد قرارداد نمایند.

   


  کلمات کلیدی
  مکالمه سریع زبان انگلیسی - یادگیری لغات پرکاربرد انگلیسی - یادگیری انگلیسی سریع - آموزش از راه دور انگلیسی -
  جهت درج نظر و ورود به سیستم اینجا کلیک کنید
زبان انگلیسی، زبان فرانسوی، زبان ایتالیایی، زبان آلمانی، زبان ترکی استانبولی، زبان هلندی، زبان سوئدی، زبان هندی، زبان روسی
کاملترین و مجرب ترین مدرسین زبان انگلیسی، زبان فرانسوی، زبان ایتالیایی، زبان آلمانی، زبان ترکی استانبولی، زبان هلندی، زبان سوئدی، زبان هندی، زبان روسی در ایران