آموزشگاه زبان انگلیسی در قشم

  • آموزشگاه زبان انگلیسی در قشم

   تاریخ : ۹۷/۰۶/۰۵

   سویگل زبان, برای علاقه مندان به یادگیری زبان های خارجی در جزیره قشم که امکان دسترسی به کلاس های حضوری سویگل زبان را ندارند، امکان استفاده از کلاسهای مجازی را فراهم کرده است.


   جزیره قشم بزرگترین جزیره خلیج فارس با قدمت دیرینه است. این جزیره دارای آب و هوای گرم و مرطوب است و در طی سالیان اخیر به دلیل جاذبه های گردشگری طبیعی فراوان و بازارهای متنوع به قطب گردشگری تبدیل شده است. قدمت این جزیره مربوط به دوره ساسانیان می باشد که در آن زمان به ابرکاوان به معنی "از تبار کاوه" معروف بوده است.

   با وجود پیشرفت هایی که در سالیان اخیر در این جزیره به وجود آمده است اما دانشگاه های موجود در جزیره قشم از نظر آموزش در رشته های زبان پیشرفتی نداشته اند و تنها دانشگاه پیام نور واحد قشم به صورت محدود در رشته زبان و ادبیات انگلیسی دانشجو می پذیرد.

   تعداد آموزشگاه های زبان در قشم بسیار متنوع اند و به آموزش زبان انلگیسی به صورت تخصصی می پردازند, از جمله آموزشگاه های زبان می توان موسسه زبان نورا, آموزشگاه زبان مهر قشم, موسسه بین المللی زبان مکث و ... را می توان نام برد.

   از مدرسین زبان در جزیره زیبا قشم می توان شمس الدین خجسته نیا, مجید گودرزی, خانم مقدم و تعداد کثیری از دیگر مدرسین مجرب زبان های خارجی می توان نام برد.

   اما قشم در مورد جدیدترین روش های آموزشی مثل آموزش مجازی با کمبودهایی روبه‌رو است و تعداد کمی از  آموزشگاه ها را می توان نام برد که توانایی لازم در آموزش مجازی را داشته باشند و به صورت مجازی به تدریس زبان بپردازند.

   امروزه با پیشرفت روزافزون علم و تکنولوژی، همه به دنبال آسان‌ترین ومناسب ترین راه‌ها برای حل مشکلات خود   در همه زمینه ها هستند. در زمینه آموزش زبان بهترین و کاآمدترین راه حل استفاده از آموزش مجازی است که مزایای فراوانی برای علاقه مندان به یادگیری زبان های خارجه دارد, آموزش کامل و مطابق سطح زبان آموزان به صورت خصوصی، صرفه جویی در زمان و هزینه‌ها، تعامل و دسترسی با مدرسین با تجربه درداخل و خارج از کشور و امکان آموزش انواع زبان‌های خارجه(ایتالیایی،فرانسوی ،آلمانی ،انگلیسی ،چینی ،کره ای،ترکی استانبولی ،اسپانیایی ،هلندی ،هندی و...) از جمله مزایای سیستم آموزش مجازی می‌باشد.

   سویگل زبان, برای علاقه مندان به یادگیری زبان های خارجی که امکان دسترسی به کلاس های حضوری سویگل زبان را ندارند به صورت مجازی نیز با همان کیفیت کلاس های حضوری در سراسر ایران, کلاس ارائه می دهد. متاسفانه سویگل زبان با تمام تلاش هایی که در این زمینه انجام داده است هنوز موفق به برگذاری کلاس های حضوری در جزیره زیبای قشم نشده است اما به آموزش مجازی به زبان آموزان این جزیره میپردازد.

   The Pulpit Rock
   آموزش مجازی در قشم   آدرس شعبه مجازی قشم: میدان علم و صنعت, خیابان توفیق ملاء

   (لطفا از مراجعه حضوری خودداری نمایید و صرفا از تماس تلفنی یا ربات تلگرام @suiglezabanbot استفاده نماید.)

   تلفن تماس: 09196707611


   کلمات کلیدی
   آموزش زبان در قشم - آموزشگاه زبان انگلیسی در قشم - آموزش مجازی در قشم - شعبه مجازی آموزش زبان انگلیسی در قشم -
   جهت درج نظر و ورود به سیستم اینجا کلیک کنید
  زبان انگلیسی، زبان فرانسوی، زبان ایتالیایی، زبان آلمانی، زبان ترکی استانبولی، زبان هلندی، زبان سوئدی، زبان هندی، زبان روسی
  کاملترین و مجرب ترین مدرسین زبان انگلیسی، زبان فرانسوی، زبان ایتالیایی، زبان آلمانی، زبان ترکی استانبولی، زبان هلندی، زبان سوئدی، زبان هندی، زبان روسی در ایران