آموزشگاه زبان انگلیسی در خرمشهر

 • آموزشگاه زبان انگلیسی در خرمشهر

  تاریخ : ۹۷/۰۶/۰۵

  سویگل زبان گروهی با تجربه در بحث آموزش به صورت مجازی می‌باشد، که با فراهم آوردن امکانات سخت‌افزاری و نرم‌افزاری لازم، با کادر و مدرسینی باتجربه و مجرب با توجه به نیاز‌های اساسی آموزشی در بحث آموزش زبان‌های رایج دنیا در خرمشهر دایر گردیده است. 


  دو رود کارون و اروند در محل تلاقی خود به شهری می‌رسند که نماد ایستادگی و مقاومت بوده، و هنگامی که مورد حمله‌ی ناجوانمردانه قرار گرفته، نه تنها سرخم نکرده، بلکه به دیگران درس ایستادگی و صبر داده است. خرمشهر که انتهایی‌ترین شهر استان خوزستان بشمار می‌رود، به سبب وجود رود اروند که تنها رودخانه‌ی ایران با قابلیت کشتیرانی است، از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. مردم فهیم و مهمان‌نواز خرمشهر که از دیر‌باز به مقاومت و پایداری شهره‌اند، به درستی لایق بهترین و مناسب‌ترین امکانات آموزشی و فرهنگی می‌باشند.

  با وجود مراکز علمی و دانشگاهی معتبر در خرمشهر که در جایگاه قابل قبولی قرار دارند، اما ضعف جدی در آموزش زبان خارجه در این شهر احساس می‌گردد، جرا که بیشتر این مراکز به آموزش و تدریس رشته‌های فنی و مرتبط با صنعت نفت و کشتیرانی می‌پردازند، و این نقطه ضعف اساسی در این شهر مرزی محسوب می‌گردد که تلاش مضاعفی برای ایجاد این رشته‌ی بسار مهم در دانشگاه‌ها می‌طلبد. به جز دانشگاه پیام‌نور که تنها در دو رشته‌ی زبان انگلیسی و عربی به آموزش دانشجویان مشتاق این شهر می‌پردازد، دانشگاه دیگری در این زمینه فعالیت نمی‌کند و این موضوع شایسته‌ی مردم فهیم خرمشهر نمی‌باشد.

  در بحث آموزشگاه‎‌های زبان نیز، خرمشهر از کمبودهای زیادی رنج می‌برد، وشاید نتوان آموزشگاه معتبری در این شهر یافت که پاسخگوی نیاز‌های این شهر باشد، معدود آموزشگاه‌های موجود نیز نه سایت معتبر و نه آدرس درست و حسابی برای مراجعه و تحصیل زبان ندارند.

  اما این همه‌ی ماجرا نیست و خبرهای خوشی در راه است. در این مطلب ابتدا درباره‌ی جدیدترین متد آموزشی که در مورد آموزش زبان نیز صادق است با شما سخن خواهم گفت، سپس در مورد یکی از آموزشگاه‌های معتبر زبان که در خرمشهر فعالیت خود را آغاز کرده صحبت خواهم کرد.

  آموزش مجازی؛ این نامی است که به شیوه‌ای از آموزش اطلاق می شود که به هیج مکان و زمانی محدود نبوده و در هر جایی که شما به آموزش نیاز داشته باشید در دسترس شما قرار خواهد گرفت. آموزش مجازی متدی از آموزش است که هم‌اکنون در معدود دانشگاه‌های کشور نیز به کارگرفته شده است و شاید در اینده‌ای نه چنداد دور تمامی فعالیت‌های آموزشی در این قالب اجرا گردد. این روش آموزشی از محاسن بسیاری برخوردار می‌باشد که هیچ کدام در روش آموزش سنتی دیده نمی‌شود. از جمله‌ی این محاسن می‌توان به: ایجاد حس بهتر آموزشی در زبان‌آموز اشاره کرد. در نظر بگیرید تفاوت میان زبان‌آموزی که روی نیمکت چوبی آموزشگاه در حالی که چندین نفر در حال گفتگو  می‌باشند و اگر هم بخواهد به هیچ وجه نمی‌تواند تمرکز کند با زبان‌آموزی که در خانه و در کنار خانواده در حالی که روی راحترین صندلی نشته، هر درو درحال آموزش دیدن هستند ولی این کجا و آن کجا.

  سویگل زبان گروهی با تجربه در بحث آموزش به صورت مجازی می‌باشد، که با فراهم آوردن امکانات سخت‌افزاری و نرم‌افزاری لازم، با کادر و مدرسینی باتجربه و مجرب با توجه به نیاز‌های اساسی آموزشی در بحث آموزش زبان‌های رایج دنیا در خرمشهر دایر گردیده است. این گروه آموزشی اگرچه فعلا شعبه‌ای به صورت حضوری در این شهر باصفا ندارد، با توجه به تجربه‌ی ارزنده‌ی خویش که در سایر شهرهای ایران عزیز به دست آورده است، به شایستگی توانایی پاسخگویی به تمامی نیازهای آموزشی در بخش زبان خارجه در خرمشهر را داراست.

  The Pulpit Rock
  آموزش مجازی در خرمشهر


  آدرس شعبه‌ی مجازی خرمشهر: بلوار امیرکبیر، خیابان اردیبهشت، کوچه بردبار

  شماره تماس: 09196707611


  کلمات کلیدی
  آموزش زبان در خرمشهر - آموزشگاه زبان انگلیسی در خرمشهر - آموزش مجازی در خرمشهر - شعبه مجازی آموزش زبان انگلیسی در خرمشهر -
  جهت درج نظر و ورود به سیستم اینجا کلیک کنید
زبان انگلیسی، زبان فرانسوی، زبان ایتالیایی، زبان آلمانی، زبان ترکی استانبولی، زبان هلندی، زبان سوئدی، زبان هندی، زبان روسی
کاملترین و مجرب ترین مدرسین زبان انگلیسی، زبان فرانسوی، زبان ایتالیایی، زبان آلمانی، زبان ترکی استانبولی، زبان هلندی، زبان سوئدی، زبان هندی، زبان روسی در ایران