آموزشگاه زبان انگلیسی در اراک

 • آموزشگاه زبان انگلیسی در اراک

  تاریخ : ۹۷/۰۶/۰۶

  آموزشگاه سویگل زبان با بهره‌گیری از فناوری کلاس‌های مجازی و مدرسین کارآمد خود برای تمامی نقاط بویژه شهر اراک اقدام به ارائه خدمات خود کرده است.


  اراک شهری جوان و در مرکز استان مرکزی واقع شده است.قدمت این شهر نو پا حدود دویست‌سال است. بدلیل موقیعت ارتباطی و تاثیراتی که از اشغال توسط روس‌ها و انگلیس‌ها پذیرفت به شهری حساس در عصر جدید ایران تبدیل شد که امروزه در صنایع مهم متعددی مانند: آلومینوم، سدیم سولفات و خودروسازی سرآمد است و یکی از قطب‌های صنعتی کشور به شمار می‌رود.

  از لحاظ آب و هوایی باتوجه به قرارداشتن در فلات مرکزی ایران که دارای زمستانی سرد و مرطوب و تابستانی گرم و خشک است.

  ازمنظر بافت جمعیتی مهاجرانی از روستاها و شهرهای همجوار و از ادغام مناطق سنجان و کرهرود به وجود آمده است.

  در قرنی که ما در آن زندگی می‌کنیم به جهان ارتباطات معروف است و تبادل اطلاعات از هر نقطه از کره‌ی زمین به نقطه عکس آن ممکن شده است و لازمه‌ی این تعاملات آشنایی به زبان‌های خارجی است که امروزه در تمام شهر های میهن اسلامی ما پیگیری می‌شود که اراک با داشتن بستر‌های مناسب زمینه مناسبی را برای پیشرفت در آینده آتی خود دارد.

  برای آگاهی از تلاش‌های صورت گرفته در امر آموزش زبان می‌توان به: "موسسه زبان مُروِج"، "آموزشگاه زبان بیستون"، "آموزشگاه شکوه اراک" و "موسسه زبان آینده" اشاره کرد. در زمینه دانشگاهی نیز کارهایی صورت گرفته که می توان به "دانشگاه اراک"، "دانشگاه آزاد اسلامی اراک"، "دانشگاه پیام نور اراک" که با ارائه رشته و دروس تخصصی زبان برای رشد سطح زبان جامعه کوشیدند. افراد شاخصی همچون: آقایان "قاسم عسگری" و "استاد اسماعیلی" برای ارتقا سطح آموزشی زبان همایش‌های گسترده‌ای در سطح شهر و استان برگزار کردند.

  همه این کوشش‌ها قابل تقدیر است ولی با صنعتی شدن شهر ،مهاجرت و افزایش جمعیت این امکان برای همه افراد برای شرکت در کلاس‌ها و همایشات وجود ندارد. همچنین خانم‌های شاغل علاوه بر فشارکاری، مسئولیت خانه داری و رسیدگی به فرزندان در معرض دورافتادگی از آموزش زبان هستند.

  آموزشگاه سویگل زبان برای رفع این موانع و با بهره‌گیری از فناوری کلاس‌های مجازی و مدرسین کارآمد خود برای تمامی نقاط بویژه شهر اراک اقدام به ارائه خدمات خود در زبانهای مختلف (انگلیسی ،آلمانی ،فرانسوی ،ترکی استانبولی ،چینی ،کره ای ،هلندی و...) کرده است.

  روش آموزش در سویگل زبان بر اساس مکالمه به زبان انگلیسی در حین کلاس برای بازدهی بیشتر است و هدف از این تلاش‌ها، توانمندی شما در جهت: "مکالمه طبیعی به زبان انگلیسی در کمتر از یکسال " است.امیدواریم با استقبال شما عزیزان اراکی، سهم کوچکی در رشد و تعالی این شهر داشته باشیم.

  The Pulpit Rock
  آموزش مجازی در اراک

   

  آدرس شعبه مجازی:اراک،خیابان شیخ فضل‌ا... نوری، خیابان شهید سعید رستگار

  (لطفا از مراجعه حضوری خودداری نمایید و صرفا از تماس تلفنی یا ربات تلگرام @suiglezabanbot استفاده نماید.)

  شماره تماس شعبه مجازی: 09196707611


  کلمات کلیدی
  آموزش زبان در اراک - آموزشگاه زبان انگلیسی در اراک - آموزش مجازی در اراک - شعبه مجازی آموزش زبان انگلیسی در اراک -
  جهت درج نظر و ورود به سیستم اینجا کلیک کنید
زبان انگلیسی، زبان فرانسوی، زبان ایتالیایی، زبان آلمانی، زبان ترکی استانبولی، زبان هلندی، زبان سوئدی، زبان هندی، زبان روسی
کاملترین و مجرب ترین مدرسین زبان انگلیسی، زبان فرانسوی، زبان ایتالیایی، زبان آلمانی، زبان ترکی استانبولی، زبان هلندی، زبان سوئدی، زبان هندی، زبان روسی در ایران