آموزش زبان انگلیسی

آموزشگاه زبان انگلیسی در تربت حیدریه

 • آموزشگاه زبان انگلیسی در تربت حیدریه

  تاریخ : ۹۷/۰۶/۰۶

  آموزشگاه سویگل زبان با داشتن سیستم کلاس مجازی و استفاده از مربیان خبره خود اقدام به برگزاری کلاس برای هموطنان عزیز بخصوص مردمان خوب تربت حیدریه می‌کند.


  تربت حیدریه یکی از شهرهای پرمحصول استان خراسان رضوی و در تولید و ذخایر طلا در کشور مقام نخست را دارد. این شهر مرکز شهرستان تربت حیدریه و همجوار با شهرهای: مشهد مقدس، فریمان،رشتخوار و کاشمر است.

  زعفران و ابریشم از جمله این موارد هستند. خربزه، پسته، بادام، محصولات زیادی در این شهر و توابع آن کشت می‌شود که

  این شهر چهره‌ها و مشاهیر بسیاری را به خود دیده است و برخی از شاخص‌ترین آنها ساعد و سعید سهیلی(کارگردان و بازیگر)، آخوند خراسانی(مرجع تقلید) و مصطفی کسروی(رهبر ارکس و موسیقی دان)  می‌باشند که هریک در زمان خود از بهترین‌ها بودند. باوجود داشتن موقعیت های علمی و رهآوردهای اقتصادی مناسب، ایجاد روابط خارجی و بین‌المللی سبب توسعه‌ی چشمگیر این نوع مناطق می‌شود. همانطور که می‌دانید یکی از ارکان برقراری ارتباط آشنایی و تسلط به زبان‌های خارجی است که موجب تبادل اطلاعات در فرای مرزهای یک سرزمین می‌شود. برای رسیدن به این اهداف آموزشگاه‌ها و موسساتی همچون: "آموزشگاه زبان‌ امام‌حسین(ع)"، "آموزشگاه زبان‌های خارجی سلیس" و "آموزشگاه زبان‌های خارجی آینده‌سازان" تاسیس شدند و با تلاش و همت خود گام‌هایی در این زمینه برداشتند.

  کارهایی را نیز وزرات علوم در این شهر انجام داد که شامل فراهم سازی رشته زبان در گرایشات مختلف توسط "دانشگاه‌ آزاد اسلامی واحد تربت حیدریه"، "دانشگاه پیام نور تربت حیدریه" می‌باشد.

  هرچند تمام این کارها موثر است ولی کافی نیست زیرا برای قشر شاغل جامعه که امکان شرکت در کلاس‌های آموزشی را ندارد یادگیری زبان به یک معضل تبدیل شده است. در برخی موارد نیز عدم تطابق سطح کلاس و سطح زبان‌آموز باعث کاهش بازدهی در یادگیری شده است.

  اما یک راه حل برای این موضوع وجود دارد و آن هم برگزاری کلاس‌های مجازیست که علاوه بر صرفه جویی در زمان از سطح بندی مناسبی برخوردار است. البته فواید آن بیش از آنچه که گفته شد است.

  آموزشگاه سویگل زبان با داشتن سیستم کلاس مجازی و استفاده از مربیان خبره خود اقدام به برگزاری کلاس برای هموطنان عزیز بخصوص مردمان خوب تربت حیدریه می‌کند. آنچه که ما به دنبال آنیم: مکالمه طبیعی به زبان انگلیسی در کمتر از یکسال است و شما می‌توانید با شرکت در این کلاس‌ها و برخورداری از مزایای آن، به راحتی زبان را در کمتر از یکسال فرابگیرید و بدانید مدرسین سویگل زبان با تمام توان و شیوه‌های آموزشی خود شما را در این امر یاری خواهند کرد.

   

  The Pulpit Rock
  آموزش مجازی در تربت حیدریه

   

  آدرس شعبه مجازی تربت حیدریه: میدان امام، خیابان کاشانی، کاشانی9

  (لطفا از مراجعه حضوری خودداری نمایید و صرفا از تماس تلفنی یا ربات تلگرام @suiglezabanbot استفاده نماید.)

  شماره تماس: 09196707611


  کلمات کلیدی
  آموزش زبان در تربت حیدریه - آموزشگاه زبان انگلیسی در تربت حیدریه - آموزش مجازی در تربت حیدریه - شعبه مجازی آموزش زبان انگلیسی در تربت حیدریه -
  جهت درج نظر و ورود به سیستم اینجا کلیک کنید
زبان انگلیسی، زبان فرانسوی، زبان ایتالیایی، زبان آلمانی، زبان ترکی استانبولی، زبان هلندی، زبان سوئدی، زبان هندی، زبان روسی
کاملترین و مجرب ترین مدرسین زبان انگلیسی، زبان فرانسوی، زبان ایتالیایی، زبان آلمانی، زبان ترکی استانبولی، زبان هلندی، زبان سوئدی، زبان هندی، زبان روسی در ایران