آموزش زبان انگلیسی

آموزشگاه زبان انگلیسی در جیرفت

 • آموزشگاه زبان انگلیسی در جیرفت

  تاریخ : ۹۷/۰۶/۱۰

  گروه آموزشی سویگل زبان که تجربه‌ی برگزاری کلاس‌های مجازی در بیشتر شهر های ایران را داراست، تصمیم گرفته است تا فعالیت خود را در شهر جیرفت آغاز کند.


  جیرفت یکی از شهرهای استان کرمان است که در جنوب این استان در شهرستان جیرفت واقع شده است. کلمه‌ی جیرفت دو وجه‌تسمیه دارد. اول این که جیرفت از دو کلمه‌ی "جیر" به معنای پست و "افت" به معنای افتاده تشکیل شده است که کنار هم قرار گرفتن این دو کلمه به معنای "جلگه‌ی پست آبرفتی" است. مورد دوم این است که کلمه‌ی "جی" مخفف جوی آب است و "رفت" فعل ماضی از مصدر رُفتن و پاک کردن است که این وجه‌تسمیه از آنجاست که در گذشته جیرفت توسط سیل مهیبی از بین رفته است.

  این شهر در حاشیه‌ی رشته کوها زاگرس قرار دارد و از شمال، شرق و غرب به ساردوئیه، جبال بارز و اسفندقه می‌رسد. آب و هوای جیرفت در تابستان‌ها گرم و در زمستان‌ها معتدل است.

  جیرفت با داشتن 6هزار دانشجو و 2هزار فارغ‌التحصیل، یک شهر دانشگاهی محسوب می‌شود. دانشگاه‌های این شهر عبارتند از دانشگاه علوم پزشکی جیرفت، دانشگاه آزاد اسلامی واحد جیرفت، دانشگاه پیام نور، دانشگاه جیرفت، مؤسسه آموزش عالی جاوید جیرفت و مؤسسه آموزش عالی نگین جیرفت. دانشگاه آزاد اسلامی واحد جیرفت در حال حاضر در رشته‌های دبیری زبان انگلیسی و آموزش زبان انگلیسی مشغول به تربیت دانشجویان است. همچنین دانشگاه پیام نور جیرفت نیز در رشته‌ی زبان و ادبیات انگلیسی دانشجو می‌پذیرد.

  از نظر مراکز آموزشگاهی در این شهر تنها موسسه فعال یعنی گروه آموزشی نام آوران زبانهای خارجه استاد حیدری را می توان نام برد.

  با پیشرفت علم و ورود به عصر فناوری اطلاعات روش‌های آموزشی جدیدی بر مبنای تکنولوژی ایجاد شده‌اند. آموزش مجازی روشی از آموزش است که بر همین مبنا پایه‌گزاری شده است. این روش آموزشی به سبب مزیت‌های فراوانی که نسبت به روش حضوری داراست، باعث بالا رفتن کیفیت آموزش و صرفه جویی در هزینه و زمان می‌شود. از دیگر محاسن این متد آموزشی می‌توان به امکان دسترسی 24 ساعته به محتوای آموزشی، بهره‌مندی از اساتید سراسر کشور و آشنایی با همکلاسی‌های از اقصی نقاط ایران اشاره کرد.

  سویگل زبان با بهره‌گیری از امکانات سخت‌افزاری و نرم‌افزاری ویژه‌ی آموزش مجازی و با بهره‌مند از اساتید مجرب و پرسنلی کارآزموده، از جمله معدود آموزشگاه‌های کشور است که سبک درست آموزش مجازی را پیاده سازی نموده است. این گروه آموزشی که تجربه‌ی برگزاری کلاس‌های مجازی در بیشتر شهر های ایران را داراست، تصمیم گرفته است تا فعالیت خود را در شهر جیرفت آغاز کند. علاقمندان به یادگیری زبان انگلیسی می‌توانند در آموزشگاه مجازی سویگل زبان مهارت‌های speaking و listening خود را تقویت کنند.

   

  The Pulpit Rock
  آموزش مجازی در جیرفت

   

  آدرس شعبه مجازی جیرفت: میدان شاهد، بلوار جانبازان، خیابان ولایت

  (لطفا از مراجعه حضوری خودداری نمایید و صرفا از تماس تلفنی یا ربات تلگرام @suiglezabanbot استفاده نماید.)

  شماره تماس: 09196707611


  کلمات کلیدی
  آموزش زبان در جیرفت - آموزشگاه زبان انگلیسی در جیرفت - آموزش مجازی در جیرفت - شعبه مجازی آموزش زبان انگلیسی در جیرفت -
  جهت درج نظر و ورود به سیستم اینجا کلیک کنید
زبان انگلیسی، زبان فرانسوی، زبان ایتالیایی، زبان آلمانی، زبان ترکی استانبولی، زبان هلندی، زبان سوئدی، زبان هندی، زبان روسی
کاملترین و مجرب ترین مدرسین زبان انگلیسی، زبان فرانسوی، زبان ایتالیایی، زبان آلمانی، زبان ترکی استانبولی، زبان هلندی، زبان سوئدی، زبان هندی، زبان روسی در ایران