آموزشگاه زبان انگلیسی در میاندوآب

 • آموزشگاه زبان انگلیسی در میاندوآب

  تاریخ : ۹۷/۰۶/۱۱

  آموزشگاه سویگل زبان که تا پیش از این در شهرهایی نظیر تهران، گرگان، سمنان، شاهرود، مشهد، اصفهان و ... شعبات خود را افتتاح کرده بود، در حال حاضر در شهر میاندوآب نیز اقدام به پذیرش زبان‌آموز به صورت مجازی کرده است. 


  میاندوآب شهری در استان آذربایجان غربی و شهرستان میاندوآب است و در جنوب دریاچه‌ی ارومیه قرار دارد. نام آن به علت قرار گرفتن در میان دو رود زرینه‌رود و سیمینه‌رود انتخاب شده است. میاندوآب محل تلاقی استان‌های آذربایجان غربی و آذربایجان شرقی محسوب می‌شود و به علت پیوند دادن سه استان آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی و کردستان از موقعیت مهمی برخوردار است. میاندوآب تنها شهرستانی در ایران است که نسبت جمعیت شهری و روستایی آن تقریبا برابر است.

  دانشگاه‌های مهم میاندوآب عبارتند از دانشگاه آزاد اسلامی واحد میاندوآب و دانشگاه پیام نور. دانشگاه پیام نور دارای رشته‌ی مترجمی زبان انگلیسی است. آموزشگاه زبان‌های خارجی کالج زبان‌آرا یکی از آموزشگاه‌های شهر میاندوآب است. یکی دیگر از آموزشگاه‌های شهر میاندوآب زبانکده‌ی ملی ایران است که مدیریت آن توسط دکتر اصغر سلیمی و سرکار خانم سعیده داداش‌پور انجام می‌شود.

  اما در ادامه قصد داریم شما را با روش نوین آموزشی آشنا کنیم و به معرفی آموزشگاهی در این رابطه بپردازیم. آموزش مجازی روشی جدید در بخش آموزش است که از آن به صورت محدود در مراکز علمی و دانشگاهی استفاده می‌شود. مزیت‌هایی که این روش آموزشی نسبت به روش سنتی آموزش یعنی آموزش حضوری دارد سبب برتری آن و تمایل روز افزون به سمت بهره‌گیری هر چه بیشتر از آن شده است. از جمله‌ی این ویژگی‌های آموزش به روش مجازی می‌توان از : تعامل بیشتر میان زبان‌آموز و مدرس، حذف زمان رفت و آمد به آموزشگاه و مشکلات ناشی از آن، دسترسی به محتوای آموزشی در هر زمان و مکان وچندین و چند عامل دیگر که دور از ذهن نیست که روزی شاهد خذف کلاس‌های حضوری از سیستم آموزشی شویم.

  آموزشگاه سویگل زبان که تا پیش از این در شهرهایی نظیر تهران، گرگان، سمنان، شاهرود، مشهد، اصفهان و ... شعبات خود را افتتاح کرده بود، در حال حاضر در شهر میاندوآب نیز اقدام به پذیرش زبان‌آموز کرده است. 

  The Pulpit Rock
  آموزش مجازی در میاندوآب

   

  آدرس شعبه مجازی میاندوآب: خیابان پاسداران، نرسیده به خیابان شهدا

  (لطفا از مراجعه حضوری خودداری نمایید و صرفا از تماس تلفنی یا ربات تلگرام @suiglezabanbot استفاده نماید.)

  شماره تماس: 09196707611


  کلمات کلیدی
  آموزش زبان در میاندوآب - آموزشگاه زبان انگلیسی در میاندوآب - آموزش مجازی در میاندوآب - شعبه مجازی آموزش زبان انگلیسی در میاندوآب -
  جهت درج نظر و ورود به سیستم اینجا کلیک کنید
زبان انگلیسی، زبان فرانسوی، زبان ایتالیایی، زبان آلمانی، زبان ترکی استانبولی، زبان هلندی، زبان سوئدی، زبان هندی، زبان روسی
کاملترین و مجرب ترین مدرسین زبان انگلیسی، زبان فرانسوی، زبان ایتالیایی، زبان آلمانی، زبان ترکی استانبولی، زبان هلندی، زبان سوئدی، زبان هندی، زبان روسی در ایران