آموزش زبان انگلیسی

A014: Objects6

 • A014: Objects6

  تاریخ : ۹۴/۰۹/۱۰

  در این درس سعی می‌کنیم بخش های مختلف خانه مانند اتاق خواب ، پذیرایی ، بخش غذاخوری ، آشپزخانه و بقیه موارد را به شما آموزش دهیم.

  مانند گذشته سعی کنید به هر بخشی که در تصویر به شما نمایش داده می‌‌شود، عبارت انگلیسی که برای شما تلفظ می‌‌شود را بیان کنید و به عبارت فارسی مربوط به آن به هیچ وجه فکر نکنید. خیلی نکته مهمی‌ است که شما وقتی در مود صحبت کردن انگلیسی قرار می‌‌گیرید واقعا در این مد قرار بگیرید و تحت هیچ شرایطی به کلمات فارسی فکر نکنید.


   

  در این درس سعی می‌کنیم بخش های مختلف خانه مانند اتاق خواب ، پذیرایی ، بخش غذاخوری ، آشپزخانه و بقیه موارد را به شما آموزش دهیم.

  مانند گذشته سعی کنید به هر بخشی که در تصویر به شما نمایش داده می‌‌شود، عبارت انگلیسی که برای شما تلفظ می‌‌شود را بیان کنید و به عبارت فارسی مربوط به آن به هیچ وجه فکر نکنید. خیلی نکته مهمی‌ است که شما وقتی در مود صحبت کردن انگلیسی قرار می‌‌گیرید واقعا در این مد قرار بگیرید و تحت هیچ شرایطی به کلمات فارسی فکر نکنید. حتی اگر کلمه‌ای را عبارت انگلیسی آن را نمی‌دانید و در این مود می‌‌خواهید صحبت کنید به جای آنکه جواب دهید و کلمه فارسی آن را به یاد بیاورید یا به فارسی از خودتان یا دیگران بپرسید که این چه می‌‌شود؟ به جای این از عبارت “I don’t know” استفاده کنید .صرفا به عبارت انگلیسی کلمات فکر کنید. به معنی و مفهوم فارسی آن فکر نکنید تا زمانی که در مود انگلیسی آن قرار دارید و هر زمان که خواستید از مود انگلیسی آن خارج شوید و در مود فارسی قرار بگیرید در این شرایط هم دلیلی ندارد که شما به کلمات انگلیسی فکر کنید. این درسی است که شما در خانه هم می‌توانید تمرین داشته باشید به قسمت های مختلف خانه بروید، عبارت مربوط به آن را بیان کنید و تاکید می‌‌کنم که به کلمه و معنی فارسی آن به هیچ وجه فکر نکنید.

   موفق باشید


  کلمات کلیدی
  زبان انگلیسی - کدینگ لغات و کلمات - مکالمه زبان انگلیسی - انگلیسی سریع -
  Level 1 Level 2 Level 3 Level 4     Level 1 Level 2 Level 3 Level 4
  جهت درج نظر و ورود به سیستم اینجا کلیک کنید
زبان انگلیسی، زبان فرانسوی، زبان ایتالیایی، زبان آلمانی، زبان ترکی استانبولی، زبان هلندی، زبان سوئدی، زبان هندی، زبان روسی
کاملترین و مجرب ترین مدرسین زبان انگلیسی، زبان فرانسوی، زبان ایتالیایی، زبان آلمانی، زبان ترکی استانبولی، زبان هلندی، زبان سوئدی، زبان هندی، زبان روسی در ایران