آموزش زبان انگلیسی

A016: Verbs5

 • A016: Verbs5

  تاریخ : ۹۴/۰۹/۱۰

  در این درس با افعالی مانند پریدن، پرتاب کردن، بلند کردن، دنبال کردن و غیره که در زندگی روزمره با آنها سروکار دارید آشنا خواهید شد. این درس اختصاص پیدا می‌‌کند به بعضی از افعال که معمولا این افعال حرکتی هستند و در محیط‌های ورزشی ممکن است بیشتر مورد استفاده قرار بگیرند. این افعال را یک به یک با عکس‌هایی به شما نمایش می‌‌دهیم. طبق روال گذشته و در واقع یک گوینده با زبان انگلیسی صحیح برای شما تلفظ می‌‌کند. شما به عکس‌ها نگاه کنید وآن کلمه‌ای که برای شما بیان می‌‌شود را بیان کنید.


  در این درس با افعالی مانند پریدن، پرتاب کردن، بلند کردن، دنبال کردن و غیره که در زندگی روزمره با آنها سروکار دارید آشنا خواهید شد. 

   

  این درس اختصاص پیدا می‌‌کند به بعضی از افعال که معمولا این افعال حرکتی هستند و در محیط‌های ورزشی ممکن است بیشتر مورد استفاده قرار بگیرند. این افعال را یک به یک با عکس‌هایی به شما نمایش می‌‌دهیم. طبق روال گذشته و در واقع یک گوینده با زبان انگلیسی صحیح برای شما تلفظ می‌‌کند. شما به عکس‌ها نگاه کنید وآن کلمه‌ای که برای شما بیان می‌‌شود را بیان کنید. برای یادگیری بهتر این درس بهتر است زمانی که آن کلمه را می‌‌گویید به شکل حرکتی هم آن را اجرا کنید، به عنوان مثال وقتی فعل "Catch" به معنی گرفتن توپ برای شما نمایش داده می‌شود آن را به صورت حرکتی برای خود اجرا کنید و چیزی به صورت شبه پانتومیم آن را به اجرا در آورید. این باعث می‌‌شود از حافظه بدن شما نیز استفاده شود و صرفا از حافظه ذهن شما برای یاد گیری استفاده نشود. این باعث می‌‌شود شما وقتی عملی را خودتان انجام می‌‌دهید یا وقتی می‌‌بینید دیگران در حال انجام آن هستند خیلی سریع در زمان اندکی در مغز شما خطور کند و اسم انگلیسی آن روی زبانتان بیاید.

  موفق باشید 


  کلمات کلیدی
  آموزش زبان انگلیسی - سویگل زبان - مکالمه زبان انگلیسی - آموزش مکالمه زبان انگلیسی -
  Level 1 Level 2 Level 3 Level 4     Level 1 Level 2 Level 3 Level 4
  جهت درج نظر و ورود به سیستم اینجا کلیک کنید
زبان انگلیسی، زبان فرانسوی، زبان ایتالیایی، زبان آلمانی، زبان ترکی استانبولی، زبان هلندی، زبان سوئدی، زبان هندی، زبان روسی
کاملترین و مجرب ترین مدرسین زبان انگلیسی، زبان فرانسوی، زبان ایتالیایی، زبان آلمانی، زبان ترکی استانبولی، زبان هلندی، زبان سوئدی، زبان هندی، زبان روسی در ایران