آموزش زبان انگلیسی

انواع شعبات سویگل زبان

 • انواع شعبات سویگل زبان

  تاریخ : ۹۴/۰۹/۱۱

   

  در صورتی که تمایل به اخذ نمایندگی سویگل زبان در شهر یا منطقه خود دارید با شماره تلفن 09127738637 تماس بگیرید.


   

  انواع آموزشگاههاي سويگل زبان انگليسي شامل موارد زیر است که در شهرهای مختلف ایران فعالیت دارند:

   

  نوع 1: اين آموزشگاه يک شعبه رسمي و تحت مالکيت شرکت گنجینه اطلاعات و ارتباطات (سويگل) است و سويگل زبان به صورت کامل سيستم مديريت و مالي آن را در دست دارد.

   

  نوع 2: اين آموزشگاه يک شعبه رسمي و تحت مالکيت مشارکتي سويگل زبان است و سويگل زبان به صورت کامل سيستم مديريت و مالي آن را در دست دارد. در اين نوع از آموزشگاهها سرمايه مربوط به مکان و تجهيزات آموزشگاه توسط يک شخص حقيقي يا حقوقي ديگر تامين شده و مجوز فعاليت و اداره آن به صورت کامل بر عهده سويگل زبان است.

   

  نوع 3: اين آموزشگاه يک نماينده رسمي سويگل زبان است و سيستم مديريتي آن به صورت کامل تحت نظارت سويگل زبان است. آموزشگاههایی که تحت عنوان نمایندگی سویگل زبان کار می کنند، خود دارای مجوز آموزشگاه هستند یا پس از هماهنگی و دریافت مجوز کتبی از شرکت گنجینه اطلاعات و ارتباطات اقدام به دریافت مجوز آموزشگاه با نام سویگل (مانند: آموزشگاه زبان انگلیسی سویگل - شعبه تهران خیابان ستارخان) می نمایند.

   

  نوع 4: اين آموزشگاه از محصولات سويگل زبان استفاده مي کند ولي سويگل زبان هيچگونه دخالتي در سيستم مديريتي آن ندارد. این نوع از شعبات اجازه استفاده از نام و نشان سویگل در تابلو و تبلیغات خود ندارند.

   

  در صورتی که تمایل به اخذ نمایندگی سویگل زبان در شهر یا منطقه خود دارید با شماره تلفن 09127738637 تماس بگیرید.

   


  کلمات کلیدی
  مکالمه سریع زبان انگلیسی - آموزش زبان انگلیسی اینترنتی - آموزش آنلاین انگلیسی - آموزش از راه دور انگلیسی -
  جهت درج نظر و ورود به سیستم اینجا کلیک کنید
زبان انگلیسی، زبان فرانسوی، زبان ایتالیایی، زبان آلمانی، زبان ترکی استانبولی، زبان هلندی، زبان سوئدی، زبان هندی، زبان روسی
کاملترین و مجرب ترین مدرسین زبان انگلیسی، زبان فرانسوی، زبان ایتالیایی، زبان آلمانی، زبان ترکی استانبولی، زبان هلندی، زبان سوئدی، زبان هندی، زبان روسی در ایران