A002: Objects2

  • A002: Objects2

   تاریخ : ۹۴/۰۹/۱۱

   در این درس شما با کلمات بیشتری از محیط مدرسه و زندگیتان مانند کیف، نقشه، خط کش و غیره آشنا می‌شوید. توجه داشته باشید که در درس گذشته تاکید کردیم که وقتی که یک شی را می‌بینید برای آنکه عبارت انگلیسی آن را بتوانید بیان کنید هیچ واسطه‌ای را بخاطر نیاورید، یعنی معادل فارسی آن یا معنی عبارت کلمه فارسی آن را اول بخاطر نیاورید و بعد به زبان جدید ترجمه کنید.


    

    

   در این درس شما با کلمات بیشتری از محیط مدرسه و زندگیتان مانند کیف، نقشه، خط کش و غیره آشنا می‌شوید. توجه داشته باشید که در درس گذشته تاکید کردیم که وقتی که یک شی را می‌بینید برای آنکه عبارت انگلیسی آن را بتوانید بیان کنید هیچ واسطه‌ای را بخاطر نیاورید، یعنی معادل فارسی آن یا معنی عبارت کلمه فارسی آن را اول بخاطر نیاورید و بعد به زبان جدید ترجمه کنید. هرگونه واسطه برای آنکه شما یک شی را بتوانید عبارت انگلیسی آنرا بیان کنید اگر به ذهن شما متبادر شود برای شما دچار مشکلی می‌کند. حتی اگر به عنوان مثال یک کلمه یا شی به نام book وجود دارد و شما b,o,o,k را به ذهنتان بیاورید برای آنکه این می‌شود book حتی این نیز اشتباه است. برای همین در طول این دوره از هیچ عبارتی جهت نوشتن استفاده نکنید. به عنوان مثال کلماتی را که فرا می‌گیرید برای خودتان عبارت انگلیسی‌اش را ننویسید و بگویید این میشود book این کار را حتی نکنید .

   تمرین کردن تنها از درسی که در اختیارتان است می‌تواند انجام شود. اشیا را ببینید و عنوان انگلیسی آنرا بیان کنید فقط و فقط همین.

   موفق باشید


   کلمات کلیدی
   زبان انگلیسی - آموزش سریع زبان انگلیسی - مکالمه زبان انگلیسی - انگلیسی سریع -
   Level 1 Level 2 Level 3 Level 4     Level 1 Level 2 Level 3 Level 4
   جهت درج نظر و ورود به سیستم اینجا کلیک کنید
  زبان انگلیسی، زبان فرانسوی، زبان ایتالیایی، زبان آلمانی، زبان ترکی استانبولی، زبان هلندی، زبان سوئدی، زبان هندی، زبان روسی
  کاملترین و مجرب ترین مدرسین زبان انگلیسی، زبان فرانسوی، زبان ایتالیایی، زبان آلمانی، زبان ترکی استانبولی، زبان هلندی، زبان سوئدی، زبان هندی، زبان روسی در ایران