آموزش زبان انگلیسی

آمادگی برای آزمونهای زبان انگلیسی

 • آمادگی برای آزمونهای زبان انگلیسی

  تاریخ : ۹۱/۰۲/۰۳

   

  با توجه به آنکه شرایط داوطلبان آزمونهای استاندارد زبان یکسان نیست، سویگل زبان دوره های آمادگی برای آزمونهای بین المللی و استاندارد مانند آیلتس، تافل، تولیمو و غیره را به صورت خصوصی در کلاسهای با تعداد نفرات بسیار اندک برگزار می کند.


   

  با توجه به آنکه شرایط داوطلبان آزمونهای استاندارد زبان یکسان نیست، سویگل زبان دوره های آمادگی برای آزمونهای بین المللی و استاندارد مانند آزمون آیلتس، آزمون تافل، آزمون تولیمو و غیره را به صورت خصوصی در کلاسهای با تعداد نفرات بسیار اندک برگزار می کند.

  در دوره های آمادگی برای آزمونها زبان آموزان به صورت انفرادی تحت آموزش قرار می گیرند و ضمن تقویت سطح زبان انگلیسی و ارتقاء مهارتهای چهارگانه استفاده از زبان انگلیسی با تکنیکها و روشهای خاصی که باعث می شود در آزمونهای مورد نظر نمره بهتری کسب کنند، آشنا می شوند.

  شما می توانید جهت ثبت نام در کلاسهای آمادگی برای آزمونهای آیلتس، تافل، تولیمو و ... با یکی از شعب سویگل زبان در شهرهای مختلف یا شماره دفتر مرکزی سویگل زبان انگلیسی به شماره تلفن 09196707611 تماس بگیرید.

   


  کلمات کلیدی
  زبان انگلیسی اول دبیرستان - زبان انگلیسی دوم دبیرستان - عبارات مفید زبان انگلیسی - آموزش گرامر انگلیسی -
  جهت درج نظر و ورود به سیستم اینجا کلیک کنید
زبان انگلیسی، زبان فرانسوی، زبان ایتالیایی، زبان آلمانی، زبان ترکی استانبولی، زبان هلندی، زبان سوئدی، زبان هندی، زبان روسی
کاملترین و مجرب ترین مدرسین زبان انگلیسی، زبان فرانسوی، زبان ایتالیایی، زبان آلمانی، زبان ترکی استانبولی، زبان هلندی، زبان سوئدی، زبان هندی، زبان روسی در ایران