آموزش زبان انگلیسی

نرم افزارهای آموزش زبان انگلیسی

 • نرم افزارهای آموزش زبان انگلیسی

  تاریخ : ۹۱/۰۲/۱۴

   

  علاوه بر کلاسهای حضوری سویگل زبان که با استفاده از مجرب ترین مدرسین زبان انگلیسی و مسلط به روشهای تدریس سویگل زبان هستند برگزار می شود، سویگل زبان انگلیسی نرم افزارهای خود را در محیطهای اندروید، ویندوز و وب ارائه می نماید.


  علاوه بر کلاسهای حضوری سویگل زبان که با استفاده از مجرب ترین مدرسین زبان انگلیسی و مسلط به روشهای تدریس سویگل زبان هستند برگزار می شود، سویگل زبان انگلیسی نرم افزارهای خود را در محیطهای اندروید، ویندوز و وب ارائه می نماید:

   

  1- نسخه ویژه موبایل و تبلت

  جهت استفاده از نرم افزار سویگل زبان بر روی موبایلها و تبلتهای تحت اندروید شما می توانید نرم افزار مورد نظر را از 

  دانلود نرم افزار ویژه موبایل و تبلت

  دانلود نمایید. سپس با استفاده از پین کدهای فعالسازی که از طریق وبسایت یا خود نرم افزار به صورت مستقیم قابل دریافت هستند، درسها را فعال نموده و مورد استفاده قرار دهید.

   

  2- نسخه ویژه کامپیوتر و لپ تاپ

  جهت استفاده از نرم افزار سویگل زبان بر روی کامپیوترهای شخصی و لپ تاپهای دارای سیستم عامل ویندوز شما می توانید نرم افزار مورد نظر را از

  دانلود نرم افزار ویژه کامپیوتر و لپ تاپ

  دانلود نمایید. 

  سپس با استفاده از پین کدهای فعالسازی که از طریق وبسایت قابل دریافت هستند، درسها را فعال نموده و مورد استفاده قرار دهید.

   

  3- نسخه تحت وب قابل استفاده برای تمام سیستمها

  کاربرانی که از سیستم عاملهای دیگر مانند ios استفاده می کنند می توانند از نسخه تحت وب سویگل زبان استفاده نمایند. بدین منظور باید در سایت ثبت نام نموده و با استفاده از شماره موبایل و کلمه عبور خود وارد سایت شوید. دروس سویگل زبان به صورت آنلاین در بخش درسهای من در اختیار شما هستند.

   

  4- نسخه تحت وب ویژه گوشی موبایل

  شما می توانید از نسخه تحت وب سویگل زبان ویژه گوشی های موبایل استفاده نمایید و به تمامی امکانات سویگل زبان در کنار بازی های جذاب آموزشی دسترسی پیدا کنید. در نسخه ویژه موبایل شما امکان شرکت در مسابقه های آموزشی را دارید و ضمن بازی و سرگرمی و رقابت با دوستان خود، می توانید به مستمندان دانه های برنج رایگان اهدا نمایید. نسخه تحت وب ویژه موبایل در آدرس http://mobile.suigle.ir در دسترس است.

  نسخه تحت وب ویژه موبایل

   


  کلمات کلیدی
  زبان انگلیسی سفیر - کانون زبان ایران - زبان انگلیسی شکوه - عبارات و لغات مفید انگلیسی -
  جهت درج نظر و ورود به سیستم اینجا کلیک کنید
زبان انگلیسی، زبان فرانسوی، زبان ایتالیایی، زبان آلمانی، زبان ترکی استانبولی، زبان هلندی، زبان سوئدی، زبان هندی، زبان روسی
کاملترین و مجرب ترین مدرسین زبان انگلیسی، زبان فرانسوی، زبان ایتالیایی، زبان آلمانی، زبان ترکی استانبولی، زبان هلندی، زبان سوئدی، زبان هندی، زبان روسی در ایران