قوانین کلاس مجازی

  • قوانین کلاس مجازی

   تاریخ : ۹۵/۱۲/۱۶

   قوانین و شرایط برگزاری کلاسهای مجازی در سیستم سویگل کم به شرح زیر می باشد که مدرسین و زبان آموزان با آغاز استفاده از این سیستم اعلام می نمایند تمامی قوانین و شرایط را پذیرفته اند. و عدم آگاهی از این قوانین مسئولیت را از آنان سلب نمی کند.   قوانین و شرایط استفاده از سیستم سویگل کم: 

   1- هر جلسه از کلاس به صورت خصوصی و به مدت یکساعت برگزار می شود.

    

   2- مدرسین می توانند با توجه به شرایط خود کلاسهای پیشنهادی خود را در سیستم اعلام نمایند.

    

   3- زبان آموزان یکی از پیشنهادات مدرسین را انتخاب نموده و پس از انتخاب یک کلاس توسط زبان آموز، مدرس می تواند تقاضای کلاس زبان آموز را قبول یا رد کند.

    

   4- پس از قبول تقاضای زبان آموز توسط مدرس، لینک پرداخت شهریه کلاس برای زبان آموز ارسال می گردد.

    

   5- پس از پرداخت شهریه کلاس توسط زبان آموز، اطلاعات مدرس و زبان آموز برای یکدیگر ارسال شده و آنها می توانند جهت هماهنگی زمان برگزاری کلاس با یکدیگر هماهنگی لازم را انجام دهند.

    

   6- پس از برگزاری کامل جلسات کلاس، مدرس باید اتمام نهایی کلاس را در ربات اعلام نماید تا حق التدریس کلاس برایش منظور گردد.

    

   7- حق التدریس مدرسین توسط سویگل زبان تعیین شده و برابر با حق التدریس آنان در کلاسهای حضوری است.

    


   کلمات کلیدی
   کلاس مجازی زبان انگلیسی - کلاس مجازی انگلیسی - آموزشگاه مجازی زبان انگلیسی - آموزشگاه آنلاین انگلیسی -
   جهت درج نظر و ورود به سیستم اینجا کلیک کنید
  زبان انگلیسی، زبان فرانسوی، زبان ایتالیایی، زبان آلمانی، زبان ترکی استانبولی، زبان هلندی، زبان سوئدی، زبان هندی، زبان روسی
  کاملترین و مجرب ترین مدرسین زبان انگلیسی، زبان فرانسوی، زبان ایتالیایی، زبان آلمانی، زبان ترکی استانبولی، زبان هلندی، زبان سوئدی، زبان هندی، زبان روسی در ایران