آموزش زبان انگلیسی

قوانین کلاس مجازی

 • قوانین کلاس مجازی

  تاریخ : ۹۵/۱۲/۱۶

  قوانین و شرایط برگزاری کلاسهای مجازی در سیستم سویگل کم به شرح زیر می باشد که مدرسین و زبان آموزان با آغاز استفاده از این سیستم اعلام می نمایند تمامی قوانین و شرایط را پذیرفته اند. و عدم آگاهی از این قوانین مسئولیت را از آنان سلب نمی کند.  قوانین و شرایط استفاده از سیستم سویگل کم: 

  1- هر جلسه از کلاس به صورت خصوصی و به مدت یکساعت برگزار می شود.

   

  2- مدرسین می توانند با توجه به شرایط خود کلاسهای پیشنهادی خود را در سیستم اعلام نمایند.

   

  3- زبان آموزان یکی از پیشنهادات مدرسین را انتخاب نموده و پس از انتخاب یک کلاس توسط زبان آموز، مدرس می تواند تقاضای کلاس زبان آموز را قبول یا رد کند.

   

  4- پس از قبول تقاضای زبان آموز توسط مدرس، لینک پرداخت شهریه کلاس برای زبان آموز ارسال می گردد.

   

  5- پس از پرداخت شهریه کلاس توسط زبان آموز، اطلاعات مدرس و زبان آموز برای یکدیگر ارسال شده و آنها می توانند جهت هماهنگی زمان برگزاری کلاس با یکدیگر هماهنگی لازم را انجام دهند.

   

  6- پس از برگزاری کامل جلسات کلاس، مدرس باید اتمام نهایی کلاس را در ربات اعلام نماید تا حق التدریس کلاس برایش منظور گردد.

   

  7- حق التدریس مدرسین توسط سویگل زبان تعیین شده و برابر با حق التدریس آنان در کلاسهای حضوری است.

   


  کلمات کلیدی
  کلاس مجازی زبان انگلیسی - کلاس مجازی انگلیسی - آموزشگاه مجازی زبان انگلیسی - آموزشگاه آنلاین انگلیسی -
  جهت درج نظر و ورود به سیستم اینجا کلیک کنید
زبان انگلیسی، زبان فرانسوی، زبان ایتالیایی، زبان آلمانی، زبان ترکی استانبولی، زبان هلندی، زبان سوئدی، زبان هندی، زبان روسی
کاملترین و مجرب ترین مدرسین زبان انگلیسی، زبان فرانسوی، زبان ایتالیایی، زبان آلمانی، زبان ترکی استانبولی، زبان هلندی، زبان سوئدی، زبان هندی، زبان روسی در ایران