استخدام مدرس برای کلاسهای مجازی

 • استخدام مدرس برای کلاسهای مجازی

  تاریخ : ۹۶/۰۳/۰۵  ۱۹:۳۲

  از کلیه مدرسین زبان انگلیسی و زبانهای دیگر مانند آلمانی، فرانسه، اسپانیولی، ایتالیایی، ترکی، روسی و ... جهت همکاری در تدریس برای کلاسهای مجازی دعوت به عمل می آید.


   سویگل کم، سیستم مدیریت کلاسهای مجازی آموزش زبان است که برای مدرسین و زبان آموزان امکانات لازم جهت برگزاری یک کلاس آموزش زبان با بالاترین کیفیت ممکن را فراهم می کند.

   

  * مدرس زبان هستم!

  کلاس مجازی زبان انگلیسی

  شما می توانید با استفاده از سویگل کم، اوقات مورد نظر خود برای تدریس را مشخص نمایید و پس از اعلام آن زمان به سیستم سویگل کم، مبلغ شهریه را نیز خودتان تعیین نمایید. زبان آموزان از سراسر کشور اعلام آمادگی شما برای کلاس را مشاهده نموده و با ارسال تقاضای خود به شما شرایط برگزاری کلاس به صورت مجازی را فراهم می کنند. در صورتی که تمایل دارید از طریق سویگل کم خدمات آموزشی خود را به متقاضیان آموزش زبان انگلیسی در سراسر کشور بفروشید، مراحل زیر را پیگیری نمایید.

   

  1- در سایت سویگل زبان به عنوان مدرس ثبت نام نمایید. لینک ثبت نام

   

  2- یک پیام به شماره 09127738637 تلگرام نموده و مشخصات و سابقه تدریس خود را برای ما ارسال نمایید.

   

  3- کپی شناسنامه و کارت ملی خود را به شماره 09127738637 تلگرام نمایید.

   

  4- نرم افزار IMO را روی سیستم خود نصب نمایید. لازم به ذکر است که نرم افزار IMO قابلیت نصب بر روی لپ تاپها و گوشی های موبایل با سیستم عامل ios را داشته و بر روی سیستمهای اندرویدی به صورت پیشفرض نصب می باشد. همچنین در کامپیوترهای با سیستم عامل ویندوز از طریق مرورگر وب قابل استفاده است.

   

  5- با استفاده از ایمیلی که در بند یک در سویگل زبان ثبت نام کرده اید، وارد نرم افزار IMO شوید و استفاده از آن را تمرین کنید.

   

  6- با استفاده از شماره موبایل و پسورد تعیین شده در مرحله اول، وارد پنل کاربری خود در سایت سویگل زبان شده و در بخش کلاس زنده (سویگل کم) فرم تقاضای تدریس را پر و ارسال نمایید. ظرف 24 ساعت تقاضای شما مورد بررسی قرار گرفته و جهت تست نرم افزار با شما تماس خواهیم گرفت. 

   

  7- پس از انجام مراحل فوق شما برای استفاده از سیستم سویگل کم آماده شده اید. شما می توانید با استفاده از شماره موبایل و پسورد خود وارد سایت سویگل زبان شده در بخش کلاس زنده (سویگل کم) کلاس زنده اینترنتی پیشنهاد نمایید یا به تقاضای زبان آموزان پاسخ مثبت داده و برای کلاس آنلاین اینترنتی هماهنگی های لازم را به عمل آورید.


  کلمات کلیدی
  آموزشگاه مجازی زبان انگلیسی - تدریس خصوصی زبان انگلیسی - کلاس زبان انگلیسی با اسکایپ - کلاس زبان انگلیسی با ایمو -