کلاس مجازی برای زبان آموزان

 • کلاس مجازی برای زبان آموزان

  تاریخ : ۹۶/۰۳/۰۵  ۲۰:۰۰

  زبان آموزان می تواند در هر شهر یا کشوری که هستند با استفاده از اینترنت در کلاسهای مجازی ما که به صورت خصوصی (یک مدرس در مقابل یک زبان آموز) تشکیل می شود شرکت نمایند. لازم به ذکر است میزان شهریه کلاس، زمان تشکیل کلاس و موضوع مورد بحث کلاس را خودتان می توانید تعیین نمایید.


   

  * زبان آموز هستم!

  کلاس مجازی زبان انگلیسی

  شما می توانید با استفاده از سویگل کم، اوقات مورد نظر خود برای فراگیری زبان را مشخص نمایید و پس از اعلام آن زمان به سیستم سویگل کم، مبلغ شهریه را نیز خودتان تعیین نمایید. مدرسین از سراسر کشور اعلام آمادگی شما برای کلاس را مشاهده نموده و با ارسال تقاضای خود به شما شرایط برگزاری کلاس به صورت مجازی را فراهم می کنند. در صورتی که تمایل دارید از طریق سویگل کم خدمات آموزشی مورد نظر خود را از مدرسین آموزش زبان در سراسر کشور دریافت نمایید، مراحل زیر را پیگیری نمایید.

   

  1- در سایت سویگل زبان به عنوان زبان آموز ثبت نام نمایید. لینک ثبت نام

   

  2- یک پیام به شماره 09127738637 تلگرام نموده و مشخصات و سابقه تحصیلی و کاری خود را برای ما ارسال نمایید.

   

  3- نرم افزار IMO را روی سیستم خود نصب نمایید. لازم به ذکر است که نرم افزار IMO قابلیت نصب بر روی لپ تاپها و گوشی های موبایل با سیستم عامل ios را داشته و بر روی سیستمهای اندرویدی به صورت پیشفرض نصب می باشد. همچنین در کامپیوترهای با سیستم عامل ویندوز از طریق مرورگر وب قابل استفاده است.

   

  4- با استفاده از ایمیلی که در بند یک در سویگل زبان ثبت نام کرده اید، وارد نرم افزار IMO شوید و استفاده از آن را تمرین کنید.

   

  5- پس از انجام مراحل فوق شما برای استفاده از سیستم سویگل کم آماده شده اید. شما می توانید با استفاده از شماره موبایل و پسورد خود وارد سایت سویگل زبان شده در بخش کلاس زنده (سویگل کم) کلاس زنده اینترنتی پیشنهاد نمایید یا به پیشنهادات مدرسین پاسخ مثبت داده و برای کلاس آنلاین اینترنتی هماهنگی های لازم را به عمل آورید.

   


  کلمات کلیدی
  آموزشگاه مجازی زبان انگلیسی - تدریس خصوصی زبان انگلیسی - کلاس زبان انگلیسی با اسکایپ - کلاس زبان انگلیسی با ایمو -