آموزش زبان انگلیسی

نمایش اسلایدها

 • نمایش اسلایدها

  تاریخ : ۹۶/۱۰/۱۷

  مدرسین باید با تکرار اسلایدها و کنترل سرعت حرکت از هر اسلاید به اسلاید دیگر به گونه ای عمل کنند که فاصله زمانی نمایش یک اسلاید و بیان آن توسط زبان‌آموزان به حداقل برسد.


  در همه دوره های سویگل زبان از اسلایدهای ارائه شده استفاده می شود. در دوره آموزشی فقط مکالمه مقدماتی که اولین دوره آموزشی سویگل زبان است، نحوه استفاده از اسلایدها از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

  هر درس از دوره فقط مکالمه مقدماتی شامل صد اسلاید است و هر اسلاید شامل یک تصویر به همراه دو جمله یا عبارت به صورت پرسش و پاسخ است. ترتیب اسلایدها و نحوه پشت سر هم قرار گرفتن آنها به گونه ای است که به صورت غیر مستقیم، واژگان و گرامر زبان انگلیسی به زبان‌آموزان آموخته می شوند اما باید توجه داشته باشید که هدف اصلی این دوره آموزش مکالمه طبیعی یا به عبارت دیگر آموزش عدم جمله سازی هنگام صحبت کردن و عدم ترجمه به زبان مادری هنگام شنیدن است. از این رو، مدرسین باید با تکرار اسلایدها و کنترل سرعت حرکت از هر اسلاید به اسلاید دیگر به گونه ای عمل کنند که فاصله زمانی نمایش یک اسلاید و بیان آن توسط زبان‌آموزان به حداقل برسد.

  در دوره های بعدی سویگل زبان، استفاده از اسلایدها متفاوت بوده و مدرسین می توانند با آرامش اسلایدها را نمایش داده و با همراهی زبان‌آموزان پاسخ سوالات را یافته و نهایتا پاسخ نهایی را نمایش دهند.


  کلمات کلیدی
  آموزشگاه زبان انگلیسی آمل - فیلم کوتاه انگلیسی - آموزش انگلیسی با فیلم - آموزشگاه زبان انگلیسی زنجان -
  آموزشگاه زبان انگلیسی سویگل - شعبه سمنان باغ فردوس
  تاریخ: ۹۶/۱۲/۱۴
  متن پیام: اینکه بعد از دیدن هر اسلاید زبان اموز با کمترین زمان عبارتی رو به زبان انگلیسی بیان میکنه خیلی عالیه

  جهت درج نظر و ورود به سیستم اینجا کلیک کنید
زبان انگلیسی، زبان فرانسوی، زبان ایتالیایی، زبان آلمانی، زبان ترکی استانبولی، زبان هلندی، زبان سوئدی، زبان هندی، زبان روسی
کاملترین و مجرب ترین مدرسین زبان انگلیسی، زبان فرانسوی، زبان ایتالیایی، زبان آلمانی، زبان ترکی استانبولی، زبان هلندی، زبان سوئدی، زبان هندی، زبان روسی در ایران