آموزش زبان انگلیسی

آموزش مکالمات انگلیسی

 • آموزش مکالمات انگلیسی

  تاریخ : ۹۶/۱۰/۱۷

  در اجرای مکالمه، مدرس باید روی ژست و لحن زبان‌آموزان در بیان جملات تاکید بسیار زیادی داشته و از حساسیت بر روی گفتن جملات به صورت صددرصد درست و کامل یا تلفظ صحیح کلمات به شدت پرهیز کند.


  در هر چهار دوره فقط مکالمه شامل دوره های مقدماتی، موضوعی، محیطی و تکمیلی، برای هر درس یک مکالمه در نظر گرفته شده است که مدرسین با استفاده از این مکالمات زبان‌آموزان را با مکالمات واقعی و طبیعی آشنا می کنند.

  نحوه تدریس مکالمات به این صورت است که ابتدا مدرس یک مکالمه را به صورت کامل اجرا می کند و با حرکت در دو سوی کلاس نقش دو عامل شرکت کننده در مکالمه را بازی می کند. پس از چند بار اجرای مکالمه توسط مدرس، هر یک از جملات مکالمه به صورت انفرادی و بدون توجه به جملات دیگر مکالمه توسط مدرس با زبان‌آموزان مرور و تمرین می شود، پس از آنکه مدرس از بیان کامل و صحیح هر یک از جملات توسط زبان‌آموزان اطمینان حاصل کرد، همین مرور و تمرین را برای هر دو جمله مقابل هم انجام می دهد. نهایتا زبان‌آموزان به گونه ای آموزش می بینند که بتوانند مقابل یکدیگر ایستاده و مکالمه را به صورت کامل نقش بازی کنند.

  در اجرای مکالمه، مدرس باید روی ژست و لحن زبان‌آموزان در بیان جملات تاکید بسیار زیادی داشته و از حساسیت بر روی گفتن جملات به صورت صددرصد درست و کامل یا تلفظ صحیح کلمات به شدت پرهیز کند. توجه به ژست و لحن مناسب بازی کنندگان هر یک از نقشهای مکالمه باعث می شود توجه زبان‌آموزان از لغات و گرامر به سمت و سوی دیگری کشیده شده و مکالمه مورد تمرین در ناخودآگاه آنان شکل گیرد.


  کلمات کلیدی
  نمایندگی آموزشگاه زبان - آموزشگاه زبان انگلیسی گرگان - آموزشگاه زبان انگلیسی بندرانزلی - آموزشگاه زبان انگلیسی رشت -
  آموزشگاه زبان انگلیسی سویگل - شعبه سمنان باغ فردوس
  تاریخ: ۹۶/۱۲/۱۴
  متن پیام: مکالمه ای که با بیان جملات حس اون جملات رو هم بگیری واقعا عالیه

  یاسمن جنابی
  تاريخ: ۹۶/۱۲/۱۵
  عنوان پيام: نداشتن کتاب وتمرین
  متن پيام: نداشتن امتحان و تمرین وکتاب یکی از بهترین شیوه ای هست که الان همه به دنبال این هستن سویگل این حس خوب رو بمن داد تا از زبان انگلیسی لذت ببرم و اشتیاق بیشتری به زبان انگلیسی داشته باشم و یکی از بهترین آن بازی های کلاسی هستن که هیجان کلاس رو بیشتر میکنه که هیچ احساس خستگی نمیکنی در کلاس

  زهرا علیزاده
  تاريخ: ۹۶/۱۲/۱۵
  عنوان پيام: یادگیری لغات
  متن پيام: وقتی برای اولین بار میخوایم کلمه ی جدید یاد بگیریم،حفظ کردن اون کلمه روش خوبیه اما بهترین روش نیست،من متوجه شدم که بهترین متد برای یادگیری لغات جدید این هست که اون لغات رو با تصویرش بخاطر بسپاریم!بطور مثال زبان آموزان ما امروز کلمه ای جدید(Milk)با تصویرش یاد گرفتن و حالا هرکجا که این کلمه به گوششون بخوره،تصویر شیر به ذهنشون میاد یا هرکجا شیر رو ببینند اولین چیزی که به ذهنشون میرسه Milk هست!که این فوق العادست.این روش علاوه براینکه باعث میشه اون کلمه به خوبی در ذهن زبان آموزان جای بگیره،از ترجمه کردن به زبان فارسی هم جلوگیری میکنه.

  عطیه علیزاده
  تاريخ: ۹۶/۱۲/۱۹
  عنوان پيام: صحبت کردن
  متن پيام: صحبت کردن خیلی برام سخت بود. اما تو روش سویگل تونستم در دوره های فقط مکالمه ظرف مدت کمی مشکلی که تو صحبت کردن داشتم رو بر طرف کنم.

  سیدعلی کمالی
  تاريخ: ۹۶/۱۲/۲۲
  عنوان پيام: کنار گذاشتن استرس در زبان انگلیسی
  متن پيام: در روش سویگل زبان برخلاف کلاسهای زبان انگلیسی آموشگاه های دیکه کلاسی بدون استرس و ترس برامون به وجود میاره که بتونیم زبان انگلیسی رو خیلی خوب یاد بگیریم.

  آموزشگاه زبان انگلیسی سویگل - شعبه شاهرود
  تاريخ: ۹۶/۱۲/۲۳
  عنوان پيام: زبان آموزان ضعیف
  متن پيام: درهرکلاسی ممکن است زبان آموز ضعیفی وجودداشته باشد که اززبان آموزان دیگر ضعیف تربوده ومشارکت کمتری درکلاس داشته باشدمدرسین باید توجه بیشتری داشته باشندوبرنامه ریزی کنند مشارکت بیشتر درکلاس داشته باشند برای مثال اگر زبان آموزی هست که قادر به جواب دادن سوالات نیست مدرس از یک نفردیگربپرسد و توسط زبان آموزای دیگر بیان شود وبلافاصله از همان زبان اموز دیگر بپرسد تابتواند از همین طریق مشارکت ذاشته باشد وتشویقی میشود ک درمشارکت بیشتر درکلاس بدست آورد.

  جهت درج نظر و ورود به سیستم اینجا کلیک کنید
زبان انگلیسی، زبان فرانسوی، زبان ایتالیایی، زبان آلمانی، زبان ترکی استانبولی، زبان هلندی، زبان سوئدی، زبان هندی، زبان روسی
کاملترین و مجرب ترین مدرسین زبان انگلیسی، زبان فرانسوی، زبان ایتالیایی، زبان آلمانی، زبان ترکی استانبولی، زبان هلندی، زبان سوئدی، زبان هندی، زبان روسی در ایران