آموزش زبان انگلیسی

بازیهای محیطی

 • بازیهای محیطی

  تاریخ : ۹۶/۱۰/۱۷

  محیط مفرح و جذاب رقابتی از مهمترین اصول سویگل زبان هستند که بازی های محیطی محتوای آموزشی آماده شده برای این منظور است. مدرسین باید در هر یک از جلسات دوره فقط مکالمه مقدماتی متناسب با هر درس یکی از بازی های محیطی را انتخاب نموده و از آن استفاده کنند.


  بازی های محیطی ارائه شده توسط سویگل زبان در چهار دوره فقط مکالمه شامل دوره های مقدماتی، موضوعی، محیطی و تکمیلی به عنوان مهمترین محتوای آموزشی محیطی (غیر مدون) به کار گرفته می شود. اگرچه بازیهای محیطی بیشتر برای دوره فقط مکالمه مقدماتی تدوین شده اند در سه دوره دیگر فقط مکالمه نیز قابل استفاده هستند.

  چنانچه قبلا نیز اشاره شد، محیط مفرح و جذاب رقابتی از مهمترین اصول سویگل زبان هستند که بازی های محیطی محتوای آموزشی آماده شده برای این منظور است. مدرسین باید در هر یک از جلسات دوره فقط مکالمه مقدماتی متناسب با هر درس یکی از بازی های محیطی را انتخاب نموده و از آن استفاده کنند. استفاده از بازیهای محیطی از نظر زمانی هیچ محدودیتی نداشته و تا آنجا که حالت تکراری و آزاردهنده نداشته باشد می تواند توسط مدرس در کلاس به کار گرفته شود.

  در فصل بعد، به صورت مفصل به معرفی بازیهای محیطی ارائه شده توسط سویگل زبان خواهیم پرداخت.


  کلمات کلیدی
  روشهای جدید آموزش زبان - کلاس خصوصی زبان انگلیسی - آموزش انگلیسی با فیلم - آموزشگاه زبان انگلیسی زنجان -
  آموزشگاه زبان انگلیسی سویگل - شعبه سمنان باغ فردوس
  تاریخ: ۹۶/۱۲/۱۴
  متن پیام: ما با اجرا کردن صد ها بازی محیطی که در این بازی ها به زبان اموز کمک میشه در شرایط انگلیسی قرار بگیره بهترین نتایج رو در شعبه سویگل سمنان گرفتیم

  علی خانجانی
  تاريخ: ۹۶/۱۲/۲۵
  عنوان پيام: مفهوم به جای معنی
  متن پيام: معنی کردن کلمه یا جمله زبان انگلیسی در ذهن و صحبت کردن خیلی بران سخت بود. اما در روش سویگل زبان ترجمه، معنی ندارد و همه مطالب درس رو به صورت مفهومی به خوبی تونستم یاد بگیرم.

  عاطفه براریان
  تاريخ: ۹۶/۱۲/۲۸
  عنوان پيام: از اشتباه صحبت کردن نترسید
  متن پيام: من قبلاً تو یه آموزشگاه دیکه ای زبان انگلیسی می خوندم. اما هنگام مکالمه ترس از گفتن اشتباه کلمات و اعتماد به نفس پایینی برخوردار بودم. اما از وقتی که با سویگل زبان آشنا شدم و توهمون جلسه اول تامام ترس و از اشتباه صخبت کردن رو فراموش کردم و تونستم به راحتی یه مکالمه خوب و عالی بدون ترس و استرس رو داشته باشم.

  آموزشگاه زبان انگلیسی سويگل - شعبه بابل ميدان کارگر
  تاريخ: ۹۷/۰۱/۲۳
  عنوان پيام: نحوه صحیح پرسش از زبان اموزان
  متن پيام: پرسش در کلاس بصورت جمعی انجام می گیرد. و مدرس زبان اموزان را زیر نظر گرفته که اگر زبان اموزی قادر به پاسخ دهی کمتری باشد با تکرار مکرر باعث شود زبان اموز احساس ضعف نکند و رقابت در کلاس ایجاد شده سبب پاسخ دهی اسان برای زبان اموزان شود.

  سیدسینا قربانزاده
  تاريخ: ۹۷/۰۱/۲۳
  عنوان پيام: یکپارچگی کلاس
  متن پيام: یکپارچه بودن کلاس زبان انگلیسی خیلی مهمه. مدرس حواسش به زبان اموزان هست. در روش سویگل زبان نسبت به اموزشگاههای دیگه در یکپارچه بودن کلاس زبان اهمیت بیشتری میده.

  علی افتخاری
  تاريخ: ۹۷/۰۱/۲۳
  عنوان پيام: بازی محیطی
  متن پيام: بازی های محیطی که سویگل داره شخص رو تشویق میکنه که انگلیسی صحبت کنه واین بهترین روش هست چون کلاس خسته کننده نیست و از بازی ها و صحبت کردن لذت میبری و دوس داری بیشتر صحبت کنی و این مورد باعث صحبت کردن زیادبه زبان انگلیسی میشه

  جهت درج نظر و ورود به سیستم اینجا کلیک کنید
زبان انگلیسی، زبان فرانسوی، زبان ایتالیایی، زبان آلمانی، زبان ترکی استانبولی، زبان هلندی، زبان سوئدی، زبان هندی، زبان روسی
کاملترین و مجرب ترین مدرسین زبان انگلیسی، زبان فرانسوی، زبان ایتالیایی، زبان آلمانی، زبان ترکی استانبولی، زبان هلندی، زبان سوئدی، زبان هندی، زبان روسی در ایران