آموزش زبان انگلیسی

کلاس بحث آزاد

 • کلاس بحث آزاد

  تاریخ : ۹۶/۱۰/۱۷

  در جلسات بخث آزاد مدرس به عنوان اداره کننده یک میزگرد، جلسه را باید مدیریت نموده و با انتخاب یک موضوع برای بحث، مکالمات زبان آموزان را به صورت یک بحث چالشی به گردش درآورد.


  کلاسهای بحث آزاد نوعی از کلاسهای سویگل زبان هستند که در آن تعدادی زبان آموز که قادر به صحبت کردن به زبان انگلیسی هستند به منظور ارتقاء مهارت صحبت کردن خود در آن شرکت می کنند.

  در جلسات بخث آزاد مدرس به عنوان اداره کننده یک میزگرد، جلسه را باید مدیریت نموده و با انتخاب یک موضوع برای بحث، مکالمات زبان آموزان را به صورت یک بحث چالشی به گردش درآورد. در جلسات بحث آزاد مدرس باید سعی کند تا حد امکان کمتر صحبت کند و با جملات کوتاه یا پرسش از زبان آموزان کاری کند که زبان آموزان با انگیزه شخصی و درونی اقدام به مشارکت در بحثهای جلسه نمایند. مدرس می تواند با مخالفت کردن با زبان آموزان و به چالش کشیدن نظرات و ایده های آنان باعث چالشی شدن بحث شده و آنان را وادار نماید که با انگیزه قوی تری در بحثها شرکت نمایند. به عبارت دیگر در جلسه بحث آزاد مدرس لزوما نظرات و عقاید شخصی خود را مطرح نمی کند و فقط سعی می کند به گونه ای صحبت کند که زبان آموزان وادار به صحبت کردن شوند. البته باید توجه داشت که از مباحثی که ممکن است به چالش جدی منجر شده یا باعث توهین به شخص یا گروهی گردد خودداری شود. مباحث سیاسی، دینی و قومیتی معمولا مواردی هستند که باعث حساسیت شرکت کنندگان در بحثها بوده و حتی الامکان باید از آن پرهیز شود. علاوه بر آن در ابتدا و انتهای کلاس مدرس می تواند به زبان آموزان متذکر شود که مباحث مطرح شده در کلاس صرفا به منظور آموزش و یادگیری زبان است و مطالب مطرح شده لزوما عقاید شخصی افراد نیست.


  کلمات کلیدی
  کلاس بحث آزاد به زبان انگلیسی - کلاس خصوصی زبان انگلیسی - آموزشگاه زبان انگلیسی بابل - آموزشگاه زبان انگلیسی زنجان -
  آموزشگاه زبان انگلیسی سویگل - شعبه سمنان باغ فردوس
  تاریخ: ۹۶/۱۲/۱۴
  متن پیام: این جلسات بیشتر برای زبان اموزانی که سطح بهتری دارند اجرا میشود که نتایج بسیار خوبی رو به دنبال داشته است

  جهت درج نظر و ورود به سیستم اینجا کلیک کنید
زبان انگلیسی، زبان فرانسوی، زبان ایتالیایی، زبان آلمانی، زبان ترکی استانبولی، زبان هلندی، زبان سوئدی، زبان هندی، زبان روسی
کاملترین و مجرب ترین مدرسین زبان انگلیسی، زبان فرانسوی، زبان ایتالیایی، زبان آلمانی، زبان ترکی استانبولی، زبان هلندی، زبان سوئدی، زبان هندی، زبان روسی در ایران