آموزش زبان انگلیسی

انواع شعبات سویگل زبان

 • انواع شعبات سویگل زبان

  تاریخ : ۹۶/۱۰/۱۷

  انواع آموزشگاههاي سويگل زبان انگليسي شامل موارد زیر است که در شهرهای مختلف ایران فعالیت دارند:

  نوع 1:  اين آموزشگاه يک شعبه رسمي و تحت مالکيت شرکت گنجینه اطلاعات و ارتباطات (سويگل) است و سويگل زبان به صورت کامل سيستم مديريت و مالي آن را در دست دارد.

   نوع 2: اين آموزشگاه يک شعبه رسمي و تحت مالکيت مشارکتي سويگل زبان است و سويگل زبان به صورت کامل سيستم مديريت و مالي آن را در دست دارد. در اين نوع از آموزشگاهها سرمايه مربوط به مکان و تجهيزات آموزشگاه توسط يک شخص حقيقي يا حقوقي ديگر تامين شده و مجوز فعاليت و اداره آن به صورت کامل بر عهده سويگل زبان است.

   نوع 3: اين آموزشگاه يک نماينده رسمي سويگل زبان است و سيستم مديريتي آن به صورت کامل تحت نظارت سويگل زبان است. آموزشگاههایی که تحت عنوان نمایندگی سویگل زبان کار می کنند، خود دارای مجوز آموزشگاه هستند یا پس از هماهنگی و دریافت مجوز کتبی از شرکت گنجینه اطلاعات و ارتباطات اقدام به دریافت مجوز آموزشگاه با نام سویگل (مانند: آموزشگاه زبان انگلیسی سویگل - شعبه تهران خیابان ستارخان) می نمایند.

   نوع 4: اين آموزشگاه از محصولات سويگل زبان استفاده مي کند ولي سويگل زبان هيچگونه دخالتي در سيستم مديريتي آن ندارد. این نوع از شعبات اجازه استفاده از نام و نشان سویگل در تابلو و تبلیغات خود ندارند.

   


  کلمات کلیدی
  نمایندگی آموزشگاه زبان - آموزش زبان انگلیسی از صفر - آموزشگاه زبان انگلیسی ساری - آموزشگاه زبان انگلیسی -
  تینا کریمی
  تاریخ: ۹۶/۱۲/۰۹
  متن پیام: شما نمایندگی آموزشگاه زبان انگلیسی سویگل رو هم تو شهرستانها می دید یا فقط تو تهران نمایندگی آموزشگاه زبان می دید؟

  آموزشگاه زبان انگلیسی سویگل - شعبه سمنان باغ فردوس
  تاریخ: ۹۶/۱۲/۱۵
  متن پیام: نمایندگی آموزشگاه زبان انگلیسی سویگل به شهرستان ها هم در صورتی که شرایط رو داشته باشند اعطا میشود

  آموزشگاه زبان انگلیسی سویگل - شعبه سمنان باغ فردوس
  تاریخ: ۹۶/۱۲/۱۵
  متن پیام: در حال حاضر شعبات آموزشگاه های زبان انگلیسی در شهر های استان سمنان هم فعال می باشند

  جهت درج نظر و ورود به سیستم اینجا کلیک کنید
زبان انگلیسی، زبان فرانسوی، زبان ایتالیایی، زبان آلمانی، زبان ترکی استانبولی، زبان هلندی، زبان سوئدی، زبان هندی، زبان روسی
کاملترین و مجرب ترین مدرسین زبان انگلیسی، زبان فرانسوی، زبان ایتالیایی، زبان آلمانی، زبان ترکی استانبولی، زبان هلندی، زبان سوئدی، زبان هندی، زبان روسی در ایران