آموزش زبان انگلیسی

نحوه برگزاری کلاسها

 • نحوه برگزاری کلاسها

  تاریخ : ۹۶/۱۰/۱۷

  کلیه کلاسهای سویگل زبان بر اساس تقویم آموزشی مصوب سویگل زبان در هر سال برگزار می گردد. کلاسها به صورت یک روز در میان در روزهای زوج یا فرد هفته تشکیل شده و معمولا در مواقعی که احتمال غیبت زبان‌آموزان زیاد است مانند ایام تعطیلات و مراسم مذهبی، کلاسهای سویگل زبان تعطیل هستند.


  فرآیند برگزاری کلاسهای حضوری سویگل زبان به شرح زیر است:

   

  الف- ثبت نام در سایت و تکمیل مدارک

  در بدو ورود زبان‌آموز به آموزشگاه، اطلاعات زبان‌آموز در سایت ثبت شده و مدارک اولیه شامل عکس پرسنلی، تصویر شناسنامه و کارت ملی زبان‌آموز دریافت و آپلود می گردد.

   

  ب- پیش ثبت نام و قرار دادن زبان‌آموز در لیست انتظار

  پس از ثبت نام در سایت، پیش ثبت نام از زبان‌آموز برای کلاس آزمایشی یکماهه صورت گرفته و زبان‌آموز در لیست انتظار قرار می گیرد.

   

  پ- ثبت نام و برگزاری کلاس آزمایشی یک ماهه

  پس از فراهم شدن شرایط برگزاری کلاس یکماهه، زبان‌آموزان برای یک کلاس آزمایشی یکماهه ثبت نام شده و دوره آزمایشی یکماهه برگزار می گردد. در پایان دوره آزمایشی یکماهه زبان‌آموزانی که برای ادامه آموزش مناسب دیده می شوند، به ثبت نام برای کلاس یکساله هدایت می شوند.

   

  ت- ثبت نام و برگزاری کلاس یکساله با نحوه پرداخت یکساله، شش ماهه و سه ماهه

  زبان آموزانی که دوره آزمایشی یکماهه را گذرانده و برای ادامه آموزش توسط مدیر آموزشگاه مناسب تشخیص داده شده اند، برای یک دوره یکساله ثبت نام می شوند. نحوه پرداخت شهریه کلاسها به صورت یکجا و زماندار است که با توجه به نحوه پرداخت برای یک سال کامل یا یک دوره شش ماهه یا سه ماهه مبلغ مشخص شده دریافت می شود. دوره آموزشی یکساله برای سالهای بعد قابل تمدید است.

   

  کلیه کلاسهای سویگل زبان بر اساس تقویم آموزشی مصوب سویگل زبان در هر سال برگزار می گردد. کلاسها به صورت یک روز در میان در روزهای زوج یا فرد هفته تشکیل شده و معمولا در مواقعی که احتمال غیبت زبان‌آموزان زیاد است مانند ایام تعطیلات و مراسم مذهبی، کلاسهای سویگل زبان تعطیل هستند.

  مجموعا در طول یکسال حداقل 120 جلسه کلاس آموزشی برگزار می شود که در صورتی که در ایام تعیین شده جهت کلاس در تقویم آموزشی به دلایل اضطراری کلاس از طرف آموزشگاه تعطیل شود، کلاس جبرانی به منظور رسیدن به 120 جلسه در یکسال در ماه اسفند پس از اتمام کلاسها طبق تقویم آموزشی برگزار می گردد.


  کلمات کلیدی
  آموزش زبان انگلیسی با بازی - کلاس خصوصی زبان انگلیسی - آموزشگاه زبان انگلیسی بابل - آموزشگاه مجازی زبان انگلیسی -
  تینا کریمی
  تاریخ: ۹۶/۱۲/۰۹
  متن پیام: سلام
  کتاب زبان انگلیسی و سی دی و نرم افزار آموزش زبان انگلیسی خیلی زیاده ولی مهم اینه که آدم چطوری ازش استفاده میکنه به نظر من همه اتفاقاتی که تو کلاس میافته مهمه ولی مدیریت آموزشگاه زبان انگلیسی هم خیلی مهمه خیلی وقتا مدیران آموزشگاه زبان انگلیسی زیادی جدی هستن و آدم حس راحتی باهاشون نداره و بعضی هاشون هم خیلی شل هستن و کسی جدی نمیگیرتشون

  جهت درج نظر و ورود به سیستم اینجا کلیک کنید
زبان انگلیسی، زبان فرانسوی، زبان ایتالیایی، زبان آلمانی، زبان ترکی استانبولی، زبان هلندی، زبان سوئدی، زبان هندی، زبان روسی
کاملترین و مجرب ترین مدرسین زبان انگلیسی، زبان فرانسوی، زبان ایتالیایی، زبان آلمانی، زبان ترکی استانبولی، زبان هلندی، زبان سوئدی، زبان هندی، زبان روسی در ایران