دوره آموزشی فقط مکالمه

 • دوره آموزشی فقط مکالمه

  تاریخ : ۹۶/۱۰/۱۸

  طول دوره آموزشی فقط مکالمه تکمیلی حدود یکسال است که علاوه بر بخش اصلی این دوره آموزشی، جلسات بحث آزاد به زبان انگلیسی نیز در این دوره آموزشی برگزار می گردد.


  دوره آموزشی فقط مکالمه در چهار دوره مقدماتی، موضوعی، محیطی و تکمیلی ارائه می‌گردد که هدف اصلی این دوره آموزش مهارت شنیدن و صحبت کردن به زبان انگلیسی به صورت طبیعی است. طول این دوره آموزشی حدود سه سال است که نهایتا منجر به مهارت زبان‌آموز در مهارتهای شنیدن و صحبت کردن شده و زبان‌آموز می‌تواند در آزمونهایی مانند آیلتس و تافل در بخش شنیدن و صحبت کردن نمره مناسبی دریافت کند.

   

  1. دوره فقط مکالمه مقدماتی

  دوره آموزشی فقط مکالمه مقدماتی در یک صد درس که هر درس شامل یک صد اسلاید آموزشی به همراه بازیهای کامپیوتری و محیطی و همچنین یک مکالمه مرتبط با دروس است تدوین شده است. در هر درس زبان‌آموز علاوه بر آنکه با تعدادی لغت و ساختارهای زبانی آشنا می‌شود، هدف اصلی این دوره، آموزش مهارتهایی است که منجر به مکالمه طبیعی زبان‌آموزان می‌گردد است. مهارتهایی مانند شنیدن به زبان انگلیسی بدون ترجمه کردن به زبان مادری و همچنین صحبت کردن به صورت طبیعی و مستقیم بدون جمله سازی و اندیشیدن به معنای لغات در زبان مادری و ساختارها و گرامر زبان انگلیسی از اهداف اصلی این دوره آموزشی هستند که در نهایت مکالمه طبیعی به زبان انگلیسی را برای زبان‌آموزان به ارمغان می‌آورند.

  در انتهای دوره آموزشی فقط مکالمه مقدماتی، علاوه بر آنکه زبان‌آموزان به هدف اصلی دوره یعنی مکالمه طبیعی به زبان انگلیسی می‌رسند، با هزاران لغت و عبارت در زبان انگلیسی و همچنین ساختارهای اصلی زبان انگلیسی آشنا شده و بدون آنکه درباره گرامر زبان انگلیسی در این دوره سخنی به میان آمده باشد، می توان گفت که گرامر زبان انگلیسی به صورت غیرمستقیم تقریبا به صورت کامل به زبان‌آموزان آموزش داده شده است.

  علاوه بر محتوای آموزشی اصلی تعریف شده برای دوره فقط مکالمه مقدماتی، مدرسین می‌توانند با توجه به وضعیت کلاس، از فیلمهای آموزشی و کلیپهای سویگل زبان نیز به میزان بسیار اندک استفاده کنند.

  طول این دوره آموزشی تقریبا یک سال است که با توجه به شرایط زبان‌آموزان می‌تواند کوتاه‌تر یا طولانی‌تر شود.

   

  1. دوره فقط مکالمه موضوعی

  دوره آموزشی فقط مکالمه موضوعی با هدف عمق بخشیدن به آموخته های زبان‌آموزان در دوره مقدماتی تدوین شده و در پنجاه درس، عبارات کاربردی که برای اهداف مختلف و در موضوعات مختلف می تواند در زبان انگلیسی به کار گرفته شود، به زبان‌آموزان آموزش داده می شود. به عنوان مثال برای موضوعاتی مانند عذرخواهی کردن، تشکر کردن و دریافت اطلاعات از دیگران عبارات و جملات کاربردی زبان انگلیسی آموزش داده می شوند.

  طول این دوره آموزشی حدود شش ماه است که با توجه به شرایط کلاس می تواند توسط مدرس افزوده یا کاسته شود. در دوره فقط مکالمه موضوعی، استفاده از فیلمها و کلیپهای آموزشی سویگل زبان به صورت جدی پیگیری شده و تا پنجاه درصد از زمان کلاسها می تواند به آموزش فیلمهای آموزشی اختصاص یابد.

   

  1. دوره فقط مکالمه محیطی

  دوره آموزشی فقط مکالمه محیطی شامل پنجاه درس می‌شود که هر درس به معرفی و آموزش عبارات و جملات کاربردی در محیطهای مختلف مانند رستوران، هتل، تاکسی، دانشگاه و غیره می پردازد. در این دوره آموزشی علاوه بر آموزش عبارتهای محیطی، استفاده از فیلمها و کلیپهای آموزشی سویگل زبان اثر قابل توجهی در ارتقاء مهارتهای شنیدن و صحبت کردن زبان‌آموزان دارد.

  طول این دوره آموزشی حدود شش ماه است که در کنار دوره های آموزشی دیگر قابل افزایش یا کاهش است.

  1. دوره فقط مکالمه تکمیلی

  دوره آموزشی فقط مکالمه تکمیلی در دو بخش تدوین شده است. بخش اول شامل پنجاه درس است و در هر درس، یک متن کوتاه به صورت صوتی پخش شده و در انتها تعدادی سوال چندگزینه‌ای مطرح می گردد. متون و سوالات از آسان به سخت مرتب شده به گونه ای که دروس پایانی، مشابه بخش شنیدن آزمونهای آیلتس و تافل است.

  بخش دوم دوره فقط مکالمه تکمیلی به منظور ارتقاء مهارت صحبت کردن و آماده سازی زبان‌آموزان برای بخش مصاحبه در آزمونهای آیلتس و تافل تدوین شده است. این بخش شامل پنجاه درس است که در هر یک از این دروس یک دسته از سوالاتی که معمولا در آزمونهای استاندارد مطرح می شوند به همراه پاسخهای تشریحی سوالات ارائه شده است. نتیجه این بخش آمادگی زبان‌آموزان برای بخش مصاحبه عمومی آزمونهای استاندارد است که هر زبان‌آموز با توجه به تحصیلات و سابقه کاری خود می تواند از مهارت به دست آورده در بخش مصاحبه تخصصی آزمونها نیز بهره‌مند شود.

  طول دوره آموزشی فقط مکالمه تکمیلی حدود یکسال است که علاوه بر بخش اصلی این دوره آموزشی، جلسات بحث آزاد به زبان انگلیسی نیز در این دوره آموزشی برگزار می گردد.


  کلمات کلیدی
  مکالمه زبان انگلیسی - کلاس خصوصی مکالمه زبان انگلیسی - کلاس مجازی مکالمه زبان انگلیسی - مهارت مکالمه به زبان انگلیسی -
  جهت درج نظر و ورود به سیستم اینجا کلیک کنید
زبان انگلیسی، زبان فرانسوی، زبان ایتالیایی، زبان آلمانی، زبان ترکی استانبولی، زبان هلندی، زبان سوئدی، زبان هندی، زبان روسی
کاملترین و مجرب ترین مدرسین زبان انگلیسی، زبان فرانسوی، زبان ایتالیایی، زبان آلمانی، زبان ترکی استانبولی، زبان هلندی، زبان سوئدی، زبان هندی، زبان روسی در ایران