دوره آموزشی گرامر زبان انگلیسی

 • دوره آموزشی گرامر زبان انگلیسی

  تاریخ : ۹۶/۱۰/۱۸

  گرامر و دستور زبان انگلیسی در دوره آموزشی فقط مکالمه به صورت ضمنی و غیر مستقیم آموزش داده شده است. در دوره آموزشی گرامر زبان انگلیسی که شامل دو دوره اموزشی مقدماتی و تکمیلی است، قصد داریم نکات تخصصی تر و دقیق تر در گرامر زبان انگلیسی را به زبان‌آموزان انتقال دهیم.


  چنانچه قبلا نیز اشاره شد گرامر و دستور زبان انگلیسی در دوره آموزشی فقط مکالمه به صورت ضمنی و غیر مستقیم آموزش داده شده است. در دوره آموزشی گرامر زبان انگلیسی که شامل دو دوره اموزشی مقدماتی و تکمیلی است، قصد داریم نکات تخصصی تر و دقیق تر در گرامر زبان انگلیسی را به زبان‌آموزان انتقال دهیم.

  1. دوره گرامر زبان انگلیسی مقدماتی

  دوره گرامر زبان انگلیسی مقدماتی شامل پنجاه درس است که هر درس شامل تعدادی سوالات چندگزینه‌ای ارائه کننده نکات گرامری زبان انگلیسی است. مدرسین در این دوره آموزشی سوالات چندگزینه‌ای را به زبان‌آموزان ارائه نموده و پس از بحث و گفتگو پیرامون جواب صحیح و نظرات زبان‌آموزان، نهایتا پاسخ صحیح را به همراه نکته گرامری آن تشریح می کنند. البته در نظر داشته باشید که در بسیاری مواقع نیاز به تشریح و توصیف و دلیل آوردن برای پاسخ صحیح نیست و پاسخ صحیح صرفا با توجه به اینکه انگلیسی زبانان چگونه و در کجا از چه کلمه یا عبارتی استفاده می کنند، تعیین می شود.

  طول این دوره آموزشی حدود شش ماه است که با توجه به شرایط کلاس و سطح زبان‌آموزان قابل تغییر است.

   

  1. دوره گرامر زبان انگلیسی تکمیلی

  دوره آموزشی گرامر زبان انگلیسی تکمیلی مشابه دوره مقدماتی آن تدوین شده و در پنجاه درس تعدادی سوالات چند گزینه‎‌ای هدفمند در کنار یکدیگر به گونه‌ای ارائه شده اند که نکات گرامری زبان انگلیسی را به زبان‌آموزان ارائه نموده و قدرت پاسخ دهی آنان به سوالات گرامری را افزایش می دهند.

  طول این دوره آموزشی نیز شش ماه است که در کنار دوره مقدماتی مجموعا یک سال تعیین شده است و با توجه شرایط کلاس قابل تغییر است.


  کلمات کلیدی
  گرامر زبان انگلیسی - آموزش گرامر زبان انگلیسی - کلاس خصوصی آیلتس - کلاس خصوصی تافل -
  جهت درج نظر و ورود به سیستم اینجا کلیک کنید
زبان انگلیسی، زبان فرانسوی، زبان ایتالیایی، زبان آلمانی، زبان ترکی استانبولی، زبان هلندی، زبان سوئدی، زبان هندی، زبان روسی
کاملترین و مجرب ترین مدرسین زبان انگلیسی، زبان فرانسوی، زبان ایتالیایی، زبان آلمانی، زبان ترکی استانبولی، زبان هلندی، زبان سوئدی، زبان هندی، زبان روسی در ایران