آموزش زبان انگلیسی

آموزشگاه زبان انگلیسی در شاهرود

 • آموزشگاه زبان انگلیسی در شاهرود

  تاریخ : ۹۶/۱۱/۲۴

  سویگل زبان انگلیسی یک سیستم آموزش زبان انگلیسی است که اولین شعبه خود را با عنوان آموزشگاه آزاد فنی و حرفه ای سویگل (مهارتهای حرفه ای زبان انگلیسی) تاسیس نموده است.


  شاهرود یکی از مهمترین شهرهای استان سمنان است که به دلیل قرارگرفتن در مسیر شاهراه تهران به مشهد مقدس و از طرفی نزدیکی به شهر گرگان به عنوان مرکز استان گلستان و یکی از مهمترین شهرهای شمال ایران از شرایط ویژه ای برخوردار است.

  از آنجا که شاهرود در کوهپایه جنوبی رشته کوه البرز و در حاشیه کویر قرار گرفته است از امکانات کشاورزی خاصی برخوردار نیست و از طرفی دارای صنعت و کارخانجات صنعتی قابل توجهی نمی باشد. این باعث می شود که آموزش و تلاش برای ارتقاء سطح تحصیلی کودکان و نوجوانان و همچنین بزرگسالان از اهمیت ویژه ای برخوردار باشد. وجود دانشگاههای بزرگ و مطرحی مانند دانشگاه صنعتی شاهرود و دانشگاه علوم پزشکی شاهرود گواه این موضوع است که مردم به خصوص قشر جوان جامعه اهمیت خاصی برای تحصیل قائل هستند.

  آموزش زبان انگلیسی مانند آموزشهای دیگر در این شهر مورد توجه و استقبال مردم این منطقه بوده و شاید بتوان گفت یکی از اولین آموزشگاههای زبان انگلیسی استان سمنان در این شهر به عنوان موسسه آموزشی فرهنگی گویش حدود 20 سال پیش در این شهر فعالیت خود را آغاز نموده است. از آن پس آموزشگاههای متعدد دیگری در حوزه آموزش زبان انگلیسی در این شهر فعال بوده اند که در حال حاضر می توان به بیش از یکصد آموزشگاه دارای مجوز در این شهرستان اشاره نمود.

  علاوه بر آموزشگاههای زبان انگلیسی دارای مجوز، فعالین حوزه زبان انگلیسی به صورت خصوصی و در قالب آموزشهای غیر رسمی در شهرستان شاهرود از دیرباز فعال بوده اند که از موفق ترین و معروف ترین آنان می توان به آقایان صادقیان، دکتر استوار، دکتر راستگو، حامد علیزاده، عطاالله بیطرف و بسیاری دیگر اشاره نمود که فعالیت و تلاش چشمگیر آنان در موفقیت و رشد جوانان شهرستان شاهرود در مسیر یادگیری زبان انگلیسی انکارناپذیر و شایسته تقدیر است.

  در حال حاضر از آموزشگاههای فعال و موفق زبان انگلیسی در شهرستان شاهرود می توان به آموزشگاه زبان انگلیسی پارسا، آموزشگاه زبان انگلیسی سخنوران، موسسه آموزشی فرهنگی گویش، آموزشگاه زبان انگلیسی فاراد، موسسه آموزش زبان انگلیسی پویش و مجموعه آموزشی زبان انگلیسی امین اشاره نمود که با مدیریتی موفق و مدرسینی مجرب در حال فعالیت حرفه ای و تخصصی در آموزش زبان انگلیسی در شهرستان شاهرود هستند.

  علی رغم تلاش اندیشمندانه و عالمانه انجام شده در زمینه آموزش زبان انگلیسی در موسسات آموزشی مختلف شهرستان شاهرود و همچنین فعالیتهایی که توسط اشخاص حقیقی دانشمند و کاردانی که در زمینه آموزش زبان انگلیسی در این شهرستان انجام شده است، فقدان ارائه خدمات آموزشی مبتنی بر تکنولوژی های نوین و آموزش سیستماتیکی که جنبه های روانشناسی و زبانشناسی را در یک سیستم کامل و مدون در نظر گرفته باشد در شهرستان شاهرود احساس می شد. از این رو شرکت گنجینه اطلاعات و ارتباطات اقدام به آماده سازی و ارائه یک سیستم آموزش زبان انگلیسی بر پایه استفاده از تکنولوژی فناوری اطلاعات با در نظر گرفتن جنبه های روانشناسانه و علوم شناختی به نام سویگل زبان نمود. 

  سویگل زبان انگلیسی یک سیستم آموزش زبان انگلیسی است که اولین شعبه خود را با عنوان آموزشگاه آزاد فنی و حرفه ای سویگل (مهارتهای حرفه ای زبان انگلیسی) تاسیس نموده است. سویگل زبان با در نظر گرفتن روال طبیعی یادگیری زبان توسط انسان، در گام اول آموزش مکالمه طبیعی به زبان انگلیسی را مورد توجه قرار داده و در گامهای بعدی آموزش خواندن و درک مطلب و همچنین نوشتن تخصصی به زبان انگلیسی را در محتوای آموزشی خود گنجانده است.

  از مهمترین خصوصیات سیستم آموزشی سویگل زبان می توان به موارد زیر اشاره نمود:

  1. کیف در کلاس (بدون هرگونه تکلیف در منزل)
  2. بدون استرس و اضطراب در کلاس
  3. بدون استفاده از کتابهای معمول و با ایجاد محیط مفرح و لذت بخش در کلاس به زبان انگلیسی

   

  کلاسهایی که در شعبه شاهرود ارائه می شود شامل موارد زیر است:

  1. کلاسهای فقط مکالمه به زبان انگلیسی
  2. آمادگی برای آزمونهای آیلتس، تافل، تولیمو و ..

   

  آموزشگاه زبان انگلیسی در شاهرود
  سویگل زبان انگلیسی - شعبه شاهرود

   

  آدرس شعبه شاهرود: خیابان فردوسی - کوچه 17، ساختمان آجر نما قرمز - آموزشگاه آزاد فنی و حرفه ای سویگل (مهارتهای حرفه ای زبان انگلیسی)

  شماره تماس شعبه شاهرود: 09193750067 - 02332244775
  کلمات کلیدی
  آموزشگاه زبان انگلیسی شاهرود - زبان انگلیسی شاهرود - آموزش زبان انگلیسی شاهرود - مجوز آموزشگاه زبان انگلیسی شاهرود -
  علی
  تاریخ: ۹۶/۱۲/۱۲
  متن پیام: تو شعبه شاهرود چه کلاسهایی دارید اگه ممکنه توضیح بدید چه کلاسهایی دارید و چه دوره ای می تونه برای من مفید باشه. من مکالمه به زبان انگلیسی ام بد نیست ولی می خوام مکالمه ام بهتر بشه و بتونم نوشتن و خوندن زبان انگلیسی ام هم بهتر بشه اگه میشه راهنمائیم کنید.

  جهت درج نظر و ورود به سیستم اینجا کلیک کنید
زبان انگلیسی، زبان فرانسوی، زبان ایتالیایی، زبان آلمانی، زبان ترکی استانبولی، زبان هلندی، زبان سوئدی، زبان هندی، زبان روسی
کاملترین و مجرب ترین مدرسین زبان انگلیسی، زبان فرانسوی، زبان ایتالیایی، زبان آلمانی، زبان ترکی استانبولی، زبان هلندی، زبان سوئدی، زبان هندی، زبان روسی در ایران