آموزش زبان انگلیسی

آموزشگاه زبان انگلیسی در سمنان

 • آموزشگاه زبان انگلیسی در سمنان

  تاریخ : ۹۶/۱۱/۲۴

  شعبه دوم سویگل زبان با توجه به وجود شرکتها و کارخانجات بزرگ در این شهر تمرکز خود را بر آموزش مدیران، پرسنل و خانواده های شرکتها و کارخانجات مختلف قرار داده و در حال حاضر برای برخی شرکتها مانند مدیران شرکت مخابرات ایران کلاسهای مکالمه زبان انگلیسی را برگزار می نماید.


  شهرستان سمنان به عنوان مهمترین شهر و مرکز استان سمنان به دلیل قرارگرفتن در 200 کیلومتری شهر تهران و قرار گرفتن در کوهپایه های جنوبی رشته کوه البرز و در حاشیه کویر مرکزی ایران دارای موقعیت خاصی است که باعث شده است شرکتها و کارخانجات بزرگی در آن مستقر شده و نقطه جذب نیروی کار از شهرهای دیگر استان و همچنین جذب نیروی کار از استانهای مازندران، گلستان و تهران شود.

  فعالیت گروه آموزش زبان انگلیسی در دانشکده علوم انسانی دانشگاه سمنان و دانشگاه آزاد اسلامی واحد سمنان باعث شده است این شهرستان از فارغ التحصیلان و دانش آموختگان رشته زبان انگلیسی برخوردار بوده و زمینه مساعدی را برای یادگیری زبان انگلیسی در این شهرستان به وجود آورد.

  از مهمترین آموزشگاههای زبان انگلیسی در شهر سمنان می توان به موسسه زبان سفیر گفتمان، کانون تخصصی زبان گفتگو، موسسه تخصصی زبان شکوه دانش، آموزشگاه زبان آرا، کانون زبان ایران و موسسه آموزش علوم و فنون کیش اشاره نمود.

  سویگل زبان انگلیسی دومین شعبه خود را با عنوان آموزشگاه آزاد فنی و حرفه ای سویگل 2 (مهارتهای حرفه ای زبان انگلیسی) در شهر سمنان تاسیس نموده است. شعبه دوم سویگل زبان با توجه به وجود شرکتها و کارخانجات بزرگ در این شهر تمرکز خود را بر آموزش مدیران، پرسنل و خانواده های شرکتها و کارخانجات مختلف قرار داده و در حال حاضر برای برخی شرکتها مانند مدیران شرکت مخابرات ایران کلاسهای مکالمه زبان انگلیسی را برگزار می نماید.

   

  از مهمترین خصوصیات سیستم آموزشی سویگل زبان می توان به موارد زیر اشاره نمود:

  1. کیف در کلاس (بدون هرگونه تکلیف در منزل)
  2. بدون استرس و اضطراب در کلاس
  3. بدون استفاده از کتابهای معمول و با ایجاد محیط مفرح و لذت بخش در کلاس به زبان انگلیسی

   

  کلاسهایی که در شعبه سمنان ارائه می شود شامل موارد زیر است:

  1. کلاسهای فقط مکالمه به زبان انگلیسی
  2. آمادگی برای آزمونهای آیلتس، تافل، تولیمو و ..

  آموزشگاه زبان انگلیسی در سمنان
  سویگل زبان انگلیسی - شعبه سمنان

   آدرس شعبه سمنان: باغ فردوس، نبش کوچه 12، ساختمان چشم انداز، طبقه اول - آموزشگاه آزاد فنی و حرفه ای سویگل 2 (مهارتهای حرفه ای زبان انگلیسی)

  شماره تماس شعبه سمنان: 09107210283 - 02333333393
  کلمات کلیدی
  آموزشگاه زبان انگلیسی سمنان - زبان انگلیسی سمنان - آموزش زبان انگلیسی سمنان - استان سمنان -
  جهت درج نظر و ورود به سیستم اینجا کلیک کنید
زبان انگلیسی، زبان فرانسوی، زبان ایتالیایی، زبان آلمانی، زبان ترکی استانبولی، زبان هلندی، زبان سوئدی، زبان هندی، زبان روسی
کاملترین و مجرب ترین مدرسین زبان انگلیسی، زبان فرانسوی، زبان ایتالیایی، زبان آلمانی، زبان ترکی استانبولی، زبان هلندی، زبان سوئدی، زبان هندی، زبان روسی در ایران