آموزش زبان انگلیسی

بنا به دلایل مختلف شما نیاز به فراگیری زبان انگلیسی دارید. قصد دارید به یک کشور انگلیسی زبان مهاجرت کنید؟! قصد ادامه تحصیل در یک کشور خارجی دارید؟! در محیط کار خود با اتباع خارجی در تماس هستید و نیاز به زبان انگلیسی دارید؟!آیا چندین بار سعی کرده اید زبان انگلیسی را یاد بگیرید و موفق نشده اید؟ نرم افزارها و اپلیکیشنهای یادگیری زبان انگلیسی را مورد آزمایش قرار داده اید ولی باز هم نتوانستید موفق شوید؟! کلاسهای حضوری در آموزشگاههای زبان چطور؟ آیا آنها را نیز مورد آزمایش قرار داده اید؟! آیا سعی کرده اید کلاسهای آنلاین و مجازی آموزش زبان انگلیسی که در منزل و محل کار در اختیار شما هستند را مورد استفده قرار دهید؟! باز هم موفق نشده اید زبان انگلیسی را فرا بگیرید؟! آیا از فیلمها و کلیپهای آموزش زبان انگلیسی هم استفاده کرده اید و باز هم موفق نشده اید؟!اگر نگاهی به اطراف خود بیاندازید می بینید افراد زیادی شیوهای مختلف یادگیری زبان انگلیسی را به کار گرفته اند اما آنان نیز مانند شما موفق نشده اند!چرا از خود دلیل این شکستهای پی در پی که شما و دیگران تجربه کرده اند را نمی پرسید؟دلیل عدم موفقیت در یادگیری زبان انگلیسی

1- اولین دلیلی که باعث می شود شما نتوانید زبان انگلیسی را فرا بگیرید، عدم برخورداری از یک فضا و محیط انگلیسی است. به عبارت دیگر شما زمان کوتاهی را در کلاس زبان انگلیسی سپری می کنید و پس از آن در محیط غیر انگلیسی زندگی می کنید.

2- دومین دلیل عدم موفقیت در یادگیری زبان انگلیسی روش یادگیری اشتباه است. در اکثر سیستمهای آموزشی زبان انگلیسی بر اساس زبان مادری و با ترجمه لغات و عبارات به زبان مادری مانند تاریخ و جغرافی آموزش داده می شوند. طبیعی است که زبان دوم با دروس تاریخ و جغرافی متفاوت بوده و به جای آنکه در خودآگاه شما حفظ شوند باید در ناخودآگاه شما نقش ببندند.

3- سومین دلیل عدم موفقیت در یادگیری زبان انگلیسی عدم استمرار در یادگیری و کلاسهای کوتاه مدت و توقفهای طولانی بین دوره های آموزشی است. معمولا زبان آموزان پس از یکی دو ماه کلاس زبان انگلیسی به دلیل عدم کسب موفقیت قابل توجه انگیزه خود را از دست داده و از ادامه دادن کلاس زبان انگلیسی خود منصرف می شوند. علاوه بر عدم کسب موفقیت، عوامل دیگری مانند ترس و استرس در کلاس و تکالیف حجیم محول شده برای منزل و تضاد آن با مشغله های کاری فراوان زندگی امروزی در از بین بردن انگیزه های زبان آموزان نقش موثری دارند.


مشکلات یادگیری زبان انگلیسی
مشکلات یادگیری زبان انگلیسی


پیشنهاد سویگل زبان برای یادگیری زبان انگلیسی

با توجه به دلایل عدم موفقیت در یادگیری زبان انگلیسی که اکثر زبان آموزان را رنج می دهد، سویگل زبان خدمات آموزشی خود را به نحوی ارائه می نماید که بر دلایل عدم موفقیت یادگیری زبان انگلیسی فائق آید:

1- یادگیری زبان انگلیسی در یک محیط شبیه سازی شده که مشکل عدم وجود محیط زبان انگلیسی در ایران را برای زبان آموزان برطرف نماید. ایران یکی از معدود کشورهایی است که مردم تمایل زیادی به یادگیری زبانهای خارجی دارند ولی با توریست زیادی برخورد نمی کنند. سویگل زبان سعی دارد محیط و فضای زبان انگلیسی را برای زبان آموزان خود ایجاد نماید.

2- آموزش زبان انگلیسی مانند زبان مادری و نه با استفاده از زبان مادری! در کلاسهای سویگل زبان، زبان آموزان به گونه ای زبان انگلیسی را فرا می گیرند که مفاهیم زبان به صورت یک مهارت در ناخودآگاه آنان نقش می بندد. این شیوه از یادگیری اگرچه با زحمت بسیار و سرعت اندکی همراه است ولی نهایتا زبان آموز را قادر می کند به راحتی از زبان انگلیسی استفاده نمایند. در حالی که اکثر آموزشگاههای زبان انگلیسی از روش یادگیری زبان انگلیسی برای آموزش زبان انگلیسی استفاده می کنند، سویگل زبان از روش اکتساب زبان انگلیسی استفاده می کند.

3- سویگل زبان محیطی مفرح و شاداب را در حالی برای زبان آموزان خود به وجود می آورد که در درون کلاس هیچ ترس و استرسی برای زبان آموزان به وجود نیامده و علاوه بر آن کلاسها به صورت کیف در کلاس بوده و هیچ تکلیفی برای زبان آموزان در منزل در نظر گرفته نمی شود.The Pulpit Rock
آموزش مجازی و حضوری زبان انگلیسی


کلاسهای پیشنهادی سویگل زبان

با توجه به آنکه زبان آموزان مختلف اهداف مختلفی را برای یادگیری زبان انگلیسی دنبال می کنند، سویگل زبان پیشنهادات مختلفی برای زبان آموزان ارائه می نماید.

دوره های آموزشی فقط مکالمه


در دوره آموزشی فقط مکالمه سویگل زبان سعی شده است با در نظر گرفتن همه مشکلاتی که زبان آموزان را از یادگیری زبان و علاقمند شدن به یادگیری زبان دوم باز می دارد شناسایی شده و دوره ای ارائه گردد که باعث شود زبان آموز با علاقمندی یادگیری زبان را ادامه دهد. دوره آموزشی فقط مکالمه با یک دوره آموزشی یک ماهه آغاز شده و پس از تایید زبان آموز توسط آموزشگاه، زبان آموزان می توانند دوره یکساله فقط مکالمه را ادامه دهند. این دوره آموزشی در سالهای بعد قابل تمدید است تا زمانی که زبان آموز به سطح قابل قبولی از مهارت مکالمه روان و طبیعی به زبان انگلیسی برسد.

آمادگی برای آزمونهای آیلتس و تافل


افرادی که قصد ادامه تحصیل یا فعالیت شغلی و اشتغال در کشورهای انگلیسی زبان دارند، نیازمند شرکت در آزمونهای آیلتس و تافل هستند. سویگل زبان دوره های تخصصی آمادگی برای آزمونهای آیلتس و تافل را به صورت حضوری در شعبات خود و همچنین مجازی در سراسر کشور برگزار می کند.

آمادگی برای کنکور و آزمونهای تولیمو و MSRT


آمادگی برای کنکور زبان انگلیسی یا بخش زبان انگلیسی کنکور سراسری و همچنین آزمونهای داخلی مانند تولیمو و MSRT که دانشجویان دکترای داخل کشور ملزم به شرکت و موفقیت در آنها هستند، توجهی به مهارتهای زبان انگلیسی نداشته و اشخاص صرفا باید با مهارتی که به دست می آورند بتوانند از عهده تستهای چهار گزینه ای این آزمونها برآیند. سویگل زبان دوره های آمادگی کنکور و آزمونهای تولیمو و MSRT را به صورت حضوری و مجازی ارائه می نماید.

آموزش مهارتهای شغلی زبان انگلیسی


مدیران شرکتها و بازاریابان بین المللی، تجار و بازرگانان و صاحبان مشاغل مختلف نیاز به توانمندیهایی دارند که بتوانند با شرکتهای خارجی و کارکنان آنان به زبان انگلیسی صحبت و مکاتبه نمایند. سویگل زبان دوره های ویژه ای را به صورت خصوصی برای این طیف از طرفداران یادگیری زبان انگلیسی پیشنهاد می کند.آموزشگاههای زبان انگلیسی در شهرهای مختلف

در شهرهای مختلف ایران می توانید بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی را در شهر خود بیابید و از سریعترین و مفیدترین سیستم آموزش زبان انگلیسی بهره مند شوید.

آموزشگاه زبان انگلیسی سویگل (شعبه مجازی)


آدرس شعبه مجازی: تهران - خیابان کارگر شمالی - کوچه هما
(لطفا از مراجعه حضوری خودداری نمایید و صرفا از تماس تلفنی یا ربات تلگرام @suiglebot استفاده نماید.)
شماره تماس شعبه مجازی: 09196707611

آموزشگاه زبان انگلیسی مجازی
سویگل زبان انگلیسی - شعبه مجازی

جهت دسترسی به آموزشگاه زبان انگلیسی مجازی روی این لینک کلیک کنید.

آموزشگاه زبان انگلیسی سویگل (شعبه شاهرود)


آدرس شعبه شاهرود: خیابان فردوسی - کوچه 17، ساختمان آجر نما قرمز - آموزشگاه آزاد فنی و حرفه ای سویگل (مهارتهای حرفه ای زبان انگلیسی)
شماره تماس شعبه شاهرود: 09193750067 - 02332244775

آموزشگاه زبان انگلیسی در شاهرود
سویگل زبان انگلیسی - شعبه شاهرود

جهت دسترسی به آموزشگاه زبان انگلیسی در شاهرود روی این لینک کلیک کنید.

آموزشگاه زبان انگلیسی سویگل (شعبه سمنان)


آدرس شعبه سمنان: باغ فردوس، نبش کوچه 12، ساختمان چشم انداز، طبقه اول - آموزشگاه آزاد فنی و حرفه ای سویگل 2 (مهارتهای حرفه ای زبان انگلیسی)
شماره تماس شعبه سمنان: 09107190389 - 02333333393

آموزشگاه زبان انگلیسی در سمنان
سویگل زبان انگلیسی - شعبه سمنان

جهت دسترسی به آموزشگاه زبان انگلیسی در سمنان روی این لینک کلیک کنید.

آموزشگاه زبان انگلیسی سویگل (شعبه بابل)


آدرس شعبه بابل: میدان کارگر، خیابان طبرسی، روبروی مایکروویو، زبانسرای بابل
شماره تماس شعبه بابل: 09107210276 - 01132223929

آموزشگاه زبان انگلیسی در بابل
سویگل زبان انگلیسی - شعبه بابل

جهت دسترسی به آموزشگاه زبان انگلیسی در بابل روی این لینک کلیک کنید.

روش تدریس زبان انگلیسی

دوره های آموزشی مدرسین زبان انگلیسی با هدف آماده سازی آنها برای یک تدریس موثر و با کیفیت بالا تدوین می شوند. در این بخش شما می توانید برخی نکات مهم و تکنیکهای تدریس زبان انگلیسی را فرا بگیرید.

کلاس مجازی زبان انگلیسی

آموزش مجازی زبان انگلیسی از طریق اسکایپ، تلگرام، ایمو و نرم افزارهای دیگر با توجه به اینکه مدرس و زبان آموز از نظر زمان و مکان تشکیل کلاس آزادی عمل بیشتری دارند سرعت و کیفیت یادگیری را افزایش می دهد. کلاسهای مجازی زبان انگلیسی از کیفیت لازم برخوردار بوده و با توجه به قابلیت ضبط کلاس توسط زبان آموزان می توانند به دفعات مورد استفاده قرار گیرند.

دانستنی های زبان انگلیسی

تصوراتی درباره یادگری زبان انگلیسی در عموم مردم وجود دارد که لزوما همه آنها صحیح نیستند. این تصورات می تواند باعث شود زبان آموز مسیر یادگیری زبان را به اشتباه انتخاب نموده و نهایتا باعث شود پس از سالها آموزش، زبان آموز نتواند صحبت کند. پیشنهاد می کنیم بخش دانستنی های یادگیری زبان انگلیسی را مطالعه بفرمایید.

بازی های آموزشی زبان انگلیسی

بازی های کامپیوتری و بازی های محیطی نقش مهمی در آموزش زبان دارند. بازی ها با ایجاد هیجان و به وجود آوردن یک محیط واقعی شرایطی را برای زبان آموزان می سازند که زبان انگلیسی به صورت طبیعی و واقعی فراگرفته شوند. پیشنهاد می شود در هر جلسه از کلاس حتما از بازی های آموزشی زبان انگلیسی استفاده شود تا زبان آموزان تفاوت نحوه یادگیری محتویات آموزشی مدون را با آموزشهای واقعی و کاربردی زبان انگلیسی درک نمایند.

دوره های آموزشی زبان انگلیسی

دوره های آموزشی زبان انگلیسی با تاکید بر مهارتهای استفاده از زبان انگلیسی مانند صحبت کردن و مکالمه به زبان انگلیسی، خواندن و درک مطلب زبان انگلیسی و همچنین نوشتن عمومی و تخصصی به زبان انگلیسی باید در یک مجموعه کامل آموزشی در نظر گرفته شود. سویگل زبان محتوای آموزشی خود را با تکیه بر مهارتهای استفاده از زبان انگلیسی تدوین نموده است.

مدیریت آموزشگاه زبان انگلیسی

مدیریت آموزشگاههای زبان انگلیسی از اهمیت و شرایط ویژه ای برخوردار است که روشهای مدیریتی در کنار یک سیستم کامپیوتری برای مدیریت آموزشگاه اجتناب ناپذیر است. سویگل زبان در این بخش اقدام به ارائه روشهای موثر و مفید برای مدیریت یک آموزشگاه زبان انگلیسی می نماید.

فریده عباسی
تاریخ: ۹۷/۰۲/۰۶  ۱۹:۰۹
کلاس مجازی بهتراست یاحضوری
باسلام و ادب
آموزش مجازی صرفه جویی در زمان و هزینه رفت و آمد به محل کلاس را داراست
در آموزش مجازی فرصت مشاهده کلاس در تایم فراغت وجود داره
و برای افراد پرمشغله مناسبتر است

آموزش حضوری زنده تر و پویا تر است
سپاسگزارم


مرجان صادقی
تاریخ: ۹۷/۰۲/۰۶  ۱۸:۳۹
کلاس مجازی بهتراست یاحضوری
حضوری چون درکلاس میتوان همزمان ارتباط برقرار کرد و استرس راازبین میبرد وبسیار راحت میتوان باهمکلاسی های خود صحبت کرد و دررابطه باموضوع های مختلف بحث کرد.

آموزشگاه زبان انگلیسی سویگل - شعبه شاهرود
تاریخ: ۹۷/۰۲/۰۶  ۱۸:۳۶
کلاس بزرگسالان
بله کلاس برای بزرگسالان هم برگزار میشود درصورتی که هنگام ثبت نام سطح زبان آموز مشخص میشود ودر کلاس مربوط به آن سطح ادامه شروع به یادگیری میکند.

علیه عامری
تاریخ: ۹۷/۰۲/۰۶  ۱۷:۳۷
کلاس مجازی بهتر است یا حضوری
کلاس های حضوری بهتراست به این دلیل که در محیط کلاس دانش آموز هیچ گونه مسئولیتی ندارد وفقط تمرکز می کنه بر روی یادگیری. وقتی دانش آموزبا چند نفر در یک کلاس باشه حس رقابت برای یادگیری بیشتر وتلاش بیشتری خواهد کرد واگر حواسش به کلاس نباشد معلم راحت تر می تواند فرد را به کلاس برگرداند ودر کلاس های حضوری معلم وزبان آموز خیلی راحت تر با یکدیگر ارتباط برقرار می کنند وصمیمی تر خواهند شد واین ارتباط دوستانه رابطه مستقیمی با یادگیری زبان آموز دارد.کلاس های مجازی زمانی بهتر است که فرد زبان آموز به دلایل مختلفی مثل مسیر منزل تا موسسه دور باشه یا اصلا از شهردیگری می خواهد بیاید ویا در منزل از فرزند یا کسی مراقبت می کند که امکان خروج از منزل ندارد والبته بعضی افراد محیط کلاس برایشان اضطراب آور وخب کلاس های مجازی برای این دسته افراد بهتر خواهد بود ولی فردی که مجازی آموزش می بیند امکان اینکه حواسش به چیزهای مختلفی پرت شود مثلا صدای تلفن و حتی شاید در آن اتاقی که نشسته مناسب آموزش نباشدو همچنین امکان قطع وصل شدن اینترنت هم مسبب می شه فرد نتواند تمرکز کافی داشته باشد .به نظر من آموزش دیگر زبان ها هیچ فرقی با زبان انگلیسی ندارد.با تشکر عامری

نوشین نیک سرشت
تاریخ: ۹۷/۰۲/۰۶  ۱۶:۰۶
کلاس مجازی بهتر است یا حضوری
با سلام . و عرض وقت بخیر و خسته نباشید خدمت اساتید محترم

به نظر اینجانب ؛
کلاس حضوری در یادگیری زبان بسیار موثر تر خواهر بود؛ چون با توجه به شیوه ی کلیدگزاری لغات ؛ در حضور همکلاسان و استاد؛ بسیار مفید خواهد بود .
اما از طرفی؛ با توجه به دغدغه های زیاد افراد؛ کمبود وقت؛ مناسب بودن هزینه های کلاس های مجازی؛ یادگیری مجازی از طریق تشکیل کلاس های مجازی نیز مفید می باشد .
در آخر ؛ در یادگیری زبان؛ من هنوز روش قدیمی؛ حضور در کلاس؛ زیر نظر استاد و در کنار همکلاسان رو ترجیح میدم .

امینه قدس
تاریخ: ۹۷/۰۲/۰۶  ۱۵:۵۹
کلاس مجازی بهتر است یا حضوری
.کلاس عمومی به شرط homework منزل .یاکلاس خصوصی

سعید
تاریخ: ۹۷/۰۲/۰۶  ۱۵:۳۷
کلاس مجازی بهتر است یا حضوری
مجازی

محدثه نصرتی
تاریخ: ۹۷/۰۲/۰۶  ۱۵:۳۷
کلاس مجازی بهتر است یا حضوری
به نظر بنده تاثیری که کلاس حضوری در یادگیری زبان دارد هرگز کلاس مجازی نخواهد داشت.هرچند مزیت کلاس مجازی راحتی آن است اما در کلاس حضوری زبان آموزان میتوانند از حضور سایر زبان آموزان دیگر بهره برده و همانقدر که از مدرس می آموزند از محیط کلاس و دیگر همکلاسی ها بیاموزند.دلیل دیگر برتری کلاسهای حقیقی به کلاس مجازی از نظر بنده این است که هرچقدر مدرس سعی کند که کلاس مجازی را شاد برگزار کند با اینحال شادی و مفرح تر بودن گپ و گفت های حقیقی را نمیشود انکار کرد.

مریم
تاریخ: ۹۷/۰۲/۰۶  ۱۴:۲۲
کلاس بزرگسالان
بله. کلاسهای بزرگسالان در قالب یک قراداد خصوصی برگزار می گردد. زبان آموزانی که تمایل به دریافت مدرک فنی و حرفه ای داشته باشند باید شرایط خاص سازمان فنی و حرفه ای مانند شرکت در آزمونهای مورد نظر را انجام دهند

آموزشگاه زبان انگلیسی سویگل - شعبه مجازی
تاریخ: ۹۷/۰۲/۰۶  ۱۴:۲۱
کلاس بزرگسالان
آیا برای بزرگسالان هم کلاس دارید؟

محبوبه بیاتی
تاریخ: ۹۷/۰۲/۰۶  ۱۵:۳۷
کلاس مجازی بهتر است یا حضوری
با توجه به پیشرفت علم وتکنولوژی روز دنیا می توان گفت ایران همواره جز اخرین کشورهایی است که از ان بهرهمند بوده ......با مشکلات زیادی روبروست وهمواره برای رسیدن به ان درتلاش است .....که از مهمترین انها میتوان به برقراری ارتباط وسرعت وهزینه اینترنت اشاره کرد .....که به نظر من از عمده معایب ان میباشد ......اما از مهمترین مزایای این کلاس برقرای ارتباط اسان برای افرادی است که ازمشکلاتی مثل تعیین زمان مناسب برای یادگیری ....مشکلات جسمی ومسافتی وعدم از دست دادن وقت برای یادگیری .....زیرا تعیین کردن شرایط کلاس به عهده خودزبان اموز است ....

هانیه سعیدی راد
تاریخ: ۹۷/۰۲/۰۶  ۱۵:۳۷
کلاس مجازی بهتر است یا حضوری
به نظر من همه اينها بستگي به سن و شهر كسي كه قراره زبان بخونه بستگي داره اما براي كودكان و شهر خلوتي مثل سمنان به نظر اموزش حضوري خيلي بهتر جواب ميده ،به دليل اينكه در اموزش كودكان تاثير چشم و استفاده از حركات بدن و بخصوص بازي و نقاشي درجمع بچه ها باعث اموزش بهتر ميشه با توجه به تجربه اي كه داشتم به نظرم بازي با توپ با بچه ها و هم زمان يادگيري هم باعث جذب كودك ميشه و هم باعث يادگيري بالاتر و حتي ايجاد نمايش و اجرا كردن خيلي كلمات رو تو ذهن بچه ها ميسپاره كه متاسفانه در اموزش مجازي امكان پذير نيس اما براي بزرگسالان اموزش مجازي در اتلاف نشدن وقت كمك ميكنه و به نظر من در يادگيري تاثير خيلي زيادي نداره

فاطمه سعیدی
تاریخ: ۹۷/۰۲/۰۶  ۱۵:۳۷
کلاس مجازی بهتر است یا حضوری
به نظر من تشکیل کلاسهای مجازی تفاوت چندانی با کلاسهای حضوری نداره چون درهر دو شکل اطلاعات لازم بیان میشه اما انتخاب بین نحوه تشکیل کلاس مجازی یا حضوری به فرد یادگیرنده بستگی داره بهترین حسن کلاسهای مجازی انتخاب ساعت تشکیل کلاسهاست بهترین روش برای جلوگیری از هدر رفتن وقت است و فرد با ارامش بیشتری به یادگیری زبان مورد نظر میپردازه

مونا کاویان
تاریخ: ۹۷/۰۲/۰۶  ۱۵:۳۷
کلاس مجازی بهتر است یا حضوری
استفاده از نرم افزارهای اسکایپ یا ایمو برای تدریس از استرس زبان آموزان در محیط جدید می کاهد.

مریم یاراحمدی
تاریخ: ۹۷/۰۲/۰۶  ۱۵:۳۷
کلاس مجازی بهتر است یا حضوری
حضوری

مرتضی زاهدی
تاریخ: ۹۷/۰۲/۰۶  ۱۲:۵۸
کلاس خصوصی مجازی
به نظر من کلاس مجازی چون معمولا به صورت خصوصی برگزار میشه خیلی بهتره چون تمام توجه مدرس به یک زبان آموزه

آموزشگاه زبان انگلیسی سویگل - شعبه شاهرود
تاریخ: ۹۷/۰۲/۰۶  ۱۲:۲۳
کلاس مجازی بهتر است یا حضوری
در مورد آموزش زبان انگلیسی و همچنین زبانهای دیگر آموزش مجازی با استفاده از نرم افزارهای اسکایپ یا ایمو و همچنین آموزش حضوری در کلاسهای عمومی و خصوصی امکان پذیر است به نظر شما هر یک از این دو مورد چه مزایا یا معایبی دارد؟

مرتضی زاهدی
تاریخ: ۹۷/۰۲/۰۵  ۱۴:۵۵
فیلمهای سویگل زبان

با مراجعه به شعب سویگل زبان در شهرهای مختلف می توانید فیلمهای آموزشی را دریافت نمایید.
در صورتی که در شهر شما شعبه سویگل زبان وجود ندارد، با ارسال یک پیام به شماره 09196707611 در تلگرام، لینک دانلود فیلمها برایتان ارسال می گردد. همچنین می توانید با پذیرفتن هزینه ارسال آن، فیلمها برایتان به صورت دریافت هزینه ارسال درب منزل، تیپاکس شود.
فیلمهای آموزشی سویگل زبان رایگان بوده و از طریق کانال رسمی سویگل زبان در آپارات نیز قابل دانلود هستند

مونا کاویان
تاریخ: ۹۷/۰۲/۰۵  ۱۴:۵۴
فیلمهای سویگل زبان
فیلم‌های آموزشی سویگل را از کجا تهیه کنیم؟

علی
تاریخ: ۹۷/۰۲/۰۵  ۱۴:۵۲
تغییر دادن مدرسین در سویگل

برای اینکه اگه شما فقط با یه مدرس کلاس داشته باشین فقط کلمات و عبارات اون رو یاد می گیرین و فقط صحبت کردن اون رو متوجه می شوید. اما تغییر کردن مدرس ها باعث میشه گوش شما با لهجه های مختلف و تلفظهای مختلف آشنا بشه. . حتی مدرسی که از نظر تون خوب نیستن و خیلی تند و سریع و غیر قابل فهم صحبت می کنن توی یادگیری خیلی موثرن