مهارتهای زبان انگلیسی

 • مهارتهای زبان انگلیسی


 • درباره سویگل زبان

  تاریخ : ۹۱/۰۲/۰۲

  سویگل زبان یک سیستم آموزشی مدرن است که یادگیری زبان توسط زبان آموزان را تضمین نموده و در یک دوره آموزشی مفرح و با نشاط با استفاده از روشهای خاص و منحصر به فرد، فرایند یادگیری را با تحلیل و آنالیز یک یک زبان آموزان به نتیجه می رساند.


  کلمات کلیدی
  زبان انگلیسی - آموزش سریع زبان انگلیسی - آموزش مکالمه انگلیسی - مهارتهای زبان انگلیسی -
 • پیدایش سویگل زبان

  تاریخ : ۹۱/۰۲/۰۳

  آنچه ما را بر آن داشت تا سویگل زبان را در گامهای آغازین به حرکت درآوریم و پس از نکته سنجی ها و تلاش برای یافتن راهی برای رسوخ به فکر و حافظه انسانها بتوانیم سویگل زبان را به عنوان مطمئن ترین شیوه آموزش زبان انگلیسی معرفی کنیم، در اینجا می خوانید.


  کلمات کلیدی
  رزتا استون - کدینگ لغات و کلمات - آموزش مکالمه انگلیسی - مهارتهای زبان انگلیسی -
 • A005: Adjectives3

  تاریخ : ۹۴/۰۹/۱۱

  در این درس با صفت های بیشتری آشنا می‌شوید مانند:

  تمیز، کثیف، درست، غلط، سرد، داغ ، خشک، خیس و مواردی از این قبیل.

  ممکن است تا بحال خسته شده باشید و بگویید ما کلمات آسانی که تا به حال قبلا بلد بودیم همان‌ها را داریم تکرار می‌کنیم. به هیچ وجه عجله نکنید، قبلا گفتم که شما برای مکالمه بیش از 100 لغت نیاز ندارید!


  کلمات کلیدی
  روش صحیح نگارش - کدینگ لغات و کلمات - آموزش مکالمه انگلیسی - مهارتهای زبان انگلیسی -
 • پیشنهادات ما به سایتهای همکار

  تاریخ : ۹۱/۰۲/۰۹

  سویگل زبان مفتخر است به گرمی دست سایتهای همکار در زمینه آموزش زبان را فشرده و از هرگونه همکاری و هم افزایی استقبال می کند. در این قسمت پیشنهادات ما برای شما ارائه شده اند. علاوه بر این هرگونه پیشنهاد یا نظر از سمت شما برای ما ارزشمند است.


  کلمات کلیدی
  سایت زبان انگلیسی - آموزش سریع زبان انگلیسی - آموزش مکالمه انگلیسی - مهارتهای زبان انگلیسی -
 • A008: Verbs2

  تاریخ : ۹۴/۰۹/۱۳

  در این درس شما با افعالی مانند دویدن، رانندگی، شنا کردن، شناور شدن آشنا می‌شوید‌.

  این عبارات جزو افعال هستند مانند گذشته حتما سعی کنید افعال را با حرکات پانتومیم انجام دهید و یاد بگیرید. نکته دیگری که وجود دارد این است که ممکن است کودکان د‌ر تلفظ کلمات دچار مشکل شوند و شما به عنوان والدین که در کنارشان هستید متوجه شوید که این عبارات را اشتباه تلفظ می‌کنند، توصیه می‌شود که به هیچ وجه با آنها کاری نداشته باشید چرا که اگر شما به عنوان مثال کلمه riding را اگر کودک چیز دیگری تلفظ کند مانند ribing یا حتی عجیب تر مانند  divingحتی تلفظ کند هیچ اشکالی وجود ندارد.


  کلمات کلیدی
  آموزش زبان انگلیسی - سویگل زبان - آموزش مکالمه انگلیسی - مهارتهای زبان انگلیسی -
 • دعوت به همکاری

  تاریخ : ۹۱/۰۲/۰۵

  سویگل زبان دست همکاری را به سوی یک یک آموزشگاههای زبان، مربیان و مدرسان، زبان آموزان و والدین و خانواده آنها گشوده است.


  کلمات کلیدی
  زبان انگلیسی - آموزش سریع زبان انگلیسی - آموزش مکالمه انگلیسی - مهارتهای زبان انگلیسی -
 • A013: Verbs4

  تاریخ : ۹۴/۰۹/۱۰

  این درس را با معرفی چند فعل جدید به شما ادامه می‌‌‌دهیم. در این درس با افعالی مانند گرفتن، دادن، پوشیدن، شستن و ... آشنا خواهید شد. تا به حال  کسانی که از سویگل زبان استفاده می‌کنند بعضا گفته‌اند ما وقتی به آن حالت تقلید می‌‌رویم و سعی داریم بدون اینکه فکر کنیم و جلوی فکر و ذهن خودمان را می‌‌گیریم که شما نباید درگیر بشوی و فقط یک کلمه را دیدی سعی کنی یک کلمه را روی زبانت بیان کنی و بدون اینکه خیلی فکر کنی، می‌گویند بعضا پیش می‌آید که ما معادل فارسی آن را می‌‌گوییم مثلا وقتی کتابی به ما نمایش داده می‌‌شود ناخودآگاه می‌‌گوییم "کتاب" این خیلی خوب است


  کلمات کلیدی
  زبان انگلیسی - آموزش سریع زبان انگلیسی - آموزش مکالمه انگلیسی - مهارتهای زبان انگلیسی -
 • A019: Objects8

  تاریخ : ۹۴/۰۹/۱۰

  این درس اختصاص پیدا می‌‌کند به معرفی برخی از اشیا و کلمات دیگر.

  چنانچه قبلا هم فرا گرفتید و طبق سیستم سویگل زبان جلو می‌‌روید در این روش خیلی اهمیت دارد که برای یاد گیری زبان، شما به کلمات، صفات و همین طور افعال به گونه‌ای توجه می‌‌کنید که وقتی آن عمل برای شما اتفاق می‌‌افت، آن فعل یا یک شی را می‌‌بینید، بدون این که به کلمه و معادل فارسی آن فکر کنید خیلی راحت عبارت انگلیسی آن روی زبانتان می‌‌آید. این کار را برای این درس تکرار کنید اما لازم است که در این درس به یک نکته خیلی مهم دیگر هم توجه کنید.


  کلمات کلیدی
  آموزش زبان انگلیسی - روش نگارش صحیح - آموزش مکالمه انگلیسی - مهارتهای زبان انگلیسی -


کلمات کلیدی مرتبط: انگليسي منطقه 2 با شرايط استثنائي انگليسي منطقه 1 رايگان آموزش فرانسوي در منطقه 1 سوئدي آنلاين منطقه 1 نوشتن مقاله انگليسي آنلاين منطقه 1 کلاس انگليسي در منطقه 1 فرانسوي اينترنتي در منطقه 1 تدريس اسپانيايي منطقه 1 رايگان حمیدرضا جاجرمی انگليسي اينترنتي منطقه 1 رايگان مکالمه طبيعي زبان انگليسي فقط مکالمه منطقه 1Eligibleقابل‌ انتخاب‌

واجد شرايط‌

مط‌لوب‌

He just happens to be the most eligible bachelor in Benton County.

I found out I was eligible to join the Guardians the day before I found out I was pregnant with Talia.

Since 1814 the latter have been eligible as magistrates, and in 1849 full equality was formally ratified.

زبان انگلیسی، زبان فرانسوی، زبان ایتالیایی، زبان آلمانی، زبان ترکی استانبولی، زبان هلندی، زبان سوئدی، زبان هندی، زبان روسی
کاملترین و مجرب ترین مدرسین زبان انگلیسی، زبان فرانسوی، زبان ایتالیایی، زبان آلمانی، زبان ترکی استانبولی، زبان هلندی، زبان سوئدی، زبان هندی، زبان روسی در ایران