آموزش زبان انگلیسی

بنا به دلایل مختلف شما نیاز به فراگیری زبان انگلیسی دارید. قصد دارید به یک کشور انگلیسی زبان مهاجرت کنید؟! قصد ادامه تحصیل در یک کشور خارجی دارید؟! در محیط کار خود با اتباع خارجی در تماس هستید و نیاز به زبان انگلیسی دارید؟!آیا چندین بار سعی کرده اید زبان انگلیسی را یاد بگیرید و موفق نشده اید؟ نرم افزارها و اپلیکیشنهای یادگیری زبان انگلیسی را مورد آزمایش قرار داده اید ولی باز هم نتوانستید موفق شوید؟! کلاسهای حضوری در آموزشگاههای زبان چطور؟ آیا آنها را نیز مورد آزمایش قرار داده اید؟! آیا سعی کرده اید کلاسهای آنلاین و مجازی آموزش زبان انگلیسی که در منزل و محل کار در اختیار شما هستند را مورد استفده قرار دهید؟! باز هم موفق نشده اید زبان انگلیسی را فرا بگیرید؟! آیا از فیلمها و کلیپهای آموزش زبان انگلیسی هم استفاده کرده اید و باز هم موفق نشده اید؟!اگر نگاهی به اطراف خود بیاندازید می بینید افراد زیادی شیوهای مختلف یادگیری زبان انگلیسی را به کار گرفته اند اما آنان نیز مانند شما موفق نشده اند!چرا از خود دلیل این شکستهای پی در پی که شما و دیگران تجربه کرده اند را نمی پرسید؟دلیل عدم موفقیت در یادگیری زبان انگلیسی

1- اولین دلیلی که باعث می شود شما نتوانید زبان انگلیسی را فرا بگیرید، عدم برخورداری از یک فضا و محیط انگلیسی است. به عبارت دیگر شما زمان کوتاهی را در کلاس زبان انگلیسی سپری می کنید و پس از آن در محیط غیر انگلیسی زندگی می کنید.

2- دومین دلیل عدم موفقیت در یادگیری زبان انگلیسی روش یادگیری اشتباه است. در اکثر سیستمهای آموزشی زبان انگلیسی بر اساس زبان مادری و با ترجمه لغات و عبارات به زبان مادری مانند تاریخ و جغرافی آموزش داده می شوند. طبیعی است که زبان دوم با دروس تاریخ و جغرافی متفاوت بوده و به جای آنکه در خودآگاه شما حفظ شوند باید در ناخودآگاه شما نقش ببندند.

3- سومین دلیل عدم موفقیت در یادگیری زبان انگلیسی عدم استمرار در یادگیری و کلاسهای کوتاه مدت و توقفهای طولانی بین دوره های آموزشی است. معمولا زبان آموزان پس از یکی دو ماه کلاس زبان انگلیسی به دلیل عدم کسب موفقیت قابل توجه انگیزه خود را از دست داده و از ادامه دادن کلاس زبان انگلیسی خود منصرف می شوند. علاوه بر عدم کسب موفقیت، عوامل دیگری مانند ترس و استرس در کلاس و تکالیف حجیم محول شده برای منزل و تضاد آن با مشغله های کاری فراوان زندگی امروزی در از بین بردن انگیزه های زبان آموزان نقش موثری دارند.


مشکلات یادگیری زبان انگلیسی
مشکلات یادگیری زبان انگلیسی


پیشنهاد سویگل زبان برای یادگیری زبان انگلیسی

با توجه به دلایل عدم موفقیت در یادگیری زبان انگلیسی که اکثر زبان آموزان را رنج می دهد، سویگل زبان خدمات آموزشی خود را به نحوی ارائه می نماید که بر دلایل عدم موفقیت یادگیری زبان انگلیسی فائق آید:

1- یادگیری زبان انگلیسی در یک محیط شبیه سازی شده که مشکل عدم وجود محیط زبان انگلیسی در ایران را برای زبان آموزان برطرف نماید. ایران یکی از معدود کشورهایی است که مردم تمایل زیادی به یادگیری زبانهای خارجی دارند ولی با توریست زیادی برخورد نمی کنند. سویگل زبان سعی دارد محیط و فضای زبان انگلیسی را برای زبان آموزان خود ایجاد نماید.

2- آموزش زبان انگلیسی مانند زبان مادری و نه با استفاده از زبان مادری! در کلاسهای سویگل زبان، زبان آموزان به گونه ای زبان انگلیسی را فرا می گیرند که مفاهیم زبان به صورت یک مهارت در ناخودآگاه آنان نقش می بندد. این شیوه از یادگیری اگرچه با زحمت بسیار و سرعت اندکی همراه است ولی نهایتا زبان آموز را قادر می کند به راحتی از زبان انگلیسی استفاده نمایند. در حالی که اکثر آموزشگاههای زبان انگلیسی از روش یادگیری زبان انگلیسی برای آموزش زبان انگلیسی استفاده می کنند، سویگل زبان از روش اکتساب زبان انگلیسی استفاده می کند.

3- سویگل زبان محیطی مفرح و شاداب را در حالی برای زبان آموزان خود به وجود می آورد که در درون کلاس هیچ ترس و استرسی برای زبان آموزان به وجود نیامده و علاوه بر آن کلاسها به صورت کیف در کلاس بوده و هیچ تکلیفی برای زبان آموزان در منزل در نظر گرفته نمی شود.The Pulpit Rock
آموزش مجازی و حضوری زبان انگلیسی


کلاسهای پیشنهادی سویگل زبان

با توجه به آنکه زبان آموزان مختلف اهداف مختلفی را برای یادگیری زبان انگلیسی دنبال می کنند، سویگل زبان پیشنهادات مختلفی برای زبان آموزان ارائه می نماید.

دوره های آموزشی فقط مکالمه


در دوره آموزشی فقط مکالمه سویگل زبان سعی شده است با در نظر گرفتن همه مشکلاتی که زبان آموزان را از یادگیری زبان و علاقمند شدن به یادگیری زبان دوم باز می دارد شناسایی شده و دوره ای ارائه گردد که باعث شود زبان آموز با علاقمندی یادگیری زبان را ادامه دهد. دوره آموزشی فقط مکالمه با یک دوره آموزشی یک ماهه آغاز شده و پس از تایید زبان آموز توسط آموزشگاه، زبان آموزان می توانند دوره یکساله فقط مکالمه را ادامه دهند. این دوره آموزشی در سالهای بعد قابل تمدید است تا زمانی که زبان آموز به سطح قابل قبولی از مهارت مکالمه روان و طبیعی به زبان انگلیسی برسد.

آمادگی برای آزمونهای آیلتس و تافل


افرادی که قصد ادامه تحصیل یا فعالیت شغلی و اشتغال در کشورهای انگلیسی زبان دارند، نیازمند شرکت در آزمونهای آیلتس و تافل هستند. سویگل زبان دوره های تخصصی آمادگی برای آزمونهای آیلتس و تافل را به صورت حضوری در شعبات خود و همچنین مجازی در سراسر کشور برگزار می کند.

آمادگی برای کنکور و آزمونهای تولیمو و MSRT


آمادگی برای کنکور زبان انگلیسی یا بخش زبان انگلیسی کنکور سراسری و همچنین آزمونهای داخلی مانند تولیمو و MSRT که دانشجویان دکترای داخل کشور ملزم به شرکت و موفقیت در آنها هستند، توجهی به مهارتهای زبان انگلیسی نداشته و اشخاص صرفا باید با مهارتی که به دست می آورند بتوانند از عهده تستهای چهار گزینه ای این آزمونها برآیند. سویگل زبان دوره های آمادگی کنکور و آزمونهای تولیمو و MSRT را به صورت حضوری و مجازی ارائه می نماید.

آموزش مهارتهای شغلی زبان انگلیسی


مدیران شرکتها و بازاریابان بین المللی، تجار و بازرگانان و صاحبان مشاغل مختلف نیاز به توانمندیهایی دارند که بتوانند با شرکتهای خارجی و کارکنان آنان به زبان انگلیسی صحبت و مکاتبه نمایند. سویگل زبان دوره های ویژه ای را به صورت خصوصی برای این طیف از طرفداران یادگیری زبان انگلیسی پیشنهاد می کند.آموزشگاههای زبان انگلیسی در شهرهای مختلف

در شهرهای مختلف ایران می توانید بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی را در شهر خود بیابید و از سریعترین و مفیدترین سیستم آموزش زبان انگلیسی بهره مند شوید.

آموزشگاه زبان انگلیسی سویگل (شعبه مجازی)


آدرس شعبه مجازی: تهران - خیابان کارگر شمالی - کوچه هما
(لطفا از مراجعه حضوری خودداری نمایید و صرفا از تماس تلفنی یا ربات تلگرام @suiglebot استفاده نماید.)
شماره تماس شعبه مجازی: 09196707611

آموزشگاه زبان انگلیسی مجازی
سویگل زبان انگلیسی - شعبه مجازی

جهت دسترسی به آموزشگاه زبان انگلیسی مجازی روی این لینک کلیک کنید.

آموزشگاه زبان انگلیسی سویگل (شعبه شاهرود)


آدرس شعبه شاهرود: خیابان فردوسی - کوچه 17، ساختمان آجر نما قرمز - آموزشگاه آزاد فنی و حرفه ای سویگل (مهارتهای حرفه ای زبان انگلیسی)
شماره تماس شعبه شاهرود: 09193750067 - 02332244775

آموزشگاه زبان انگلیسی در شاهرود
سویگل زبان انگلیسی - شعبه شاهرود

جهت دسترسی به آموزشگاه زبان انگلیسی در شاهرود روی این لینک کلیک کنید.

آموزشگاه زبان انگلیسی سویگل (شعبه سمنان)


آدرس شعبه سمنان: باغ فردوس، نبش کوچه 12، ساختمان چشم انداز، طبقه اول - آموزشگاه آزاد فنی و حرفه ای سویگل 2 (مهارتهای حرفه ای زبان انگلیسی)
شماره تماس شعبه سمنان: 09107210283 - 02333333393

آموزشگاه زبان انگلیسی در سمنان
سویگل زبان انگلیسی - شعبه سمنان

جهت دسترسی به آموزشگاه زبان انگلیسی در سمنان روی این لینک کلیک کنید.

آموزشگاه زبان انگلیسی سویگل (شعبه بابل)


آدرس شعبه بابل: میدان کارگر، خیابان طبرسی، روبروی مایکروویو، زبانسرای بابل
شماره تماس شعبه بابل: 09107210276 - 01132223929

آموزشگاه زبان انگلیسی در بابل
سویگل زبان انگلیسی - شعبه بابل

جهت دسترسی به آموزشگاه زبان انگلیسی در بابل روی این لینک کلیک کنید.

روش تدریس زبان انگلیسی

دوره های آموزشی مدرسین زبان انگلیسی با هدف آماده سازی آنها برای یک تدریس موثر و با کیفیت بالا تدوین می شوند. در این بخش شما می توانید برخی نکات مهم و تکنیکهای تدریس زبان انگلیسی را فرا بگیرید.

کلاس مجازی زبان انگلیسی

آموزش مجازی زبان انگلیسی از طریق اسکایپ، تلگرام، ایمو و نرم افزارهای دیگر با توجه به اینکه مدرس و زبان آموز از نظر زمان و مکان تشکیل کلاس آزادی عمل بیشتری دارند سرعت و کیفیت یادگیری را افزایش می دهد. کلاسهای مجازی زبان انگلیسی از کیفیت لازم برخوردار بوده و با توجه به قابلیت ضبط کلاس توسط زبان آموزان می توانند به دفعات مورد استفاده قرار گیرند.

دانستنی های زبان انگلیسی

تصوراتی درباره یادگری زبان انگلیسی در عموم مردم وجود دارد که لزوما همه آنها صحیح نیستند. این تصورات می تواند باعث شود زبان آموز مسیر یادگیری زبان را به اشتباه انتخاب نموده و نهایتا باعث شود پس از سالها آموزش، زبان آموز نتواند صحبت کند. پیشنهاد می کنیم بخش دانستنی های یادگیری زبان انگلیسی را مطالعه بفرمایید.

بازی های آموزشی زبان انگلیسی

بازی های کامپیوتری و بازی های محیطی نقش مهمی در آموزش زبان دارند. بازی ها با ایجاد هیجان و به وجود آوردن یک محیط واقعی شرایطی را برای زبان آموزان می سازند که زبان انگلیسی به صورت طبیعی و واقعی فراگرفته شوند. پیشنهاد می شود در هر جلسه از کلاس حتما از بازی های آموزشی زبان انگلیسی استفاده شود تا زبان آموزان تفاوت نحوه یادگیری محتویات آموزشی مدون را با آموزشهای واقعی و کاربردی زبان انگلیسی درک نمایند.

دوره های آموزشی زبان انگلیسی

دوره های آموزشی زبان انگلیسی با تاکید بر مهارتهای استفاده از زبان انگلیسی مانند صحبت کردن و مکالمه به زبان انگلیسی ، خواندن و درک مطلب زبان انگلیسی و همچنین نوشتن عمومی و تخصصی به زبان انگلیسی باید در یک مجموعه کامل آموزشی در نظر گرفته شود. سویگل زبان محتوای آموزشی خود را با تکیه بر مهارتهای استفاده از زبان انگلیسی تدوین نموده است.

مدیریت آموزشگاه زبان انگلیسی

مدیریت آموزشگاههای زبان انگلیسی از اهمیت و شرایط ویژه ای برخوردار است که روشهای مدیریتی در کنار یک سیستم کامپیوتری برای مدیریت آموزشگاه اجتناب ناپذیر است. سویگل زبان در این بخش اقدام به ارائه روشهای موثر و مفید برای مدیریت یک آموزشگاه زبان انگلیسی می نماید.

محراب حسن پور
تاریخ: ۹۷/۰۳/۰۲  ۱۳:۳۳
ایجاد علاقه به زبان انگلیسی
من علاقه به زبان انگلیسی نداشتم بخاطر اینکه زیاد متوجه نمی شدم. از وقتی که وارد کلاس سویگل زبان شدم یه کلاس شاد و رقابتی رو دیدم که باعث علامندی و خوب یاد گرفتن من در زبان انگلیسی شد.

فاطمه زهرا ادبی
تاریخ: ۹۷/۰۲/۳۰  ۱۳:۱۰
تعداد لغات
لغات و کلماتی که در کلاس زبان انگلیسی یاد می گیریم بیشترین کاربرد رو در محیط اطرافمون داره این باعث شده تا بیشتر تو ذهنم بمونه و از این لغات به راحتی بتونم استفاده کنم.

لیلا عضدی
تاریخ: ۹۷/۰۲/۲۹  ۲۰:۱۳
یادگیری زبان سوم
زبان فرانسه چون بعد از انگلیسی جزو زبان زنده دنبا ب حساب میاد و اکثریت کشورها این زبان جزو زبان های دومشان ب حساب میاد

امیر اشکان معزی
تاریخ: ۹۷/۰۲/۲۹  ۱۶:۱۳
یادگیری زبان سوم
به نظر من اسپانیولی بهتره چون بعد از انگلیسی تقریبا زنده ترین زبان دنیاست ! حتی امریکای انگلیسی زبان ، برای فرم های اداری به دو زبان انگلیسی و‌اسپانیولی عرضه میشه ! اما برای یاد گیری‌ ... راهی رو نمی‌ دونم

مهرناز مظفری
تاریخ: ۹۷/۰۲/۲۷  ۱۶:۰۰
یادگیری زبان سوم
آلمانی . چون زبان سه کشور اروپاییه. تحصیل در دانشگاه المانی زبان رایگانه

محدثه همتی
تاریخ: ۹۷/۰۲/۲۷  ۱۴:۰۸
یادگیری زبان سوم
با سلام. زبانی که بعد از زبان انگلیسی پر کاربردتر باشه و یا زبانی که با توجه به نیاز شخصی باشد . به نظر من گام نخست در یادگیری هر زبان جدید یادگیری با قرار گرفتن در شرایط مختلف و یادگیری مکالمات و واژگان مربوط به آن شرایط است.است.مثلا رفتن به یک فروشگاه همراه با مدرس یا مسلط به آن زبان و یادگیری مکالمات و کلمات مربوط.

هانیه سعیدی راد
تاریخ: ۹۷/۰۲/۲۷  ۰۳:۳۴
یادگیری زبان سوم
با سلام
به نظر من يادگيري زبان سوم بستگي بِه شرايط هر فرد داره به طور مثال افرادي كه قصد ادامه تحصيل در كشور ديگه رو دارند نياز به يادگيري زبان اول اون كشور دارند و براي يادگيري به نظرم در درجه اول بايد زبان انگليسي رو خوب بلد بود و در مرحله بعد با استفاده از فيلم و موسيقي و دانستن فرهنگ اون كشور ميتونيم در يادگيري زمان كمتر و بازده بيشتري داشته باشيم

مریم یاراحمدی
تاریخ: ۹۷/۰۲/۲۶  ۲۱:۵۱
یادگیری زبان سوم
آلمانی

آموزشگاه زبان انگلیسی سویگل - شعبه شاهرود
تاریخ: ۹۷/۰۲/۲۶  ۲۱:۳۷
یادگیری زبان سوم
معمولا زبان انگلیسی زبانی است که آدمها برای یادگیری زبان دوم انتخاب می کنن. اما برای زبان سوم نظرات مختلفی وجود داره. به نظر شما چه زبانی برای یادگیری به عنوان زبان سوم مناسبه؟ ایتالیایی؟ آلمانی؟ اسپانیولی؟ ترکی استانبولی؟ سوئدی؟ هلندی؟ عربی؟ فرانسوی؟ کدوم زبان؟
چرا فکر میکنید این زبان برای یادگیری به عنوان زبان سوم مناسبه؟
ایا راهکاری برای یادگیری این زبان پیشنهاد می کنید؟

سید علی کمالی
تاریخ: ۹۷/۰۲/۱۹  ۱۶:۴۱
بازی ها و فیلمهای آموزشی
در کلاس سویگل زبان تدریس زبان انگلیسی همراه با بازیهای محیطی و فیلمهای آموزشی هست که برای من جالبه و سرعت من در یادگیری زبان انگلیسی بهتر از گذشته شده.

زهرا احمدجانی
تاریخ: ۹۷/۰۲/۱۹  ۱۶:۲۳
رقابت در کلاس زبان انگلیسی
پرسیدن از زبان آموزان به صورت گروهی هست و این باعث ایجاد رقابت بین گروها می شه و فضای کلاس پر از هیجان و شادی رو بوجود میاره که باعث ایجاد انگیزه یادگیری زبان انگلیسی در من بیشتر شده.

آموزشگاه زبان انگلیسی سویگل - شعبه مجازی
تاریخ: ۹۷/۰۲/۱۹  ۱۴:۱۳
مهارت مهمتر
صحبت کردن، چون اگه صحبت کردن رو یاد بگیریم قواعد و تلفظ صحیح رو هم ناخودآگاه یاد میگیریم

مونا کاویان
تاریخ: ۹۷/۰۲/۱۸  ۱۴:۵۷
استاندارد شدن زبان آلمانی
در سال ۱۹۹۶، زبان آلمانی رسما استاندارد شد و باعث شد که هرکس در هر کجای دنیا که باشه آلمانی رو متوجه بشه و آلمانی‌ها هم صحبت‌های اون رو متوجه بشن. با وجود لهجه‌های مختلف توی شهرهای گوناگون آلمان، بخاطر قوانین و معیارهای مشخص و استاندارد ، یادگیری آلمانی ساده تر شده

مریم
تاریخ: ۹۷/۰۲/۱۸  ۱۴:۵۳
یادگیری زبان آلمانی
قوانین مربوط به نوشتن و املا توی زبان آلمانی ساختاری مشخص داره و فقط چند تا استثنای کوچیک وجود داره که شامل قوانین نمیشه

مرتضی زاهدی
تاریخ: ۹۷/۰۲/۱۸  ۱۴:۴۹
یادگیری زبان آلمانی
واقعیت این است که هیچ زبانی سخت‌تر از زبانی دیگر نیست. یادگیری زبان جدید پشتکار و علاقه می‌خواهد و بس. کافی است اراده و همت به خرج بدهید و بدون بهانه شروع به یادگیری کنید.

آموزشگاه زبان انگلیسی سویگل - شعبه مجازی
تاریخ: ۹۷/۰۲/۱۸  ۱۴:۴۸
یادگیری زبان آلمانی
آیا یادگیری زبان آلمانی مشکله؟

مرتضی زاهدی
تاریخ: ۹۷/۰۲/۱۸  ۱۴:۴۷
زبان های دیگر
خیر ، آموزشگاه سویگل زبان ، علاوه بر زبان انگلیسی زبان های زیر رو توسط مدرسین با تجربه و تایید شده آموزش میده :
زبان آلمانی ، زبان اسپانیایی ، زبان ایتالیایی، زبان فرانسوی ، زبان ترکی استانبولی ، زبان روسی ، زبان چینی ، زبان عربی و ...

آموزشگاه زبان انگلیسی سویگل - شعبه مجازی
تاریخ: ۹۷/۰۲/۱۸  ۱۴:۴۳
زبان های دیگر
آیا آموزشگاه سویگل زبان فقط زبان انگلیسی رو آموزش میده ؟


میرشجاع میرگتابی
تاریخ: ۹۷/۰۲/۱۷  ۱۶:۰۵
صحبت کردن بدون ترجمه
از وقتی که به کلاسهای سویگل زبان اومدم و صحبت کردن بدون ترجمه رو یاد گرفتم باعث شده تو روابط کاریم که با کشورهای خارجه بود خوب بشه و مشکلی تو کارم پیش نیاد.

علی خانجانی
تاریخ: ۹۷/۰۲/۱۷  ۱۶:۰۲
ترس از صحبت کردن
یکی از مشکلهای من در زبان انگلیسی صحبت کردن و فعالیت نداشتن در کلاس بود. اما در کلاسهای سویگل زبان معلمها به صورت انفرادی سوال نمی پرست همه زبان آموزان یا گروهی یا داوطلبانه جواب می دن و این باعث از بین رفتن ترس من از زبان انگلیسی شده و تونستم با اعتماد بیشتر در کلاس زبان انگلیسی فعالیت داشته باشم و به خوبی صحبت کنم.