آموزش زبان انگلیسی

آموزشگاه زبان انگلیسی در قائمشهر

 • آموزشگاه زبان انگلیسی در قائمشهر

  تاریخ : ۹۷/۰۶/۰۶

  سویگل زبان که تجربه‌ی برگزاری کلاس‌های مجازی در بیشتر شهر های ایران را داراست، اکنون در شهر زیبای قائمشهر آماده‌ی ارائه‌ی خدمات آموزشی به مشتاقان فراگیری زبان به صورت مجازی می‌باشد.


  قائمشهر از مهم‌ترین شهرهای استان مازندران و شمال ایران می‌باشد. این شهر به سبب اسامی‌ محله‌هایش که تعدادی از آن‌ها به نام کتی‌سر، کوچکسرا، کبریت محله و بربری محله مشهور می‌باشد و به سبب آب و هوای مطبوع، میزبان مسافران از سراسر ایران است. دو رودخانه‌ی سیاهرود و تلار در این شهر، آداب و رسوم محلی مانند تیرگان که در روز سیزدهم تیرماه هر سال برگزار می‌گردد و غذاهای خوشمزه از جمله اکبر جوجه و باقلا پلوی این شهر از جمله عوامل رونق گردشگری در این شهر زیبا می‌باشد.

  تعداد و کیفیت مراکز آموزش عالی در قائمشهر به خصوص مراکز غیرانتفاعی در سطح مطلوبی قرار دارد. از این تعداد دانشگاه آزاد اسلامی این شهر و موسسه آموزش عالی فروردین در رشته‌های مترجمی و آموزش زبان انگلیسی فعالیت دارند. در بخش آموزشگاهی نیز وضعیت قائمشهر خوب است و علاقمندان به فراگیری زبان در این شهر به راحتی می‌توانند در این شهر زبان مورد علاقه‌ی خود را بیاموزند. از جمله‌ی این آموزشگاه‌ها می‌توان از: موسسه‌ی زبان کیش‌ایر، موسسه‌ی بهدخت،کانون زبان ایران و آموزشگاه زبان سفیر یاد کرد. همچنین از اساتید شاخص در بخش آموزش عالی: استاد شبنم حامی، کاظم پورمحمد، زهره جولایی و سحر یعقوب زاده، و در بخش آموزشگاهی: آقای امیر رحمانی هستند.

  با پیشرفت علم و ورود به عصر فناوری اطلاعات روش‌های آموزشی جدیدی بر مبنای تکنولوژی ایجاد شده‌اند. آموزش مجازی روشی از آموزش است که بر همین مبنا پایه‌گزاری شده است. این روش آموزشی به سبب مزیت‌های فراوانی که نسبت به روش حضوری داراست، باعث بالا رفتن کیفیت آموزش و صرفه جویی در هزینه و زمان می‌شود. از دیگر محاسن این متد آموزشی می‌توان به امکان دسترسی 24 ساعته به محتوای آموزشی، بهره‌مندی از اساتید سراسر کشور و آشنایی با همکلاسی‌های از اقصی نقاط ایران اشاره کرد.

  سویگل زبان با بهره‌گیری از امکانات سخت‌افزاری و نرم‌افزاری ویژه‌ی آموزش مجازی و با بهره‌مند از اساتید مجرب و پرسنلی کارآزموده، از جمله معدود آموزشگاه‌های کشور است که سبک درست آموزش مجازی را پیاده سازی نموده است. این گروه آموزشی که تجربه‌ی برگزاری کلاس‌های مجازی در بیشتر شهر های ایران را داراست، اکنون در شهر زیبای قائمشهر آماده‌ی ارائه‌ی خدمات آموزشی به مشتاقان فراگیری زبان به صورت مجازی می‌باشد. این گروه آموزشی که فعالیت متمرکز در زمینه‌ی آموزش مجازی را طی سالیان گذشته آغاز نموده، اگرچه در این شهر شعبه‌ای به صورت حضوری ندارد، با توجه به توانایی‌های که در این زمینه داراست، آموزش تمامی زبان‌های رایج دنیا (زبان های آلمانی ،ایتالیایی ،فرانسوی ،اسپانیولی ،ترکی استانبولی ،هندی ،هلندی ،عربی ،چینی و...)در همه‌ی سنین و سطوح را برای علاقمندان به زبان را در قائمشهر فراهم آورده است. 

  این گروه آموزشی که با شعار مکالمه‌ی طبیعی زبان انگلیسی در کمتر از یکسال  فعالیت خود را آغاز نمود، اکنون مفتخر است که آموزش مجازی تمامی زبان‌های زنده‌ی دنیا را به مردم فرهیخته‌ی قائمشهر ارائه نماید.

  The Pulpit Rock
  آموزش مجازی در قائمشهر

   

  آدرس شعبه‌ی مجازی قائمشهر: میدان طالقانی، خیابان امام خمینی، تلار6

  (لطفا از مراجعه حضوری خودداری نمایید و صرفا از تماس تلفنی یا ربات تلگرام @suiglezabanbot استفاده نماید.)

  شماره تماس: 09196707611


  کلمات کلیدی
  آموزش زبان در قائمشهر - آموزشگاه زبان انگلیسی در قائمشهر - آموزش مجازی در قائمشهر - شعبه مجازی آموزش زبان انگلیسی در قائمشهر -
  جهت درج نظر و ورود به سیستم اینجا کلیک کنید
زبان انگلیسی، زبان فرانسوی، زبان ایتالیایی، زبان آلمانی، زبان ترکی استانبولی، زبان هلندی، زبان سوئدی، زبان هندی، زبان روسی
کاملترین و مجرب ترین مدرسین زبان انگلیسی، زبان فرانسوی، زبان ایتالیایی، زبان آلمانی، زبان ترکی استانبولی، زبان هلندی، زبان سوئدی، زبان هندی، زبان روسی در ایران