آموزش زبان انگلیسی

خدمات آموزشی یادگیری زبان

 • خدمات آموزشی یادگیری زبان

  تاریخ : ۹۷/۰۶/۱۸

  کلاسهای حضوری و مجازی خدمات اولیه ای هستند که هر آموزشگاه زبانهای خارجی می تواند در اختیار شما بگذارد. سویگل زبان انگلیسی علاوه بر کلاسهای حضوری و مجازی خدمات آموزشی دیگری نیز دارد که به شما پیشنهاد می کند.


   

  خدمات آموزشی سویگل زبان شامل موارد زیر است که شما می توانید با توجه به نیاز خود یکی از آنها را برگزینید و در صورت نیاز به راهنمایی های بیشتر با شماره 09196707611 تماس حاصل نمایید.

   

  1- کلاسهای فقط مکالمه زبان انگلیسی

  کلاسهای تخصصی فقط مکالمه با استفاده از سیستم آموزشی مدون و مدرن سویگل زبان در قالب کلاسهای حضوری سویگل زبان در شعبات آموزشگاه زبان انگلیسی سویگل در شهرهای مختلف و همچنین با استفاده از سیستم آموزش مجازی زبان انگلیسی سویگل ارائه می شود.

   

  2- آمادگی برای آزمونهای IELTS، TOEFL، تولیمو، MSRT و ...

  کلاسهای آمادگی برای آزمونهای مختلف زبان انگلیسی مانند IELTS، TOEFL، تولیمو، MSRT و ... توسط شعبات مختلف آموزشگاه زبان انگلیسی سویگل و همچنین به صورت مجازی ارائه می گردد. شما می توانید اطلاعات بیشتر در این زمینه را از طریق لینک زیر به دست آورید.

  کلاسهای آمادگی برای آزمونهای IELTS، TOEFL، تولیمو، MSRT و ...

   

   

  3- آمادگی برای آزمون زبان کنکور سراسری

  آموزشگاه زبان انگلیسی سویگل کلاسهای ویژه آزمون زبان کنکور سراسری را در شعبات مختلف و همچنین با استفاده از سیستم آموزش مجازی خود ارائه می نماید. از آنجا که دانش آموزانی که خود را برای کنکور سراسری آماده می کنند از نظر زمان در مضیقه هستند استفاده از کلاسهای مجازی می تواند از نظر صرف زمان برای آنان بسیار مفید باشد. 

   

  4- جلسات بحث آزاد به زبان انگلیسی

  تمامی شعبات آموزشگاه زبان انگلیسی سویگل حداقل یک جلسه در هفته اقدام به برگزاری کلاسهای بحث آزاد به زبان انگلیسی می کنند که شما نیز می توانید از این کلاسها برای افزایش روانی صحبت کردن به زبان انگلیسی و همچنین گسترش دایره لغت خود از اینجلسات بهره مند شوید.

   

  5- سویگل کافه

  آموزشگاه زبان انگلیسی سویگل برخی جلسات کلاس را در یک کافی شاپ مناسب برگزار می کند تا زبان آموزان بتوانند در یک محط واقعی صحبت کردن به زبان انگلیسی را در کنار مدرس خود تجربه نمایند. اطلاعات بیشتر جهت استفاده از سرویس سویگل کافه را می توانید در لینک زیر پیگیری نمایید

  سرویس سویگل کافه

   

  6- آموزش زبانهای آلمانی، فرانسوی، ایتالیایی و ...

  یادگیری زبان آلمانی، زبان فرانسوی، زبان ایتالیایی، زبان اسپانیایی، زبان عربی، زبان هلندی، زبان چینی، زبان روسی، زبان ترکی استانبولی، زبان هندی، زبان کره ای و ... معمولا با مشکلاتی مواجه است که آن را با یادگیری زبان انگلیسی متفاوت می کند. عدم دسترسی به مدرس مناسب و منابع مناسب برای این زبانها در مقایسه با زبان انگلیسی بیشتر است. آموزشگاه زبان انگلیسی سویگل پیشنهادات مناسبی برای یادگیری زبانهای مختلف دنیا برای شما دارد.

   

  7- نرم افزارهای خودآموز زبان انگلیسی

  علاوه بر کلاس های آموزش زبان به صورت حضوری و مجازی سویگل زبان نرم افزارهای آموزشی مختلفی را ارائه می نماید که شما می توانید با استفاده از آنها به صورت خودآموز زبان بیاموزید. جهت اطلاعات بیشتر به لینک زیر مراجعه نمایید.

  نرم افزارهای خودآموز زبان انگلیسی

   


  کلمات کلیدی
  کلاس مکالمه زبان انگلیسی - نرم افزار یادگیری انگلیسی - عبارات مفید زبان انگلیسی - آموزش زبان خردسالان -
  جهت درج نظر و ورود به سیستم اینجا کلیک کنید
زبان انگلیسی، زبان فرانسوی، زبان ایتالیایی، زبان آلمانی، زبان ترکی استانبولی، زبان هلندی، زبان سوئدی، زبان هندی، زبان روسی
کاملترین و مجرب ترین مدرسین زبان انگلیسی، زبان فرانسوی، زبان ایتالیایی، زبان آلمانی، زبان ترکی استانبولی، زبان هلندی، زبان سوئدی، زبان هندی، زبان روسی در ایران