آموزش زبان انگلیسی

چگونه می توان مهارت writing را بالا ببریم؟

 • چگونه می توان مهارت writing را بالا ببریم؟

  تاریخ : ۹۴/۰۹/۱۱

  مهارت writing نیز نباید در برابر دیگر بخش های زبان انگلیسی نادیده گرفته شود. شما هر آنچه را که از عبارات و لغات تاکنون یاد گرفته اید با رسیدن به این مهارت می توانید مکتوب کنید.


  مهارت writing نیز نباید در برابر دیگر بخش های زبان انگلیسی نادیده گرفته شود. شما هر آنچه را که از عبارات و لغات تاکنون یاد گرفته اید با رسیدن به این مهارت می توانید مکتوب کنید.

   

  لغات جدید یاد بگیرید.

   

  در writing هر چقدر که دانش لغوی شما گسترده تر باشد راحت تر می توانید دست به قلم شوید و شروع به نوشتن هر چیزی کنید. پس تا می توانید مطالعه کنید و دست از خواندن و افزایش دایره لغات خود نکشید.

   

  ایده هایتان را یادداشت کنید.

   

   

  The Pulpit Rock
  نوشتن یادداشت روزانه

   

  همیشه یک دفترچه یادداشت به همراه داشته باشید و هر زمان که به نکته جدیدی برخورد کردید یا ایده جدیدی در ذهن شما آمد سریع آن را یادداشت کنید. یا می توانید یک دفترچه خاطرات داشته باشید و اتفاقات روزمره زندگی خود را بنویسید.  این کار تمرین خوبی برای نوشتن است.

   

  قبل از هر چیزی موضوع خود را تصویرسازی کنید.

   

   

  The Pulpit Rock
  فکر کردن به موضوع

   

  سعی کنید درباره آنچه می خواهید بنویسید ابتدا فکر کنید، آن را در ذهن خود مجسم کرده و ابعاد و زوایای مختلف آن را در نظر بگیرید و سپس شروع به توصیف این ابعاد بپردازید.

   

  زیاده گویی نکنید.

   

  در هنگام نوشتن سعی کنید از عبارات کلیشه ای یا اضافه گویی بپرهیزید؛ زیرا تاثیر خود را در خواننده از دست می دهند. اما می توانید از لغات متنوعی برای توصیف موضوع و پرو بال دادن به آن استفاده کنید.

   

  علائم نگارشی را رعایت کنید.

   

  در حین نوشتن از علائم نگارشی نیز استفاده کنید. همانطور که وجود این علائم در متون زبان فارسی به شما در درست خواندن و درک صحیح کمک می کند؛ اینجا نیز برای جهت دادن به موضوع و فهم درست به شما کمک می کند.

   

  سبک نویسنگی تان را مشخص کنید.

   

   

  The Pulpit Rock
  مشخص کردن ژانر نویسندگی

   

  به نوشته های خود دقت کنید، ژانر خود را برای نویسندگی مشخص کنید، سپس شروع به مطالعه متون نوشته شده در این سبک کنید. این به شما در جهت دادن به موضوع و نحوه نوشتن کمک می کند.

   

  از کلمات وصفی استفاده نکنید.

   

  سعی کنید از به کار بردن صفات برای توصیف لغات بکار برده شده استفاده نکنید. این کار سبب می شود شما تمام مهارت خود را برای توصیف آنچه که می خواهید با استفاده از کلمات واقعی بکار ببرید.

   

  دستور زبان را رعایت کنید.

   

  آشنایی شما به دستور زبان انگلیسی نیز خیلی مهم است. زیرا اگر جملات از نظر دستوری صحیح نباشند معنی و مفهوم درستی نخواهند داشت و برای کس که متن را می خواند قابل درک نخواهد بود.

   

  متن را برای خودتان بخوانید.

   

  در نهایت آنچه را که نوشته اید برای خود با صدای بلند بخوانید. اشتباهاتتان را پیدا کنید و متن را به بهترین صورت ویرایش کنید. به نحوی که وقتی خواننده آن را می خواند برایش جذاب باشد.

  اینکار را بعد از گذشت یک یا دو روز از تمام شدن متن انجام دهید تا ذهن و چشم شما از متن اولیه کمی فاصله بگیرد و بتوانید ایده های تازه را در متن بکار گیرید.


  کلمات کلیدی
  writing - مهارت نوشتن - راه های تقویت writing - آموزش writing -
  جهت درج نظر و ورود به سیستم اینجا کلیک کنید
زبان انگلیسی، زبان فرانسوی، زبان ایتالیایی، زبان آلمانی، زبان ترکی استانبولی، زبان هلندی، زبان سوئدی، زبان هندی، زبان روسی
کاملترین و مجرب ترین مدرسین زبان انگلیسی، زبان فرانسوی، زبان ایتالیایی، زبان آلمانی، زبان ترکی استانبولی، زبان هلندی، زبان سوئدی، زبان هندی، زبان روسی در ایران